Jump to content
Dogomania

bita Bianka z Orzechowców - pierwszy raz w łzach zmieniam tytuł - w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siedzę i patrzę na Biankę. Czy wyście czasem nie zamienili psów?? :evil_lol: :evil_lol:
Taka zmiana!! Wyprostowana, uszy "na baczność", bystre spojrzenie już bez lęku, tylko jeszcze ogon podwinięty aż na brzuchu. :crazyeye: Ale za parę dni ten ogon będzie chodził jak wahadło od zegara.
Co za miejsce te Niepołomice??!! magia i czary :lol:

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia mnie powaliły a jest co powalić - blok się zatrząsł z mojej radości :D JAKA ONA PIĘĘĘĘĘKNA!! Widzimy nowe oblicze Bianki moi drodzy, to jej pierwszy spacer od kilku lat!!!! No przecież dla takich momentów warto się szarpać z Orzechowcami i calą resztą .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu'][B][COLOR=red]Niepołomice to tam jest koniec świata gdzie zdarzają się cuda[/COLOR][/B]
[/quote]



Albiemu, co prawda Nepołomice nie są końcem świata :lol:, ale Tam jest jak w Narnii (to ta kraina z filmu). Tam dobro zwycięża zło, a p. Bożenka jest jak Aslan, władca Narnii. No a Poli, Beatka (Foksia) i Irenka to silna grupa ds. zwalczania niedoli psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Romi!! Może jakaś wycieczka do tej cudownej krainy???[/quote]

Co do Cudownej Krainy, to przypomniały mi się słowa z piosenki Beaty Kozidrak:

"...jestem cudowną krainą, kraina wiecznych snów,
jeżeli chciałbyś dopłynąć do mnie, szykuj łódź,
niechaj Cię nocą prowadzi światło gwiazd,
jakbyś znów się narodził i kochał pierwszy raz..."

....a ponieważ chodzi tu o Krainę Miłości a Niepołomice są taką Krainą Miłości dla zwierząt, więc.....jeżu malusieńki jaki ja sie robię romantyczny w ten przedostatni dzień 2007 roku....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat']Bardzo się cieszę, że widzę Biankę w niezłej formie. Z Bianką jechała jeszcze Lucy, która tarfiła do Kasi.
Historię Lucy możecie przeczytać pod adresem: [url]http://nasza-szkapa.idl.pl/[/url]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/cb81305de5c60dba.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Właśnie rozmawiałem z Kasią i umawialiśmy wizytę u lekarza. Kasia obiecała napisać kilka słów o Lucy.

Link to comment
Share on other sites

Albiemu, Panie Jacku - Drodzy Państwo!!!

Popatrzcie na mój ostatni post #490

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy!!! To Wy, każde z Was (z naciskiem na "każde z Was") przyłożyliście swoją rękę do tego co widzimy i nazywamy czarami czy cudami.
I chwała Wam za to bo dziękuję to za mało!!!! :modla: :modla: :modla: :modla:

Przykładajcie więc te swoje ręce tam gdzie się tylko da. :lol: :lol:
Miłośniczka Psów

Link to comment
Share on other sites

Pani Bożenko - to dla Pani :Rose:
Poli, Beatko (Foksiu), Irenko - to dla Pań :Rose: :Rose: :Rose:[LIST]
[*]bo stworzyłyście to miejsce, które my już nazwaliśmy "Krainą Cudów"
[*]bo tam działacie - magia miejsca i Wasze czary
[*]bo .... jesteście i gdyby Was nie było to trzeba by Was po prostu wymyślić[/LIST]Czarujcie więc dalej!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat']Właśnie rozmawiałem z Kasią i umawialiśmy wizytę u lekarza. Kasia obiecała napisać kilka słów o Lucy.[/quote]

[B]gabat[/B] - dziękuję za transport Lucy :loveu:
Bo to ja (tak po cichutku) w to Cie wmanewrowałam :roll: jak tylko albiemu nieopatrznie wspomniała o samotym Jacku wracającym do Warszawy, to tak sobie pomyślałam, że Ci załatwię fajną panienkę do towarzystwa :cool3:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam:)
Przede wszystkim chcialam bardzo podziekowac w imieniu mamy i swoim za mile slowa, praca z psiakami przynosi nam dużą satysfakcje, tym bardziej ze psiaki za okazaną im milosc potrafia sie tak pieknie odwdzieczac:)
Bianka dzisiaj rano byla u weterynarza,ma ok 2 lat jest zdrowa, uszy zdrowe, serduszko zdrowe,zeby ladne zostala odpchlona i odrobaczona, bedzie mogla byc zaszczepiona dopiero za ok tydzien!suni spodobala sie wizyta u weterynarza bo pomachala tam ogonkiem dwa razy:D
A co sie okazalo Bianka jest psem rasowym, ma na uchu tatuaz postaram sie go odczytac wtedy bedzie mozna dotrzec do jej wlasciciela:)
Poza tym sunia ma sie coraz lepiej, nadal jest plochliwa ale powolutku dojdzie do rownowagi:)pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...