Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Ja niestety pomóc za bardzo nie mogę bo mieszkam za daleko i pieniążków też od jakiegoś czasu mało :( . Ale jak tylko dostanę pracę to też się deklaruję pomóc co miesiąc chociaż troszkę (ile będę mogła)

Mogę pomóc dobrym słowem jedynie :)

Rotti wcinaj rosołek żebyś nam szybko wróciła :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja jestem pielegniarką i spędziłam trochę czasu z ludzmi chorymi na schorzenia nowotworowe.

Do jedzenia oczywiście super jest rosołek ,soki a najlepsze są NUTRIDRINKI- mają dużo kalorii i są pożywne.

Można jej jeszcze zanieść ulubioną jej potrawę.A pozatym dieta wysokobiałkowa lekkostrawna.

Pozdrowienia dla Rotti i całuski.

Link to comment
Share on other sites

LUDZIE KOCHANI!!! ja dopiero dzisiaj tu trafiłam i dopiero dziś mogę zadeklarować swoją pomoc :oops: nogi mi się ugięły.

zaraz zlecę przelew internetem. nie wiem jak jeszcze mogę pomóc. może jakieś leki, które tu można dostać w Czechach mogłabym podesłać? wójek mojego męża miał też nowotwór jakiś czas temu i kupowaliśmy mu lekarswto z chrząstki rekina. czy to można Rotti podawać? co jeszcze potrzeba? gdzie Rotti leży? ja pochodzę z zabrza gdzie co drugi człowiek jest po medycynie więc może kogoś znam co by jej jakoś pomógł. nie wiem co jeszcze tak na gorąco mogę wymyślić.

ROTTI! trzymaj się! musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

Moze by tak pomyslec o stalym, comiesiecznym zasileniu konta Rotti - moze mniejsza suma, ale regularnie.

Tufi, mam nadzieję, że będziemy stale pamiętać. Jak długo będzie trzeba.

Przynajmniej ja stale pamiętam, bo u mnie w tym miesiącu bida aż piszczy i czekam do pierwszego, żebym mogła cosik Rotti wysłać.

I tak od pierwszego do pierwszego... uzbiera się miarka... :wink:

Przepisów szukam, ale u mnie raczej mało dietetyczna kuchnia. Jak znajdę jakieś stosowne źródło to dam znać. (własnie mi przyszło jedno takie źródło do głowy 8) )

Link to comment
Share on other sites

...ja juz sie gubie powoli w tym wszystkim, kto, co i dlaczego....Zebysmy sie nie pogubili z tym wszystkim...

No to ja gwoli porządku pozbierałam deklaracje wystawowe:

1 Charciara: opłaci licencję dla piesków na klubowej (chyba chodzi o Świerklaniec :roll: )

2 Carragan: opłaci klubówkę dla obu piesków (chyba chodzi o Świerklaniec :roll: )

3 Tufi: zgłoszenie opłacenia Leszna

4 Kola z Tomkiem z Łodzi: zgłoszenie opłacenia Gorzowa

5 Bea: opłaty w ZK

Ja jutro robię dla Tufi przelew :P

Link to comment
Share on other sites

Bylam po poludniu u Rotti wysikac psy i przekazuje newsy:

Ela czula sie dobrze i wygladala dobrze. Nawet wstala z lozka na chwilke. W miedzyczasie przyjechala jej ciotka z obiadem wiec Rotti wciagnela pulpeciki z ziemniaczkami i sosem.

Juz nie pamietam kto (to z wrazenia) - ale jest to jakas mila dziewczyna wykapie Rottiego przed wystawa i bedzie go wystawiac. Wiec Ela jest happy.

Bardzo jest tez wdzieczna za wplacone pieniazki - a juz sie tego troche uzbieralo dzieki Dogomaniakom.

Mowila ze moze dzis na chwile siadzie do kompa zeby samodzielnie cos napisac i podziekowac.

Acha - jak sie ktos zna na telewiozrach i antenach i jest z Poznania to niech sie melduje - bo u Eli padla telewizja i trzeba to jakos naprawic - wszytsko jest jak za mgla. A sami wiecie ze jak sie lezy w lozku to czlowiek by sobie chetnie jakies goopie seriale poogladal.

Acha i Rotti ma juz telefon bezprzewodowy (a prawde mowiac juz nawet 2) wiec nie musi sie wyczolgiwac z lozka za kazdym razem jak ktos dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Ze lzami w oczach czajnikuje caly topik

Przede wszystkim duze buziaki i usciski dla Rotti, trzymaj sie ZELAZNA DAMO i nie daj sie

Najwazniejsze jest pozytywne myslenie, ale Ty pewnie o tym wiesz i nie ma innej opcji MUSI BYC DOBRZE

Ile moglam to wyslalam i deklaruje sie do wysylania co miesiac pewnej kwoty.

