Jump to content
Dogomania

Cześć, tu nowa!


Bronia

Recommended Posts

Jak przystało na nowego użytkownika forum, chciałam się ze wszystkimi przywitać. Zamieszczane tu wątki śledzę już jakiś czas i czuję się trochę, jak szpieg czy podglądacz, który zagląda tu przez dziurkę od klucza. Teraz jestem już tu oficjalnie i bardzo się z tego cieszę! Tym bardziej, że niebawem i ja będę mogła napisać tu słów kilka o moim pupilku, którego właśnie zamierzam adoptować. Ale na razie nie chcę zdradzać szczegółów, żeby nie zapeszyć... :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Jak przystało na nowego użytkownika forum, chciałam się ze wszystkimi przywitać. Zamieszczane tu wątki śledzę już jakiś czas i czuję się trochę, jak szpieg czy podglądacz, który zagląda tu przez dziurkę od klucza. Teraz jestem już tu oficjalnie i bardzo się z tego cieszę! Tym bardziej, że niebawem i ja będę mogła napisać tu słów kilka o moim pupilku, którego właśnie zamierzam adoptować. Ale na razie nie chcę zdradzać szczegółów, żeby nie zapeszyć... :Dog_run:

Hej Bronia,

zdradzaj szybko czy planujesz malutkiego dozka ?

Link to comment
Share on other sites

Bronia milego czytania i pisania! :) Piesio ma sliczny nosek ! :lol: Koronko z Estra nic?? :( Ale to juz napewno?? czy jest jeszcze jakas nadzieja?? Za Didusie bede trzymac kciuki :kciuki: Jak bedziesz cos wiedziec to pisz nam szybko!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Guśka
No i mam. Nazywa się Skrętka, ma 5 latek, jest cudownym, pełnym życia pieszczochem, no i shar-peiem.

No i super :D

Gratulacje - sunia jest śliczna , z tego co widziałam na Waszej stronie, na zdjęciach z WN rany chyba się troche zagoiły?

Brawo za okazanie suni serca i niech się dobrze chowa :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Guśka
Rany ładnie się goją, włosy na ogolonej skórze powoli odrastają, a szwy będzie miała ściągane za 5 dni.

Czyli goi sie jak na psie :wink: :D

A powiedz jak u niej z psychiką ? Jak reaguje na obcych , jak zachowuje się na spacerach ... ?

Link to comment
Share on other sites

A powiedz jak u niej z psychiką ? Jak reaguje na obcych , jak zachowuje się na spacerach ... ?

Jest potulna, jak baranek. Grzeczna, na spacerach ciągnie tylko tam, gdzie ją prowadzimy pierwszy raz, a w miejscach, które już zna zachowuje się, jak poważny pies. Do innych psów ciągnie i zaczepia do zabawy. Gorzej w mieszkaniu - byliśmy na obiedzie u rodziców, gdzie też jest pies, to na początku oboje do siebie ciągęli, ale potem już każde warczało. Lepiej odniosła się do kota - olała go :wink: W stosunku do obcych jest równie olewająca. Głaskać możemy ją tylko my (i to najlkepiej po brzuchu), w stosunku do innych - jest jak kot - powącha i się wywinie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...