Jump to content
Dogomania

do czego służy haszczak


mike

Recommended Posts

Haszczak przede wszystkim słuzy do tego aby, go kochac bezgraniczną miłoscią.

Nie mogę się z tym zgodzić :wink: Do tego służy każdy psiak, a często tak się zdarza, że Husky służy wyłącznie do tego celu, dobrze, że wspomniałaś o pozostałych zadaniach Husky.

Chyba że zrozumiemy,że kochać Husky bezgraniczną miłością= dawać mu te wszystkie rzeczy i dostarczać mu tych wszystkich bodźców,których potrzebuje :)

ale czasami pod zwrotem kochać psa bezgraniczną miłością niektórzy rozumieją że pies ma służyć właśnie im dla przyjemności.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anuk wyje okazyjnie.Ale ostatnio sie podciagnal,bo wyl calkiem sporo.

Np wczoraj Anuk zostal wypuszczony na taras,polezal tam godzine,najpierw zaczal piszczesc a potem wyc.

Najpierw to wycie bylo ciche,takie ze slyszeli je tylko mieszkancy ulicy.

Ale po pol godzinie takiego wycia cichego zaczal tak sie drzec ze chyba na calym osiedlu go slyszeli.

Wyginal szyje do tylu i zawodzil :)

MI tam sie podobalo ale kiedy anuk zaczal naprawde glosno wyc to mama stwierdzila ze zglupial i zabrala go do domu,bo sasiedzi zaczeli wygladac przez okna :D

Ja bardzo lubie jak Anuk wyje,wtedy go podgladam,zeby mnie nie widzial,bo jak zobaczy ze ktos sie na neigo patrzy to natychmiast przestaje.

Ale ogolnie Anuk oprocz skomlenia to wydaje malo odglosow ale jak juz zacznie wyc to na dobre :D

Link to comment
Share on other sites

Do tego służy każdy psiak, a często tak się zdarza, że Husky służy wyłącznie do tego celu

No pewnie że każdy psiak do tego słuzy, żeby go kochać, zreszta nie tylko psiak, ale kazda "emocjonalna" istota żywa. Kochac to nie znaczy ubóstwiac, rozpieszczac, jesli kochasz to jestes gotowy do poswięceń. Kochac trzeba mądrze, co jest trudna sztuką.

Link to comment
Share on other sites

No pewnie film "Śniezne psy" też się do tego przyczynił.

Swoja drogą czy taki BC nie mógł by upilnowac huskich przed uciekaniem ;) (trzeba by było mó wmówic że to owieczki podać hasło- i jest już OK);) dobrze by było ktos by odwalał robotę, a tak trzeba wymyslac coraz to nowsze ogrodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Gwarek;

Cos musi między tym Borderami a Husky być :) Mi się cały czas wydaje, że one sa "takie same, ale jednak biegunowo inne". Bo na zdrowy rozum: dwa różne światy, ale nie moge odpedzic od siebie mysli jednak, ze BC to pokrewna dusza :)

Ja nie mam co do tego wątpliwości :bigok: Wystarczyło popatrzeć jak holka reagowała na śnieg: szał radości :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, metros, ja tez myslalam o trzecim z kolei psie(orpcz drugiego huska),ze to bedzie wlasnie BC albo Aussie.

Ale raczej BC,bardzo mi sie podobaja,ale najpierw musze miec jeszcze jednego hasiora.

Ale nie zmienia to faktu ze BC to wg mnie swietne psy.

Ja regularnie jestem na stronie borderkowa :)

Link to comment
Share on other sites

mnie tez sie bardzo podobaja borderki :) choc wiekszosc przedstawicieli w moiim miescie (miasteczku) to obraz nedzy i rozpaczy :( Najladniejsze widzialam na zdjeciach ;) musze na nastepnej wroclawskiej wystawie kuknąć na ich ring

Link to comment
Share on other sites

BC to dla mnie przede wszystkim charakter a nie uroda.. :o

Osoby, które znam a które mają borderki "skarżyły się" (żartowały sobie) jak to ludzie na ulicy mówią:O jaki ładny kundelek!

A jak się dowiadywały ile taki kundelek kosztuje to łapały się za głowę.

Moja znajoma, która na szkoleniu raz ze mną była jako osoba towarzysząca też mówi do mnie, wskazując na borderka:

Zobacz na tego psa, zwykły kundelek, a jak sobie radzi :wink:

Tak więc w powszechnej opinii BC to urodziwe,ale kundelki :wink: ale na pewno BC są wyjątkowe jeśli chodzi o współpracę z człowiekiem i użytkowy, wszechstronny charakter.

Ja napatrzyłam się przez kilka miesięcy na gromadkę dorastających borderków i im były starsze, tym z wyglądu mniej mi się podobały, ale dorosły BC jest całkiem, całkiem.Tylko ta faza przejściowa...śmiesznie wyglądały...ciekawa jestem jak wyrosły :P

Na pewno jednak ich charakter jest ujmujący!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...