Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rotti!!!!!! Jestes!! Nawet nie wiesz jak sie cieszymy!!! :BIG: :cry: (ze szczescia)

Rottii :drinking: :drinking: pij ile kcesz stawiam!! :D ale tylko Tobie bo napewno innych by tu od razu przynioslo... :lol: :lol:

Kochanaaa!! :caluje

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę, że Rotti wróciła :angel: :angel:

I tu ma prośbe do POZNANIAKÓW

Rotti zabrała psy do domu i to jest jej decyzja ale....... ona nie za bradzo może a raczej nie powinna ich wyprowadzać sama.

Ustalcie jakies dyzury i pomózcie tej dziewczynie przy psach, dla jej dobra

Wy się znacie, kontaktujecie sie ze sobą, spotykacie.

Więc myslę, że możnaby to jakos rozwiązać

To chyba nie za duże wymagania? :niewiem:

Więc kto się zgłasza, na poranne wyprowadzenie psów ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rotti nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wpadlas, a to wszystko dla ciebie, nie pozbedziesz sie nas tak szybko, nie nie nie, nie ma takeij opcji, jeszcze cie pomeczymy jakies 50 lat albo wiecej, zobaczysz sama

Mądrze gadacie kolego Cobra!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co powiedzieć.

Rotti jak będziesz walczyła i chciala byś ze swoimi pieskami a wiem , że tego chcesz to wygrasz z tą paskudną chorobą.

Ja na szczęście w porę się poddałam operacji i nie musiałam pobierać chemii. Od tamtego dnia minęlo już 17 lat a ja nadal cieszę się dobrym zdrowiem.

Elu wierzę , że będziesz długo długo ze nami i swoimi pieskami.

Trzymaj się i szybko ale naprawdę szybko wracaj do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Rotti nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wpadlas, a to wszystko dla ciebie, nie pozbedziesz sie nas tak szybko, nie nie nie, nie ma takeij opcji, jeszcze cie pomeczymy jakies 50 lat albo wiecej, zobaczysz sama

Cober a napewno wiecej niz 50 lat! ;) Do 200 dojedziemy i bedziemy dalej meczyc Rotti, bedziemy ganiac za nia z laseczkami (plastikowymi kijami tak dla wyjasnienia :lol: ) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ELO ROTTI WIEKIE POZDRO PRZESYLA WUWUA

Fajnie ze jestes bylas i bedziesz powaga, jutro twoje zdrowie z chlopakami wychylilibymy coby troche swojego stracic na rzecz Twojego oczywista rzecz jasna.

Poznan Poznan ustalac te dyzury plamy chyba nie dacie prawda :wink:

Uciski od Rokiego,Paco i Piotrka

Link to comment
Share on other sites

Cholera, jak zwykle musialam przegapic! Siet!

Rotti, cieszymy (ja, Raisa, Baca - dusza), ze jestes z nami!

I wiecie co?! Ja zaluje, ze w Poznaniu nie mieszkam! Bo bym takiego charta chetnie na spacer wziela...! Dlatego mysle, ze chetnych "wyprowadzaczy" znajdzie sie bardzo duzo! Tylko sie moi drodzy nie pozabijajcie! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rotti :D

witaj, nie doczekałam wczoraj, bo ja już niczym stara kura: wcześnie spać, a wstawać o brzasku. Rotti, pisz proszę co konkretnie trzeba. Znoś dobrze te wszystkie dni, które bedą różne, wykrzesaj z siebie moc, a psiury i przyjaciele niech będą zawsze, kiedy tego zapragniesz. Daj się wyręczyć oddanym znajomym. Myśl pozytywnie. To wszystko poszło jakby z rozbiegu-------masz spore szanse :D :D :D .

Jak tylko możesz i chcesz, to kliknij do nas słówko----Fafol i ja trzymamy za Ciebie! Jestem doświadczoną i wieloletnią "pigułą"------pisz , jakby potrzebna pomoc na Śląsku....

Link to comment
Share on other sites

...

I tu ma prośbe do POZNANIAKÓW

Rotti zabrała psy do domu i to jest jej decyzja ale....... ona nie za bradzo może a raczej nie powinna ich wyprowadzać sama.

Ustalcie jakies dyzury i pomózcie tej dziewczynie przy psach, dla jej dobra

Wy się znacie, kontaktujecie sie ze sobą, spotykacie.

Więc myslę, że możnaby to jakos rozwiązać

To chyba nie za duże wymagania? :niewiem:

Więc kto się zgłasza, na poranne wyprowadzenie psów ? :roll:

No kto ??????????????????????????? :roll:

Link to comment
Share on other sites

A gdzie Rotii mieszka? Bo ja jestem z Poznania i jeśli tylko dałabym radę to spróbowałabym pomóc.. Niestety mam małe pole manewru (szkoła, treningi,obowiązki domowe no i mój pies,który z reguły musi jeździć ze mną-no ale on sie z charciakami zna to nie powinno być kłopotu).. Ale to by trzeba obgadać chyba już osobiście z Rotti..

Zadzwonię do niej i spytam.. :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Rotti !!! :) Jesteśmy wstepnie umówione na jutro. Muszę tylko dogadać z rodzicami kiedy będę mogłą sie zmyć z domku (świąteczne śniadanie i te sprawy.. ;) )

Eli pomoc przy psiakach jest teraz naprawdę potrzebna. Czy ktoś inny nie dałby tez rady czasem sie zgłosić.. Ja w miarę możliwość bedę dojeżdżała ale to za mało.. Nie wiem dokładnie czy Rotti kogoś ma ale każda,nawet najdrobniejsza pomoc się przyda.. :)

No poznaniacy.. :) Trzeba ustalić dyżury.. :)

Link to comment
Share on other sites

...Eli pomoc przy psiakach jest teraz naprawdę potrzebna. Czy ktoś inny nie dałby tez rady czasem sie zgłosić.. Ja w miarę możliwość bedę dojeżdżała ale to za mało.. każda,nawet najdrobniejsza pomoc się przyda.. :)

No poznaniacy.. :) Trzeba ustalić dyżury.. :)

Kochani Poznaniacy (którzy do tej pory nigdy nas nie zawiedli przecież :P ), zgłaszajcie się.

...nie muszę przecież Wam tłumaczyć jakim problemem dla osoby po taaakiej operacji są dwa potężne psy na dwóch smyczach, które mogą pociągnąć i tam są strome schody drewniane do zejścia, strach myśleć nawet... :roll:

Wiem, wiem, Święta itd...ale NAPRAWDĘ POTRZEBNA POMOC :roll:

Marta: wiesz, kochamy Cię :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...