Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...Do Leszna moge psy zawiezc...

Oki, to ja Kola zapłacę za pieski Rotti w Lesznie. Tufi, zgłoś się na pv i podaj mi swoje konto (acha, muszę znać kwotę) to wpłacę Ci kaskę za chłopaczków i dopilnuj zgłoszenia w ZK (no, muszą wygrać , a co... :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Zgloszenia mozna wysylac do 30 IV, wiec szczegoly omowie z Rotti, gdy sie z Nia spotkam lada dzien :D

Oplaty: 80zl za pierwszego psa, 70 za drugiego. - to o Lesznie :) Wtedy tez podam jakies namiary na konto - albo po prostu ja za ta wystawe zaplace, bo jeszcze nic nie wplacilam na konto (czekam na alimenty od ojca - bedzie w sam raz :) 150zl )

Link to comment
Share on other sites

Rotti całym sercem jestem z Tobą!!

Jak widzisz cała dogomania myśli o Tobie cieplutko i gorąco czeka na Twój powrót. Tak więc prosimy się nie wygłupiać, tylko szybciutko dać sobie radę z bakcylem i wracać do nas!!!!

:drinking: :drinking: :drinking:

Fiolecik się sam nie wypije :D

Link to comment
Share on other sites

W koncu jestesmy jedna wielka rodzina!!!

Trzeba sobie pomagac :D

Naprawdę. Nawet więcej niż rodziną :)

Gdyby Rotti potrzebowała czegoś jeszcze oprócz pomocy materialnej, coś załatwić, jakieś znajomości... Piszcie zaraz. Może akurat znajdzie się ktoś, kto może pomóc. Jest nas tu tyle, że możemy góry przenosić! 8)

Link to comment
Share on other sites

Kochani !!!

Jestem z Wami :D Bardzo wszystkim dziękuję za piekne miłe słowa, za okazaną pomoc i jakby to powiedzieć..... ekhm.... za to, że JESTEŚCIE !!! Kocham Was aniołki. Potem napiszę więcej, a teraz wybaczcie idę czytać ten tamat od początku....iiii..... na pewno będę ryczeć ze wzruszenia :D

Link to comment
Share on other sites

Rotti, jak już czytałaś temat od początku i aż tu znowu doszłaś- znaczy że jest strasznie późno i powinnaś już grzecznie spać :bigcool: więc proszę wyłączyć kompa i chrapać głośno, musisz szybciutko zregenerować siły :lol: i natychmiast wyrzuć tego fajka :smokin: DOBRANOC ROTTI :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...