Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Witaj Rotti, szybko naprawili:) Ja czekałam ponad dwa tygodnie:(

Obiło mi się o uszy tu i ówdzie że wybierasz się do Gorzowa - więc rada będę Cię osobiście uściskać :lol:

Jeśli nawet słowem skąpym Cię tu wspieram, to duchowo wierz mi szczodrze obdarzam :lol:

Pozdrawiam serdecznie i zdrowiej nam Rotti!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć wszystkim. Internet już sprawny ! :D

W Lesznie byliśmy i zdobyliśmy 2x srebro i 2x doskonałą :D

:multi: :BIG: :multi:

Daguś i Myszowata

Umówcie się i wpadnijcie do mnie razem. Dopiero będzie radocha. Tylko bez bijatyk proszę i bez obgdyzania golonek i takich tam :lol: Krany u mnie mocne, a wypicia wszystkiego się nie bojam, gdyż baaaaardzo blisko mojego domu funkcjonuje taki fajowski nocny sklep ;)

A ruszta jakie masz? Grilla se zrobiemy :angel:
We wtorek idę na 4 strzała. Trzymajcie za mnie ;) A do tego czasu macie zagwarantowane zanudzanie :)
Trzymamy stale i bezustannie. I spróbuj nie zanudzać :evilbat:
Link to comment
Share on other sites

We wtorek idę na 4 strzała. Trzymajcie za mnie ;) A do tego czasu macie zagwarantowane zanudzanie :)

ROTTI kofana dasz rade...ja wierze w CIEBIE...znam CIĘ troszkę i wiem, ze jesteś sliną kobietą...uszy do góry....i do przodu...

Ja juz tęsknie za TOBĄ!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani: może może może...nasza Rotti pojawi się w Wwie :D

Będzie z pieskami mieszkała u mnie :P

Wtedy...może... zrobilibyśmy sobie dogomańskiego składkowego grilla na psim ogrodzie? Warunki=mam/ by przyjąć całą masę ludzi.

Mieszkam 7 km od Pałacu Kultury ( w linni prostej :lol: )

Poznać się, pogadać, byłoby fantastycznie :D

Warszawiacy=co myślicie o takim pomyśle? 8)

Link to comment
Share on other sites

Moi kochani przyjaciele :angel: Myslę o tym, żeby zawitać 20 czerwca do Pomiechówka na coursing chartów, a wcześniej odwiedzić Warszawę i moją niezastapioną Bee100. Mam nadzieję, że ( o ile Bea się zgodzi ;) ) będę miała okazję spotkać się na jakimś grilu z Wami. Już nie mogę się doczekać :D

Agguś kochana

Niedługo, niedługo... ;)

Link to comment
Share on other sites

No i sami widzicie...szykuje się dogomański grill...i to jaki :D z powitaniem naszej Rotti w Wwce... :bday:

To ustalamy wstępnie termin na 19go (Rotti ? 8) )... powiedzmy na 16tą?

Szczegóły ustalimy jak się ,,pozbieramy" :D

Katerinas, Pika, Saidka, Anetta, ja....kto jeszcze ? :P

Link to comment
Share on other sites

Anetta – jak nie mozesz w sobote to Ci nic innego nie pozostaje, jak w niedzielę do Pomiechówka jechac :roll:

Banjo, jak znam Bea100 to was chętnie zobaczy,(ja też :angel: ) ........ jak flaszke przyniesiecie i jakąś kiełbache :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

...jak znam Bea100 to was chętnie zobaczy,(ja też :angel: ) ........ jak flaszke przyniesiecie i jakąś kiełbache :wink: :lol:

Oki, sobota 19go zbiórka od godz 16tej u mnie na psim ogrodzie.

Zabrać stare jeansy,cieplejszą kurtkę i coś pod pachę (samochód zostawić w garażu, fajni TZci mile widziani, a pieski/tym razem/ wyjątkowo/ zostają w domku).

Wszystko sobie ustalimy na pv.

Mamy nastepujacy skład/póki co: Katerinas,Saidi, Pika,Banjo,Gosia09 (Anetta niestety odpadła, ale może jeszcze Szantinka i może Chip...no i czekam na dalsze zgłoszenia... :P )

No a przede wszystkim (bo od tego wszystko zależy):

ROTTI, POTWIERDŻ SWÓJ PRZYJAZD NA 100% ...CZEKAMY :P

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam chwilowe załamanie zdrowia, ale...... się mocno kuruję ;) Już dzisiaj wstałam z łóżka i czuję się znacznie lepiej. MUSZĘ stanąc na nogi do końca tygodnia :D i MUSZĘ do WAS przyjechać. Widzę, że imprezka się niezła szykuje :lol: Myślałam co prawda o piątku bo w niedzielę rano muszę jechać do Pomiechówka, ale to Bea jest gospodarzem i głowno zarządzającym :) Ja sie podporządkuję.

Już nie mogę się doczekać :angel:

Póki co stawiam wszystkim wirtualnie :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...