Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, jestem prawie czajnikiem :-)ale ten temat nie moze zostac pominiety.

Do Rotti

Dziewczyno nie martw sie. Zawsze jest inne , czesto lepsze rozwiazanie sytuacji.:-) Rotti - wracaj do nas. Tutaj wszyscy na Ciebie czekaja.

Do wszystkich

kurcze-wiem co Rotti moze czuc, czego sie obawiac, akurat wiem.

Mozemy jej pomoc nie tylko wplacajac pieniadze na konto.

Aby podkreslic nasze 'psiejskie" kontakty z Rotti -mozemy sie zrzucic na oplacenie wszystkich wystaw,na ktorych Rotti chcialaby byc. To czesto sa ogromne koszty dla kogos, kto musi wybierac, oplacic pielegniarke, czy wystawe? Moze ktos, kto ma kontakt z Rotti moglby podac miejsca i terminy wystaw na ktorych Rotti chciala pokazac psa? Jezeli kazdy z nas wezmie na siebie oplate za czesc lub jedna jedyna wystawe to spokojnie mozemy spelnic marzenie Rotti. Oplate w postaci przelewu,noclegu dla handlera i tyle. Moze kilka wystaw uda nam sie tak oplacic?

Ja wiem, ze na leczenie glownie trzeba zbierac kase... ale...

ale jezeli mozna sprawic usmiech,poprawic nastroj Rotti to tak jak najlepsze lekarstwo podziala. naprawde.

bardzo prosze osoby posiadajace kontakt z Rotti o info o planowanych przez nia wystawach na adres: [email protected]

Cala reszta- mam nadzieje, ze Rotti zwalczy sama-na wystawy bedzie mogla jechac jako widz, cieszyc sie z osiagniec swojego psa.

Zamiast zapelniac swoj czas myslami ochorobie-bedzie mogla sie oderwac , myslec o sukcesach wystawowych. Raka nie wyleczymy,psychike jej -spoko mozemy probowac. Tyle potrafimy napewno.

Link to comment
Share on other sites

Rotti , wprawdzie nigdy nie miałyśmy okazji pogadać , ale mocno wierzę , że jeszcze nie raz to nadrobimy! :) Dlatego obiecaj , że będziesz silna i nie dasz się chorobie!!! Zresztą my Ci na to nie pozwolimy! :) :)

Przytulam Cię cieplutko i czekam tutaj na Ciebie!! :)

Dla Rotti i dla Wszystkich Dogomaniaków , których postawa sprawiła , że zrobiło mi się cieplej w sercu , piosenka...

Nigdy nie będziesz sam

Boś swoje serce ludziom dał.

Nigdy nie będziesz sam

Nigdy nie będziesz sam.

Wszystko co twoje ludziom dałeś

Nie pytałeś za co i jak.

Uwierzyłeś w dobro człowieka

Bo sam go tak wiele masz.

I otoczą cię ciasnym kręgiem

Ofiarują przyjaźni dar.

Będzie grzał ich zziębnięte dłonie

Twego serca żar.

Choćby cię nawet cały świat zdradził

A płomień serca stłumił wiatr

Wtedy zobaczysz rozpali je żarem

Ktoś, komuś kiedyś ciepło dał.

Rzucaj swój chleb na płynące wody

A w przyszłości odnajdziesz go

Bo nad tobą człowieku dobry

Czuwa lepszy ktoś.

Możecie liczyć na moje wsparcie... : - )))

Link to comment
Share on other sites

,,,spokojnie mozemy spelnic marzenie Rotti...bardzo prosze osoby posiadajace kontakt z Rotti o info o planowanych przez nia wystawach...bedzie mogla sie oderwac , myslec o sukcesach wystawowych. Raka nie wyleczymy,psychike jej -spoko mozemy probowac. Tyle potrafimy napewno.