Rowniez nastepna wystawa ktora jest jeszcze nie "obsadzona" nalezy do mnie-dlatego prosze o przeslanie na prv gdzie i ile

Duze usciski i buziaki dla Azir za odwazna decyzje powiadomienia dogomaniakow o sytuacjii Rotti.

AZIR, tufi , bea100,dzurga jestescie WIELKIE, tak trzymac i wiecej pomocy ze strony poznaniakow.

Odnosnie chrzastki rekina to radzila bym zasiegnac info u lekarza prowadzacego, ja sama zaczelam stosowac i odnioslo to odwrotny skutek

(reumatoidalne zapalenie stawow )- chrzastka rekina ma odbudowywac tkanki - w moim przypadku odbudowywala chore tkanki i teraz mam podwojny klopot

Rotti- ZELAZNA DAMO trzymaj sie, a w takim towarzystwie na pewno bedzie lepiej, coraz lepiej ,najnajnaj lepiej

Link to comment
Share on other sites

Charciara: opłaci licencję dla piesków na klubowej (chyba chodzi o Świerklaniec :roll: )

Tak, klubówka jest w Świerklańcu i ja zapłacę tam na miejscu (o ile Rotti będzie chciała, żeby psiory zrobiły licencje).

Dobrze, że przypomniałaś, to już sobie zapisuję, bo pamięć moja płata figle czasem :D .

Link to comment
Share on other sites

...aż mi głupio, że do tej pory nic nie wpłaciłam na konto :roll:

Ale idzie maj... Więc... :)...

Nie martw się, kasa rzecz nabyta i nie najważniejsza (ja też ponad rok byłam bezrobotna i w nędzy, teraz mi sie odwróciło, i tak w koło...ale masz rację idzie maj=musi być lepiej :D )...dla Rotti najwazniejsze jest nasze serce i ciepłe słowa i to, że jesteśmy przy niej... :D i musi wierzyć, że ten maj idzie też dla niej... :D .

Tufi: kaska poszła :P daj znać, czy udało się wszystko pozałatwiać nasz nieoceniony :angel:

Kochani Poznanicy: jak tam sprawa telewizora Eli ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

a my narazie mamy pewne klopoty finansowe totez pomoc mozemy dopiero od maja :(

A w ramach oszczednosci nie jedziemy do Opola,bo pi....... piorytet szedl 3 dni a nie jeden :evil: Totez dzisiaj dzwonili ze zwiazku ze naszego zgloszenia nie przyjeli :roll:

A jak sie Rottulec czuje dzisiaj ? 8)

Link to comment
Share on other sites

Hej, kochani :D

Przestańcie się martwić, że teraz nic nie możecie wpłacić :D

Teraz nie możecie, ale za jakiś czas będziecie mogli, a Ci co wpłacili teraz nie będą mogli na ten przykład wpłacić później

Wniosek z tego, ze Ela będzie miała regularny ciągły napływ gotóweczki raz od jednych raz od drugich a o to chodzi przede wszystkim :wink:

Link to comment
Share on other sites

Veni, vidi, vici :D

Wiecie co, tu sie jakies cyrki wyrabiaja... Jakbym nie byla u Rotti w szpitalu i jakbym nie widziala tego ciecia przez pol brzucha, to bym NIGDY nie uwierzyla, ze miala operacje - i to taka operacje!

Babsko ;) smiga po chacie, ubrala od razu nowy szary dresik, wsunela taaaaki talerz rosolku, zgryzla serniczkiem i zadowolona!

Wyglada super, apetyt ma, ze ho ho, dowcip sie jej trzyma caly czas :)

Normalnie: re-we-lac-ja!

Pieniazkow naprawde juz sie sporo uzbieralo - a ona ciagle nie moze uwierzyc, ze to sie dzieje naprawde - pomoc z bliska i daleka :) Chce Wam osobiscie podziekowac :)

A jak sie przebrala w dresik, to od razu humor jej sie poprawil - stwierdzila, ze w pizamie sie czuje jak obloznie chora, a w dresiku lepiej psychicznie, bo to juz prawie 100% zdrowia :D

Jedna sprawa - PILNE - na niedziele nie ma nikogo do pieskow!!! Byc moze mi sie uda, ale naprawde nie chce niczego obiecywac. Poznaniacy - hop hop!

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale wiadomosci!

Cieszymy sie bardzo, niech Rotti wraca do zdrowia. Mowilam od razu - silna babka jest to sobie poradzi! :lol:

Poznaniacy zglaszac sie natychmiast! Macie mozliwosc poznania dwoch chartow, ba! bedziecie mogli z nimi przebywac przez jedna godzine! Ha!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...