Jump to content
Dogomania

bita Bianka z Orzechowców - pierwszy raz w łzach zmieniam tytuł - w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[FONT=Calibri][SIZE=3]U Bianki constans, czyli wszystko OK. Chodzi na długie spacery, goni zające ( prawie skutecznie) a Fanimo próbuje ją dogonić ale odpada w przedbiegach. Nie ma szans, ona ma fantastyczną kondycję. Bianka jest oczkiem w głowie Renatki, po prostu lgnie do niej niesamowicie. Kot też ustawiony i tylko od czasu do czasu próbuje bezczelnie przechadzać się koło nosa Bianki i na dodatek miziać ją ogonem. Ale ogólnie jest zgoda. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Z jedzeniem też się uspokoiło, bo na początku Renatka z Januszem skupowali co się da aby sprawdzić co niejadek Bianka będzie akceptowała. Teraz menu ustalone i wszystko Biance smakuje. Nie mam następnych zdjęć, ale poproszę przy najbliższej rozmowie, może coś się znajdzie w domowym archiwum. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Ciesze sie ze Bianka znalazła takich ludzi, poprosze o klonowanie ;)[/quote]
Wieści wspaniałe :multi: :multi:
A jeśli chodzi o klonowanie Domku no to jak najbardziej i to w dużej ilości egzemplarzy :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

basiapron wolałabym nie mieć powodu do takich twórczości ......

Bianka masz dom, miłość i spokój - wielkie szczęście Cie spotkało i Twoich towarzyszy. Dobrze że jest jak jest bo przyznaje u mnie takich motłoch życiowy, że chętnie dałabym się zaadoptować Twojemu państwu ... jak najdalej stąd ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='halcia']Bianeczko,mysle ,ze jestes juz rozpieszczonym ,ufnym psiaczkiem.[/quote]

No właśnie, właśnie...Czy ktoś wie co słychać u Bianeczki ?! Czy szczeka jeszcze po polsku, czy już po niemiecku ?! No i komu kibicowała podczas meczu Polska - Niemcy ?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

O naszej Biance opowiadali jej towarzysze na Polonii, nie wiem dokładnie co to był za program ale zadzwonili aby opowiedzieć :)
Zadzwonił do mnie obecny kierownik schroniska który oglądał ten program. Ma naprawdę wielkie serce do zwierząt i rozmawialiśmy o Biance bo chciał się czegoś dowiedzieć ...
Bianka ... to jedna z tych historii gdzie bieg ruletki zła obróciło w drugą stronę ludzkie serce ... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...