Jump to content
Dogomania

bita Bianka z Orzechowców - pierwszy raz w łzach zmieniam tytuł - w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Tosiu! Ja już wysłałam o 11.30. Sprawdź czy masz coś w poczcie. Jeżeli nie to jeszcze raz wyślę. Nie wiem dlaczego, ale od trzech tygodni nie przychodzą automatyczne zawiadomienia na mail o wpisach na dogo i nie mam szans na szybką reakcję na wątkach.[/quote]
nic nie doszło... podam Ci jeszcze jeden adres

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Jak sie nie da na maila to moze tu wkleic tekst i foty

Tosienko co u zielonookiej ??[/quote]

a spi sobie:loveu:. wytarmosiła rano poduchę z kanapy, umęczyło się psisko, to odpoczywa teraz. wszyscy ja uwielbiają, nawet u mnie w pracy ma matkę chrzestną:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Postarajcie się o te zdjecia Bianki! Hania i jej ogłoszenia w Dzienniku to ogromna szansa dla Bianki na dom. Skuteczność Hani i Jej ogłoszeń jest ogromna.
Proszę niech się odezwie osoba która robiła lub wklejała te zdjęcia.
Nie możemy zmarnować tej szansy.
Podaję mail do Hani:[email protected]
Tosiu!
Wysyłam kolejny raz zdjęcia i tekst Bianki do Ciebie.
Wczoraj wysyłałam dwa razy. Raz wróciła wiadamość, że masz przepełnioną skrzynkę, drugi raz nie wróciło i byłam pewna, że dostałaś. Pisz do mnie tylko na mail, wiadomości z dogo nie przychodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Tosiu!
Wysyłam kolejny raz zdjęcia i tekst Bianki do Ciebie.
Wczoraj wysyłałam dwa razy. Raz wróciła wiadamość, że masz przepełnioną skrzynkę, drugi raz nie wróciło i byłam pewna, że dostałaś. Pisz do mnie tylko na mail, wiadomości z dogo nie przychodzą.[/quote]

maile dostałam, czekam do niedzieli, jak pisałaś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja wystawiałm allegro, ale nie mam tez już tych starych zdjec blanki ze schronu, bo ja je kopiowałam z watku...
jesli chodzi o zdjecia nowe to amam w mailu co mi irenaka podesłała, to moge podesłac tylko prosze o adres gdzie[/quote]
serdeczne dzięki, już wszystko dostałam. czekam do niedzieli, jak prosiła irenaka

Link to comment
Share on other sites

Bronka już tydzień temu pojechała do swojego domku. A Bianka czeka nadal. Bronia wiele pomogła Bianeczne, pokazała jej że człowieka nie zawsze trzeba się bać. Bianka została bez przyjaciółki. Oby już wkrótce Bianeczka też pojechała do swego domku, do swojego człowieka. Już jest gotowa aby wydostać się spod troskliwych skrzydeł Pań z Niepołomic.
Bianeczko :kciuki: :kciuki: za ten twój super-domek z kochającym człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...