Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja dzis na pewno pojde.
Agga przestan dziekowac, bo stawiasz w niezrecznej sytuacji - jakby ktos to robil tylko na pokaz, zeby uzyskac dziekczynne teksty - kazdy robi to z potrzeby serca, a nie dla szpanu. Przepraszam, ze akurat dzis o tym pisze, ale drazni mnie to od dluzszego czasu - bardzo nieswojo sie czuje slyszac podziekowania za pamiec o zmarlej.

Eluś, fjolecik za Ciebie i za to, co dałaś ludziom przez te 39 lat - ktokolwiek Cię spotkał, nigdy nie zapomni :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Ja dzis na pewno pojde.
Agga przestan dziekowac, bo stawiasz w niezrecznej sytuacji - jakby ktos to robil tylko na pokaz, zeby uzyskac dziekczynne teksty - kazdy robi to z potrzeby serca, a nie dla szpanu. Przepraszam, ze akurat dzis o tym pisze, ale drazni mnie to od dluzszego czasu - bardzo nieswojo sie czuje slyszac podziekowania za pamiec o zmarlej.[/quote]

powiem tylko tyle ze chyba rzecza naturalna jest podziekowac...

Link to comment
Share on other sites

Rottinko...Darz Bór :drinking: ...Ty wiesz...["]

I popatrz kochana na swoje pieski: Bogdanka-ROTTI ,,Poszły w las" zdobyła teraz w Kraku złoto w juniorach, Bohun-ROTTI wygrywa wystawy ( od baby ma same oceny doskonałe), Bajan-ROTTI dostał w Kraku doskonałą ocenę, Błoga-ROTTI oraz Bławat-ROTTI startują teraz po raz pierwszy na Warszawskiej. To wszystko dzięki Tobie przyjaciółko ( i dla Ciebie). Wiem, że się cieszysz i jesteś z nami 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...