Jump to content
Dogomania

SOS SFORA w Krakowie zaczyna działać!!!!


SOS Sfora

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SOS Sfora']
Czy Bazyl doczekał się pomocy?Widzę ,że starania były żadne ,bo jak można napisać prośbę o pomoc w grudniu i czekać czy ktoś odpowie , a tu w ciągu kilku miesięcy ani słowa,Żal patrzeć na taką pomoc zwierzęciu,a raczej jej brak.
Jak się coś robi to trzeba skończyć:shake::shake::shake::shake::shake::shak e::shake::shake::shake::shake::shake::shake:
[/quote]
Wiesz co Sfora? Juz zaczynalam miec o Tobie dobre zdanie, ale... przepraszam :roflt:ubawilas mnie tym postem strasznie. :roflt:
Czy uwazasz, ze trzeba pisac na watku, zeby pomoc zwierzeciu? :evil_lol:

[SIZE=1]slyszalas kiedykolwiek moze o miau.pl ?[/SIZE]

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Jak na osobę ktora się deklarowała że nie ma czasu NIC wyjaśniać na forum gdyż zajmuje się dzialaniami "w terenie" a nie w necie - to jakoś śmiesznie wyszło. :evil_lol::lol:[/quote]

Śmiech to zdrowie,więc śmiej się na zdrowie;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62926&page=3[/url]

SOS ma nadal czas, żeby mnie sledzić.

Nocami.

Wiesz, SOS, jakbys miała taki dorobek kynologiczny, jak ja, to może byśmy podyskutowały na tematy kynologiczne.

Ale z tobą dyskusji nie ma.

Szukaj dalej, SOS! Szukaj!

Link to comment
Share on other sites

Ty chyba masz jakąś obsesję,to forum jest dla wszystkich ,a jeśli wyrażenie swojego zdania na temat gazety uznajesz za śledztwo to nie jest z Tobą zbyt dobrze.
Może podzielisz się swoim doświadczeniem kynologicznym,hodujesz psy czy koty?Jaką rasę?Chętnie posłucham ciekawych rzeczy od doświadczonego kynologa.

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko,wystarczy się cofnąć kilka wierszy.Jednej osobie nie odpisuję i nie mam takiego zamiaru,a tłumaczyć się z tego również nie będę.Hodowli nigdzie nie reklamowałam ,a jeśli coś mi umknęło ,no cóż jestem człowiekiem.Wątek została założony do rozmowy,a niestety jedyne co wyszło to cięte języki i niechęć do nowej organizacji.Chciałam rozmawiać ,a poznałam zaciekłe osoby,które chcą wyłącznie żądlić i mnie też przeszłą chęć na rozmowę.Mam wokół siebie wilku wartościowych i wspaniałych ludzi z którymi z pewnością uda się coś stworzyć wartościowego.Pobyt na tym forum ,tylko mnie upewnił w tym,żeby uważać na ludzi,bo nie wszyscy,którzy może kochają zwierzęta znajdą wspólny język.A tego rodzaju fora są głównie miejscem walki ,bezimiennych gladiatorów.Gratuluję :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SOS Sfora']Nie tylko,wystarczy się cofnąć kilka wierszy.Jednej osobie nie odpisuję i nie mam takiego zamiaru,a tłumaczyć się z tego również nie będę.Hodowli nigdzie nie reklamowałam ,a jeśli coś mi umknęło ,no cóż jestem człowiekiem.Wątek została założony do rozmowy,a niestety jedyne co wyszło to cięte języki i niechęć do nowej organizacji.Chciałam rozmawiać ,a poznałam zaciekłe osoby,które chcą wyłącznie żądlić i mnie też przeszłą chęć na rozmowę.Mam wokół siebie wilku wartościowych i wspaniałych ludzi z którymi z pewnością uda się coś stworzyć wartościowego.Pobyt na tym forum ,tylko mnie upewnił w tym,żeby uważać na ludzi,bo nie wszyscy,którzy może kochają zwierzęta znajdą wspólny język.A tego rodzaju fora są głównie miejscem walki ,bezimiennych gladiatorów.Gratuluję [/quote]

