Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Poproszę o przysłanie mi jeszcze dwóch chust więcej.

Zamówiłam jedną - dla mnie.

Ale dzisiaj namówiłam na uczestnictwo w akcji moją kuzynkę i ciotkę - właścicielki pięknej bokserzycy.

Proszę więc o jeszcze dwie chusty.

A pieniądze hurtem wpłacone będą we wtorek!

Ewa

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o przysłanie mi jeszcze dwóch chust więcej.

...

Ewa: zabłądziłaś nieco :lol: takie zamówienie, to na temacie Diany14 o ,,Chustach..." :lol:

Muszę napisać coś ważnego: BRAWO NASI NIEZAWODNI POZNANIACY !!!!!!!!!!!!!!

Czy ktoś pomyślał i podrzucił naszej Rotti jejeczko święcone ? :drinking: Bo życzenia sie wie, idą z całej Polski od naszych dogomaniackich gorących serc...

Link to comment
Share on other sites

Tak Carry, klubówka będzie w Świerklańcu.

Nie wiem, czy Rotti będzie chciała puszczać psy w coursingu, jeśli tak, to trzeba doliczyć za licencję dla Rottasa, bo Borysiątko chyba jeszcze będzie za młode - musi mieć skończone 15 miesięcy.

O ile dobrze pamiętam, bieg licencyjny + licencja to jakieś 30 zł.

To ja licencje biorę jakby co.

Gdyby Borys też już mógł, to oczywiście jego też.

Link to comment
Share on other sites

Biedna Rottinka, nie ma sily, zeby podejsc do komputera...

Umowilam sie z nia na wtorek, na 8.30 - ona pojedzie do sciagniecia szwow, a ja zostane z psami i jak wroci, to jej pomoge kilka spraw zalatwic.

Wiec - moi drodzy - skoro ona nie moze podejsc, to jej wydrukuje te zyczenia :)

Macie czas do jutra do polnocy, aby ewentualnie cos dopisac :D

Piszcie wiec, ile wlezie :)

Czy ktos sie orientuje, na jakiej diecie ona teraz bedzie? Zrobilabym jej cos pysznego do jedzenia (jako niespodzianke), ale nie wiem, co moze, a czego absolutnie nie powinna jesc.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Rotti nie damy ci spokoju... :D

Ona nie widzi, bo wczoraj i dzisiaj była zbyt słaba by wstać i podejść do kompa. Dzwoniłam do niej...i kochani...ona stawia wszystkim fioleciki :drinking: (trochę opowiedziałam, co tutaj się wyrabia... nasza Rotti nie miała słów...)...i jeszcze prosiła, by Wszystkim przekazać, że jak tylko da radę to wszystko przeczyta i sama odpowie :D ... i obiecuje nam, że wróci do zdrowia i sił :angel: ...i życzy Wszystkim Dobrych Świąt :D. Sorki, że tak piszę chaotycznie, ale wzruszyłam się...

A nasi Poznaniacy porobili dyżury (no=kosmos :D ) i pieski Eli są trzy razy dziennie wyprowadzane :D

Tufi: ona ma ścisłą dietę (a to znaczy, że nie może jeść ,,nic pysznego" :roll: ), gotowane delikatne mięsko, gotowane na miękko warzywka, rozdziabany serek biały, żadki kisielek itd itd

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

wszyscy, którzy bezpośrednio kontaktujecie się z Rotti----dbajcie też o swoje zdrówko, bo każdy katar czy kaszelek przyniesiony do domu Rotti, to dla niej problem/niebezpieczeństwo...i niech Wam starczy sił i zapału!

Rotti :D -------miej się spokojnie, marnych dni może być sporo, ale tak być musi, najważniejsze nie trać pozytywnego i opymistycznego nastawienia: moja choroba to problem, z którym sobie poradzę przy pomocy "życzliwych wariatów". Wierzę, że spotkamy się jesienią w Świerklańcu...w zeszłym roku zauroczyłam się właśnie tam wilczarzami.

Pozdro! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Znowu 'chwilę' mnie nie było, a tu takie rzeczy... :(

Rotti kochana, zbieraj siły w domku, daj sobie pomagać (kolejka jest taka, że jak już wyzdrowiejesz śmiało ich wykorzystuj ;)), sama sobie nie szkodź (wiesz... te fioleciki... ;)), a przede wszystkim wracaj do nas. Natychmiast!!! Grupa VI nie może żyć bez swojego Moderatora!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...