Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Szkoda,ze tylko tyle mogę zrobić.. :( Gdybym mieszkała bliżej i miała wiecej czasu.. :(

Ale na ile będę mogła na tyle będę wpadać do Eli i zabierać psiaki..

Ciekawe tylko co moi rodzice powiedzą jak im ucieknę zaraz po śniadaniu.. Hehe.. ;)

Musze z nimi pogadać i wyjaśnić jaka sprawa..

I proszę bez tego chwalenia wiecej bo jeszcze nic nie zrobiłam a poza tym to przecież nic wielkiego.. Ela zrobiłaby to samo dla każdego z nas prawda? :)

A reszta niech trzyma kciuki za jak najszybszy powrót naszej kochanej Eli do zdrowia !!! :) :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rotti-przekaz komu wiadomosci chocby na priv :-) o pozostalych wystawach na ktorych chcesz pokazac swoje psy. Bo jak na razie to wiemy o dwoch" Leszno i Gorzow. Leszno i Gorzow maja juz sponsorow, pozostaje Bea100 , ktora czeka na mozliwosc oplacenia kolejnej wystawy chociazby za jednego psa.

Tufi zglosila sie oplacac Leszno

Ja i Tomek- Gorzow.

Bea czeka w kolejce na wystawe :-)

Rotti - gdy bedzie sie zblizal termin ostatni zgloszen- bedziemy sie z Toba kontaktowac o dane psow i te inne dane, czyli Twoje.

Ale napisz moze jeszcze jakie wystawy chcesz w tym roku odwiedzic, aby inni mogli sie tez wykazac pomoca :-)))

Pozdrowka- i glowa do gory

Maciachowa

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie bardzo cieszę że Rotti jest z nami. :D

Wczoraj wprawdzie spędziłam w łózku ale duchowo wspieram. Gdybym mieszkała w Poznaniu to juz bym sie stawiła nawet z gorączką która mam :)

3 maj się!! Nie daj się!! :laola:

Wypijmy za Twoje zdrówko :drinking:

Link to comment
Share on other sites

...pozostaje Bea100 , ktora czeka na mozliwosc oplacenia kolejnej wystawy chociazby za jednego psa.

Tufi zglosila sie oplacac Leszno

Ja i Tomek- Gorzow.

Bea czeka w kolejce na wystawe :-)

...

Kurka, nie za jednego a za dwa :D Jeśli Ela postanowi wystawić jednego psa na wystawie (np Borysa), to ja opłacę występ jej pieska na kolejnej wystawie na jaką się zdecyduje (dwa jest dwa...nie? :lol: ). Kola=prowadż sprawę/czekam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochana Rotti

Fajnie ze jestes z nami mam nadzieje ze teraz bedzie coraz lepiej.Mam rodzine w Poznaniu i wiem ze na nich mozna zawsze liczyc.Przy okazji chcialam Tobie Rotti i wszystkim dogomaniakom zyczyc najwspanialszych świąt wielkanocnych pysznego jajeczka i ulewnego dyngusa.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i duzo duzo zdrowia zyczy Beata & Sara

:beerchug:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co..?? tak sobie czytam i.. myslę, że jesteście po prostu kochani!!!!

benia...kochani to my jestesmy na pewno... :D

Szkoda, że nie mieskzam w Poznaniu...chtęnie bym Elci pomogła...cóż moge ją słownie wspomagać...to też potrzebne... :D

Link to comment
Share on other sites

No wiec tak - ja jestem od wtorku w Poznaniu, wiec od tego dnia moge sie porzadnie zajac Elcia i Aniolkami :) Do tej pory pozostali Poznaniacy moga sie wykazac ;)

Alez Ta Baba ma krzepe - wyszla se po chemii ze szpitala i juz sie rzadzi na swoim :D Ona ETMa przezyje z trzy razy :D

Link to comment
Share on other sites

Hi ROTTI!!! :D Wracaj do nas....ale migiem.. :D :wink: bo Cie kochamy!!! :D i to bardzo!!Jak widzisz..... :wink:

No i kto jak kto....ale ....taka silna babka jak Ty to da rady... :wink: nie tylko takiemu chorobsku!!!

No i DOGOMANIA BEZ CIEBIE TO NIE DOGOMANIA!!!!! :D

Twoje zdrowie KOCHANA :D :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Cześć !!!! :lol:

Jeżeli ktoś z Poznania,ma jeszcze jakieś wątpliwości co do pomocy przy cudach ROTTI to proszę !!!!! :lol:

_243866_n.jpg

_243867_n.jpg

Czyż to nie cuda !!!!! :D

ROTTI Kochana,wracaj do ZDROWIA !!!! Mam nadzieję,że dostałaś już uśmiechniętą bużkę na szczęście !!! :D :D :D

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...