Nie tylko jedna osoba zadawała pytania, na które nie otrzymała odpowiedzi. Ale cóż, nie spodziewałem się, że otrzymam też odpowiedź, skoro takich odpowiedzi nie ma, więc taka skromna rada - SOS Sfora, zamknij ten wątek, bo szkoda czasu Twojego i naszego. Na wątku, (jak widać) nic nie ma o działalności stowarzyszenia widmo - SOS SFORA, ani o stowarzyszeniu, a tylko jest upierdliwe dopominanie się o PODSTAWOWE informacje, więc po co to dalej ciągnąć...

Co do hodowli, to jest trochę:
[URL]http://www.google.pl/search?hl=pl&q=0601-94-32-95&btnG=Szukaj+w+Google&lr[/URL]=

ale to już Twoja prywatna sprawa, o ile nie stanowi konfliktu interesów hodowli i stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem w takim razie w jakim celu tu piszesz ,skoro niczego nie można się dowiedzieć.Za rady dziękuję ,ale radzę sobie bez nich.A jeśli chodzi o moją hodowlę to trudno żeby w XXI wieku, nie było takich informacji w internecie,nie widzę tu żadnego związku ze sprawą .
Czekam na ludzi ,którzy są mają chęć coś zrobić w sprawie zwierząt w Polsce,a nie tylko wszczynać kłótnie,więc proszę po raz wtóry króliczku pokicaj na inne pole bitwy.:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fx200']Nie tylko jedna osoba zadawała pytania, na które nie otrzymała odpowiedzi. Ale cóż, nie spodziewałem się, że otrzymam też odpowiedź, skoro takich odpowiedzi nie ma, więc taka skromna rada - SOS Sfora, zamknij ten wątek, bo szkoda czasu Twojego i naszego. Na wątku, (jak widać) nic nie ma o działalności stowarzyszenia widmo - SOS SFORA, ani o stowarzyszeniu, a tylko jest upierdliwe dopominanie się o PODSTAWOWE informacje, więc po co to dalej ciągnąć...

Co do hodowli, to jest trochę:
[URL]http://www.google.pl/search?hl=pl&q=0601-94-32-95&btnG=Szukaj+w+Google&lr[/URL]=

ale to już Twoja prywatna sprawa, o ile nie stanowi konfliktu interesów hodowli i stowarzyszenia.[/quote]
[I]
Może jestem mało inteligentny, że wśród tego szumu informacyjnego niestety nie wyłapałem właściwych treści. a może jest za duży szum i treści te się bardzo rozmyły.
[/I]
Masz rację zwłaszcza w pierwszych słowach:multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed]SOS SFora:

Czekam na ludzi ,którzy są mają chęć coś zrobić w sprawie zwierząt w Polsce,a nie tylko wszczynać kłótnie,więc proszę po raz wtóry króliczku pokicaj na inne pole bitwy.:-o[/COLOR]

A ja takich ludzi zapraszam do TOZ, Fundacji [I]Zwierzę Nie jest Rzeczą[/I] i Fundacji [I]Zwierzęta Krakowa.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SOS Sfora']
Może jestem mało inteligentny, że wśród tego szumu informacyjnego niestety nie wyłapałem właściwych
treści. a może jest za duży szum i treści te się bardzo rozmyły.