Witaj (czajniku?!? :lol: )

Masz świetny pomysł. Podaję Ci tel Rotti na pv (zapytaj o wystawy jakie planowała/gdzie i co i jak), i pisz jak to zrobisz organizacyjnie. Ja ze swej strony zobowiązuję się wpłacić kasę za oba Charty Rotti np na jedną z wystaw Międzynarodowych (daj mi znać co i jak i podaj kwotę i konto na które mam dokonać wpłaty :P )

Mam nadzieję, ze to przywróci naszej Rotti uśmiech...

Nice Girl: masz kochana pv :D

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś zajrzałam na dogo...i zamurowało mnie kompletnie.

Nie wiem co powiedzieć, a rzadko mi się to zdarza.

Rotti, obiecałaś że co się odwlecze to nie uciecze - a propo naszego spotkania. A skoro obiecałaś to słowa musisz dotrzymać.

Będę baaardzo czekała na nasze spotkanie i mocno trzymała kciuki za Ciebie. Jutro całą rodzinką, razem z dzieciakami pomodlimy się w kościółku za Twoje zdrówko. Wracaj do zdrowia i do nas szybko, najszybciej jak się da.

pozdrawiamy

zWojteckim, dzieciakami i Poświatką

serca.gif

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ratunku, przystopujcie trochę, przed chwilą odebrałam 8 pv z prośbą o więcej szczegółów dot choroby Rotti, jej samopoczucia, leczenia, rokowań...to miłe, ale sorki, nie dam rady wszystkim szczegółowo odpisać :roll:...zresztą nie jestem kopalnią informacji i (tak jak wszyscy) mogę tylko wierzyć i trzymać mocno kciuki :P

Link to comment
Share on other sites

No to rozmawialam z Rotti o planowanych wystawach.

Teraz jezeli sa posrod Was chetni do pomocy o kontakt na priva.

Jaka pomoc i jakie dane potrzebne?

1. za jaka wystawe jestes gotow zaplacic wpisowe dla psow Rotti (2 psy):

Leszno

Gorzow Wlkp

Kalisz

klubowa chartow (gdzie i kiedy?charciarze!!!)

to tyle na poczatek...

2. na jaka wystawe mozesz pomoc transportem tych psow?

3. czy zaopiekujesz sie psami Rotti na wystawie? Czyli przejmiesz pelna odpowiedzialnosc za ich bezpieczenstwo?

kazdy z nas mieszka w innej miejscowosci, jezlimy po Polsce z wlasnymi psami. Jestesmy w stanie pomoc w wystawianiu. Glownie to napewno mozemy pomoc w oplatach za psa na wystawe. A to jest wcale niemala kwota.

Dalsze plany co do wystaw,napisze nam tutaj Rotti osobiscie...(tak mysle:-)))

I wtedy bedziemy mogli dalej szukac rozwiazan.

No to tyle napoczatek.Mam nadzieje, ze znajda sie chetni do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

ROTTI KOCHANA...już kilka razy tu pisałam,ale o jednym zapomniałam... :oops: Twoja chrześniaczka DORI zmusza mnie,żebym napisała jeszcze raz, i przekazała Ci,że ona bardzo Cię kocha (od pierwszego powąchania) i trzyma za Ciebie łapki !!!!! :lol:

To uśmiech specjalnie dla Ciebie ROTTI !!!!!

_236321_n.jpg

:wink:

Link to comment
Share on other sites

sorry, że dopiero teraz, ale mam dośc ograniczony dostęp do netu.

Spieszę z wyjasnieniami dotyczącymi ewentualnego wystawiania Borysa.

Po pierwsze, jako jego hodowca i współwłaściciel w związku z zaistniałą sytuacją nie oczekuję, że Rotti będzie się zmuszała finansowo i wogóle do wystawiania Małego w najblizszym czasie. Z drugiej strony myślę, że byłoby to wskazane pod wzgledem terapeutycznym. Wiem, że bardzo tego chciała i jeżeli byłoby jej to dane mogłoby bardzo dobrze na nia wpłynąć.

