Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Słuchajcie, jest taka sprawa :

Niedawno okazało się nagle, że moja przyjaciółka Ela, znana wszystkim jako Rotti, jest chora na raka. Czeka ją długotrwała walka o życie wymagająca nie tylko jej woli życia, dużej wytrzymałości organizmu ale i niestety pieniędzy.

Jakieś 10 dni temu Ela nie wiedziała, że ma nowotwór. Jak spotykała się z Margo na wystawie w Katowicach, to kiepsko się czuła, ale nikt nie przypuszczał, że jest tak źle . Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę. W poniedziałek dowiedziała się, że musi mieć natychmiast operację, nie chcieli jej puścić do domu, ale ona musiała coś zrobić ze swoimi psami. Jak we wtorek szła do szpitala, wszyscy mieliśmy nadzieję, że nowotwór będzie miał łagodniejszą postać.

W tej chwili jest po operacji i dzisiaj przeniosła się na onkologię. Będzie dziś poddana pierwszej chemioterapii.

Musimy trzymać za nią kciuki i musi wiedzieć, że tyle osób jest z nią.

Każda nawet najmniejsza kwota jest ważna! Niech wie, że chociaż w ten sposób możemy jej pomóc!

nr konta:

Elżbieta Domańska

PKO BP 1710204027 0000 170201513951

Ela wiele dobrego robiła na rzecz zwierząt.

Organizowała zbiórki dla schronisk, ostatnio uczestniczyła w akcji na rzecz Wielunia.

Bezinteresownie pomagałą w adopcjach psów. Nieraz wiozła je wiele kilometrów do nowych właścicieli. Teraz sama potrzebuje pomocy :( ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rozmawialam o tym z kilkoma osobami juz od poniedzialku - swietnie, ze cos sie udalo.

Moi Kochani, stan Rotti jest naprawde bardzo powazny. Ona wierzy w chemioterapie, jak w cos, co da jej nowe zycie. A tak nie musi byc... Jak zwykle, udaje twardzielke i twierdzi, ze nic ja nie boli, ze jest ok - a tak naprawde okropnie cierpi.

Teraz otrzyma - jak wiadomo - tylko 80% swojej pensji, co ledwo wystarczy na oplaty, a gdzie leki? :(

Wplaccie choc zlotowke, naprawde sie przyda.

Azir, skontaktuje sie z Toba na PW - chyba, ze podasz mi jakis nr tel do siebie.

Link to comment
Share on other sites

To straszne,ale teraz trzeba brać się w garść i do roboty !!! Trzeba pomóc !!! Na razie wspierałam Rotti duchowo i korespondencyjnie,ale postaram się również finansowo !!! Świadomość,że wszyscy kochamy i trzymamy za nią kciuki napewno jej pomoże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Jezusiu :o :cry: nie moge uwiezyc...

Rotti, kochana, trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki, az nam krew nie bedze doplywac do palcow.

Chociaz jest to bardzo trudne dla mnie w tej chwili(choroba Kaji) to wplace pieniazki.

Trzymaj sie i sie nie daj!

JESTESMY WSZYSCY Z TOBA :D

Link to comment
Share on other sites

NO KOCHANI GDZIE WY JESTESCIE POMAGAC POMAGAC SZYBCIUTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juz jestem :-? Ostatnio nie jestem na dogomanii zbyt czesto i dowiedzialam sie o Rotti :( z maila od Małgośki. Po pracy biorę sie za pomaganie......

Rottti trzymaj się!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...