Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Bylismy u Eli w sobote - jestem przerazona i zalamana - nie ma ZADNEJ tabliczki, ze Ona jest tam pochowana! Nie wiedzialam, gdzie postawic znicz... Na szczescie odnalazlam miejsce Jej spoczynku, ale zalamal mnie ten brak jakiejkolwiek tabliczki z imieniem i nazwiskiem... jakby Jej nigdy nie bylo..........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tufi to jak Ty tam nie mogłas trafic to ja na bank nie trafie.... :cry:

Wiecie co to strasznie smutne i przykre :cry:

Przeciez wystarczy jedna mała tabliczka taka na krzyzu... :roll:

Tufi mam nadziej, ze bede mogła na Ciebie liczyc jak przyjade do Poznania 5 listopada, bo ja tam nie trafie niestety...

Link to comment
Share on other sites

No a co z naszą akcją "tabliczka" ?

Przecież wszystko toczyło się pomyślnie !!! Jeśli brakuje kasy,to dajcie nam znać....O co chodzi ? Nie może tak być,że Ela leży w "bezimiennym grobie",nie wystarczy,że jej bliscy i MY wiemy czyj to grób....Na tym grobie musi być tabliczka informująca o tym,czyje to miejsce spoczynku i jak wspaniała osoba to była !!!

Link to comment
Share on other sites

Agguś, juz niedługo pójdziesz do Rotti i zapalisz świeczuszkę, malutka niebieską świeczuszkę, która spali się wielkim, świecącym płomieniem... Płomieniem z serc nas wszystkich, którym tak bardzo Jej brakuje...

Każdy pali świeczuszkę w swoim własnym sercu... I Ty tez robisz to codziennie. Rotti o tym wie.

Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej kiedy już pojedziesz do Niej i zapalisz świeczke w Poznaniu. Wierzę w to całą sobą.

[*]

Link to comment
Share on other sites

Agguś, juz niedługo pójdziesz do Rotti i zapalisz świeczuszkę, malutka niebieską świeczuszkę, która spali się wielkim, świecącym płomieniem... Płomieniem z serc nas wszystkich, którym tak bardzo Jej brakuje...

Każdy pali świeczuszkę w swoim własnym sercu... I Ty tez robisz to codziennie. Rotti o tym wie.

Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej kiedy już pojedziesz do Niej i zapalisz świeczke w Poznaniu. Wierzę w to całą sobą.

[*]

Tak wiem...

Ostatnio...spratałam w biurku i nagle w moje race wpadł mi przepis na sernik od Rotti... :wink:

Smuci mnie tylko to, ze na jej grobie do tej pory nie ma najmniejszej tabliczki infromujacej, ze ona tam spoczywa...porpostu nie rozumiem dlaczego... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mijają 2 miesiące od kiedy mój Dziadek odszedł. Dzidziu - dla Ciebie [*]

Niedługo też reocznica naszej Rotti. Rotti - dla Ciebie [*]

:cry: :cry: :cry:

Przepraszam,ale w jakim sensie rocznica ???

Może źlw to ujęłam, ale niedługo 1 listopada... czyli już 4 miesiące od kiedy odeszła... w takim sensie...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mijają 2 miesiące od kiedy mój Dziadek odszedł. Dzidziu - dla Ciebie [*]

Niedługo też reocznica naszej Rotti. Rotti - dla Ciebie [*]

:cry: :cry: :cry:

Przepraszam,ale w jakim sensie rocznica ???

Może źlw to ujęłam, ale niedługo 1 listopada... czyli już 4 miesiące od kiedy odeszła... w takim sensie...

OK,rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Zbliża się wielkimi krokami dzień, w którym łączymy się z najbliższymi. Na myśl przyszła mi dobra ROTTI.

Chciałabym ku jej pamięci zacytować fragment wiersza Baczyńskiego K.K. "Kołysanka":

"...Nie bój się nocy. Jej puchu strzegą

krople kosmosu, tabuny zwierząt;

oczy w nią otwórz, wtedy pod dłonią

uczujesz ptaki i ciche konie,

zrozumiesz kształty, które nie znane

przez ciebie idąc - tobą się staną..."

Link to comment
Share on other sites

Zbliża się pierwszy listopada... Ja w Poznaniu będe dopiero 7. i mam nadzieję, że i moje światełko dla Rotti zapale...

1. listopada zapłonie rónież światełko w moim oknie... dla Rotti i dla innych.

Może przyłączycie się do mnie i światełka pojawią się w dogomaniackich oknach... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zbliża się pierwszy listopada... Ja w Poznaniu będe dopiero 7. i mam nadzieję, że i moje światełko dla Rotti zapale...

1. listopada zapłonie rónież światełko w moim oknie... dla Rotti i dla innych.

Może przyłączycie się do mnie i światełka pojawią się w dogomaniackich oknach... :wink:

W moim domu co chwilke płonie światełko dla ROtti...

1 listpada na pewno nie zabraknie [`] dla Eluni...

Link to comment
Share on other sites

JoannaP nie ma dostepu do netu chwilowo :(

W paitek pracuje od 13 do 21, w sobote od 14 do 21, a w niedziele wystawa - wiec niestety nie dam rady Was Aggus zaprowadzic :(

Dla tych, co odeszli za wczesnie, zbyt mlodo, tragicznie - dla tych, ktorych nie ma juz wsrod nas...

Daniel, Przemek, Łukasz, Ela, Dziadek...

[']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...