Najbardziej jednak chciałaby móc pokazać swoich chłopców na najbliższych zawodach w obedience, które odbęda się z tego co pamiętam 17 kwietnia chyba w Poznaniu. Byłaby to pierwsza impreza, w której być może przy pomocy Poznaniaków mogłaby wziąć udział. Nie wiem, czy sama bedzie w stanie wystartowac ze swoimi chłopakami, to już muszą ocenić lekarze, ona sama i przyjaciele, którzy ją otaczają. jeżeli jednak by sie zdecydowała, może być potrzebna pomoc w zakresie dowiezienia, pomocy przy psach tam na miejscu podczas trwania konkursu.

Jeżeli zaś chodzi o same wystawy, to proponowałem już wcześniej udział w następujących imprezach:

30.05 CACIB Leszno

02.06 CWC Gorzów

Obie wystawy są dośc blisko od Poznania i możnaby to jakoś zorganizować. Potem nie wiem, ale myślę, że Borys straci włos i nie będzie się do tego by go na ringach pokazać nadawał. Oznaczałoby to przerwę mniej więcej do września, kiedy to będą klubowa, Zielona Góra, Wrocław. Do tego czasu jest jednak jeszcze daleko i takie dalsze plany można chyba na razie sobie odpuścić.

Jeżeli Rotti zdecyduje się, by pokazać chłopaków na tych wystawach co napisałem, nie byłoby problemu z hendlerem. Nawet jeżeli ja osobiście nie mógłbym przyjechać (a zamierzam) wówczas na pewno będa inni charciarze, którzy pomogą. W takiej sytuacji można sobie darować wożenie hendlera. jednocześnie odległości są na tyle nie duże, że obyłoby się bez noclegu. Jeżeli jednak byłby konieczny, to w przypadku Gorzowa nie ma najmniejszego problemu. W przypadku Leszna... niestety nie wiem.

Dzisiaj wieczorem, jak wszystko dobrze pójdzie, Rotti opuści mury szpitalne, może więc znajdzie czas i siły zeby tu zajrzeć. Wówczas ona osobiście będzie mogła się wypowiedzieć na te moje propozycje.

I powtarzam Rotti, najpierw Twoje zdrowie, a potem reszta.

Link to comment
Share on other sites

Amster,tak w kwesii formalnej, to wystawa w Gorzowie jest 6 czerwca.Tak jest napisane na stronie Związku Kynologicznego-oddział w Gorzowie. :D

:wink:

wszystko się zgadza, ta wystawa jest w niedzielę 6 czerwca.

No i doszedł z tego co widze jeszcze Kalisz. Jeżeli wolno mi cokolwiek powiedzieć w tej sprawie, to stanowczo odradzam. Wyrzucone w błoto pieniądze. I nie chodzi tu wcale o samą wystawę. Takie przynajmniej ja mam doświadczenia w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Uff - jestem u mamy i troche dostep do kompa mam ograniczony.

Do Leszna moge psy zawiezc, niestety 06. 06 mam absolutorium i dla mnie Gorzow niestety odpada.

Kolejne wystawy - to juz mysle, ze Rotti bedzie smigac z aniolkami po ringu :D

Niestety - w zawodach obedience psy musza miec jednego pana, nie beda sluchac polecen obcych lub nawet znajomych osob. Ale jako widz Rotti - Chomiczek jest pozadana - ba, bez niej nic sie tam nie odbedzie, juz ja sie o to postaram :evilbat:

I co Ciotka, nie trza Ci sie teraz martwic - my juz mamy wszystko obcykane ;)

P.S. Uwazaj na pajaki ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

ROTTI KOCHANA!!! Trzymaj sie mocno!! Jestesmy z Toba i zawsze bedziemy pamietaj!!

:drinking: :drinking: Twoje zdrowie :drinking: :drinking: Rottus czekamy na Ciebie na chacie!!

Kochamy Cie mocno!! :caluje:

Masz mnostwo lizow od Mejka!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...