Jump to content
Dogomania

Szukam "nauczyciela" handlingu


Paula&Goofi

Recommended Posts

Witam.
Pisałam już kilka razy, ale dalej nie mam swojego nauczyciela:placz::placz::placz:. Potrzebuje osoby, która się "mną zajmie".
Chciała bym chociaż raz wystąpić na jakiejś wystawie!
Najlepiej by to był ktoś ze szczecina lub okolic, chodzi o to bym ja mogła dojechać lub ktoś do mnie. Mieszkam w Międzyzdrojach i tam nikogo nie ma kto by mógł mi pomóc. Jeszcze raz błagam! :placz::placz::placz: Prosze aby mój przyszły nauczyciel nie chciał pieniędzy bo z tym u mnie kiepsko. Hm... No i jeszcze sprawa psa, nie mam psa na którym można ćwiczyć więc najlepiej by było gdyby ta osoba pożyczyła mi psa. Zainteresowane osoby Prosze pisać! Będe czekać chodź by do wieczności. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z moimi poprzednikami. A skoro niemasz tego swojego "konkretnego psa" to mysle że ten nauczyciel niebędzie aż tak potrzebny:lol: Przecież jest naprawde mnóstwo stron internetowych gdzie jest wszystko wytłumaczone:p Dużo hodowli ma na swoich stronach jak wystawiać psa danej rasy, jak pielęgnować jego sierść ipt.;) A najlepszą "nauką" są wystawy o czym na pisał/a Paskuda_Bandzior:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

AlaNowak z drugiego konca Polski to jestem Ja. Mieszkam w Bieszczadach. Mam 2 miesięczna suczke - owczarka australijskiego i szukam kogoś kto pomoże, pokaże mojej córce (16 lat)jak wystawić psa na wystawach. Mam tez 5 miesięczna suczkę syberian husky. Moge zapłacić, mogę zaproponowac w zamian pobyt u Nas w Bieszczadach. szukam chętnych, a może odważnych?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...