Masz rację zwłaszcza w pierwszych słowach[/quote]
Sądząc po odpowiedziach SOS SFORA na tym wątku, to o IQ >80 Cię nie podejrzewam. Świadczy o tym
nieumiejętność udzielenia odpowiedzi na bardzo proste pytania zadane przez GreenEvil, czy Yorija.
Z informacji zawartych w wypowiedziach SOS SFORA, to nawet człowiek z IQ>145 nie
wyłapałby właściwych treści, tym bardziej, że ich tam nie ma.
Ponawiam, abyś SOS SFORA zamknęła ten dołujący Cię wątek, bo niestety nie zyskujesz dzięki niemu
zaufania dogomaniaków i dlatego "stowarzyszenie" Twoje jest mało wiarygodne!
Organizacja, która stawia pierwsze kroki i chce aby jej zaufać, to nie traktuje innych, jako zło konieczne i
ma pretensje, że zadają podstawowe pytania.
Stara się natomiast SZCZEGÓŁOWO odpowiadać na
wszystkie pytania, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, a tak wzbudza tylko podejrzenia, czy nie jest to [B]kolejna oszukańcza organizacja, która chce żerować na dogomaniakach i wykorzystywać ich bezinteresowną miłość do zwierząt. [/B]
[B]Udowodnij, że tak nie jest[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fx200']Sądząc po odpowiedziach SOS SFORA na tym wątku, to o IQ >80 Cię nie podejrzewam. Świadczy o tym
nieumiejętność udzielenia odpowiedzi na bardzo proste pytania zadane przez GreenEvil, czy Yorija.
Z informacji zawartych w wypowiedziach SOS SFORA, to nawet człowiek z IQ>145 nie
wyłapałby właściwych treści, tym bardziej, że ich tam nie ma.
Ponawiam, abyś SOS SFORA zamknęła ten dołujący Cię wątek, bo niestety nie zyskujesz dzięki niemu
zaufania dogomaniaków i dlatego "stowarzyszenie" Twoje jest mało wiarygodne!
Organizacja, która stawia pierwsze kroki i chce aby jej zaufać, to nie traktuje innych, jako zło konieczne i
ma pretensje, że zadają podstawowe pytania.
Stara się natomiast SZCZEGÓŁOWO odpowiadać na
wszystkie pytania, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, a tak wzbudza tylko podejrzenia, czy nie jest to [B]kolejna oszukańcza organizacja, która chce żerować na dogomaniakach i wykorzystywać ich bezinteresowną miłość do zwierząt. [/B]
[B]Udowodnij, że tak nie jest[/B].[/quote]

Nie wiem co Cię tu trzyma ,skoro wątek jest niewiarygodny , o autorze masz niezbyt dobre zdanie ,a do tego ja też nie mam z Tobą o czym rozmawiać,więc co tu jeszcze robisz?????????????? Zamiast mielić w kółko ,ZRÓB coś pożytecznego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina'][COLOR=DarkRed]SOS SFora:

Czekam na ludzi ,którzy są mają chęć coś zrobić w sprawie zwierząt w Polsce,a nie tylko wszczynać kłótnie,więc proszę po raz wtóry króliczku pokicaj na inne pole bitwy.:-o[/COLOR]

A ja takich ludzi zapraszam do TOZ, Fundacji [I]Zwierzę Nie jest Rzeczą[/I] i Fundacji [I]Zwierzęta Krakowa.[/I][/quote]

Jesteś na wątku Sfory ,więc pisz na temat ,albo wcale.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ale jak Mraulina pisze na temat to jej wypowiedzi i tak są pomijane. Czy ja mogę prosić udzielenia odpowiedzi na te pytania?

Ilu członków liczy organizacja?
Czy można się zapoznać z projektem statutu?
Czy i jakie kroki poczyniono w kierunku rejestracji organizacji?
Jak wygląda sprawa strony internetowej SOS s?
Kto jest upowazniony do występowania na zewnątrz w ramach grupy?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='SOS Sfora']Proszę o zakończenie tego wątku,jako nieaktualny.[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG][/quote]
:offtopic:

I mam nadzieję, że wszelkie działania tego "stowarzyszenia" też już się zakończyły. :bye:

Brawo za odważną, właściwą decyzję :klacz:


Do admina:

[B]POPIERAM WNIOSEK SOS SFORA O ZAMKNIĘCIE WĄTKU[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...