Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Kochani; pomysł od Szantiny (ona ma wirusa, więc ma nici z dogo, ale dzwoniła przed minutą). Można by zebrać krew dla Rotti...z Poznaniakami nie ma problemu, ale co np gdyby ktoś chciał oddać krew dla Rotti z innego miasta? Czy ktos wie jak to wtedy się dzieje?

To są pytania od Szantiny, które przekazuję

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najważniejsze, żeby się nie poddawać - A Rotti to twarda sztuka, więc tak łatwo się nie da. Trzymamy kciuki i łapki z całych sił . :drinking: :drinking: :drinking:

Czy ktoś miał do czynienia (lub zna kogoś kto stosował) vilcacorę? Podobno czyni cuda...

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o krew- jeśli dajemy na konkretną nawet osobę, to nie jest ważna grupa krwi, bo nasza krew i tak idzie do banku krwi a jej wydają inną (dajemy po prostu "na jej konto")- tak było kiedyś, ale podejrzewam, że się to nie zmieniło? Jakby co dajcie znać, mam trochę znajomych, którzy pewnie pomogą (oddawaliśmy wspólnie na kogoś), trochę sie zbierze.

Link to comment
Share on other sites

ROTTI...

Dzis wspieram Cie mysla...a siebie tym co czytam tutaj o checi pomocy od tylu swietnych osob...jutro pojde na poczte by dac wymierniejszy wyraz mojego pragnienia,bys pokonala zmore choroby.Wierze ze bedziesz umiala umocnic sie psychicznie tak,by dac totalny odpor!Wierze ze pomoze Ci w tym Twoja tesknota za wlasnymi psami.Wracaj i do nas,kochana dziewczynko,przytulamy Cie cala moca serc.

Link to comment
Share on other sites

Rotti - aż łzy stanęły mi w oczach ...

Trzymam mocno, mocno kciuki abyś wyszła z tego co Ci się przyplątało.

Miałam ciężko chorą na raka mamę... i ona brała pewien bardzo dobry lek, którego dziwnym trafem nie stosują lekarze na onkologii. Wielu osobom pomógł, przystopował raczysko... mama rozmiawiała z tymi ludźmi. Więc może niech ktoś kto jest na miejscu w Poznaniu przekaże Rotti te namiary

02-605 Warszawa,

ul. Ursynowska 68/2,

tel./fax: (48 22) 844 46 39

e-mail: [email protected]

strona www: http://www.novit.pl/

Kasia

Link to comment
Share on other sites

żeby oddać krew dla konkretnej osoby trzeba znac jej imię i nazwisko oraz nazwę oddziału i szpitala, w którym leży. adres szpitala tez chyba jest potrzebny. takich danych na pewno wymagają w stacji krwiodawstwa na Czerwonego Krzyża we Wrocławiu, bo tam oddaję krew.

jesli krew potrzebna to zgłaszam się na ochotnika, ale może najpierw dowiedzmy się, czy to w ogóle się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro idę do banku mając tylko imie, nazwisko, miasto i konto, i nie przewiduję żadnych problemów. :evilbat:

Ale z zagranicy możesz potrzebować nawet numer oddziału banku, nie mówiąc o adresie - niech Ci Azir poda te dane. :D

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś miał do czynienia (lub zna kogoś kto stosował) vilcacorę? Podobno czyni cuda...

Vilcacora - jak i inne tego typu środki można stosować w leczeniu wspomagająco (jeśli nie zabroni tego lekarz), ale przenigdy nie można zastępować tym tradycyjnej terapii.

Ponoć dobrze też działają preparaty z chrząstki rekina - ale nie mogę tego potwierdzić na podstawie doświadczeń kogoś ze znajomych.

Podaję linki, można poczytać o tych preparatach - nie zachęcam do kupna, trzeba poszukać, może gdzieś będą tańsze.

http://www.drogadozdrowia.com.pl/more.php?id=31

http://www.drogadozdrowia.com.pl/more.php?id=37

Rotti - trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rotti kochana zobaczysz, żę bedzie wszystko dobrze..zresztą ja ci to za kazdym razem przez komórkę mówię...

Ela to silna dziewczyna, zobaczycie, że da rade...

Jutro ide pieniązki wpłacić...trzeba jej pomóc...

ROTTI wracaj do zdrowia, kochamy cię!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...