Jump to content
Dogomania

Etienne De Villar & Fasti-Fastryga Gold Bonzo CZYLI YORK&AMSTAFF hodowla Magic Lider


AmiX

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dzasta']Ojej jaka już z niej baryłeczka się zrobiła :loveu:
Słodko wygląda :loveu:
To teraz już po mału zaczynamy odliczanie do małych Fastusiek :multi:[/quote]

Jeszcze troche i będą:multi:

[quote name='Zuza i Noddy']Ja stawiam na razie:cool3: na 8 fastusiątek, a mamusia wygląda prześlicznie, napatrzeć się nie mogę na ta cudną mordkę.[/quote]

Dzięki :)
A ja myśle że będzie mało....max5 :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Mamuśka pełną parą i brzusio w rozkwicie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG][/quote]
[quote name='Aurunia']Śliczna Fastusia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Dzięki dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia'][URL]http://images49.fotosik.pl/53/57125e2ceed53b0fmed.jpg[/URL] cudowna mordka :loveu:[/quote]
[quote name='Aga76']Eti wygląda zjawiskowo, piękny ma włos [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clap2.gif[/IMG][/quote]

[quote name='Zuza i Noddy']Etusia prześliczna:loveu:[/quote]

Dzięki dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Aurunia']Śliczna Eti [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/quote][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Collie']Swietne zdjecia , swietny pies , no po prostu brak słów.[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/quote][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dziękujemy za miłe słowa :) i odwiedziny....[/FONT][/COLOR]

[quote name='dzasta']Och i ach ta Eti ona jest boska :loveu:
Aniu chyba stanę w kolejce po szczeniaczka po niej :loveu:
Uwielbiam ją :) Ucałuj ją ode mnie w ten piękny pychulek i Fastusię Mamusię też:lol:[/quote]


hehehe kiedy to będzie.....;) wstępnie planuje w wakacje;)

Fasti ucałowana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aniu Eti ślicznie wygląda, chylę czoła że utrzymujesz jej szatę w takiej kondycji.
No i czekam na Prodówce na kolej Fasti :)

A my zastanawiamy się nad kryciem Di. Nigdy nie planowałam hodować yorków...ale jak oglądam te foty yorkowych dzieciaczków to mi się coś robi... Szczególnie jak już takie gremliny ze stojącymi uszkami się robią :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Kaladan']
A my zastanawiamy się nad kryciem Di. Nigdy nie planowałam hodować yorków...ale jak oglądam te foty yorkowych dzieciaczków to mi się coś robi... Szczególnie jak już takie gremliny ze stojącymi uszkami się robią :loveu:[/quote]
Tak, tak, tak :multi::multi::multi:

[url]http://images43.fotosik.pl/53/8acc9451bcd59c77med.jpg[/url] - piękna, brzuszek jej rosnie w oczach :loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Tak, tak, tak :multi::multi::multi:

[URL]http://images43.fotosik.pl/53/8acc9451bcd59c77med.jpg[/URL] - piękna, brzuszek jej rosnie w oczach :loveu:;)[/quote]

ooojjj rośnie rośnie:loveu: dzisiaj 50 dzień....
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='tigrunia']Aniu śliczne są te Twoje dziewczyny [/quote][/FONT][/COLOR][quote name='tigrunia'][COLOR=black][FONT=Verdana]Kiedy się spotkamy na wystawie ? Gdzie się najprędzej wybierasz? [/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dzięki Beata :) Co do wystaw to tak sobie planuje może Bydgoszcz…. ale to nic pewnego.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Kaladan']Aniu Eti ślicznie wygląda, chylę czoła że utrzymujesz jej szatę w takiej kondycji. [/quote][/FONT][/COLOR][quote name='Kaladan']
[COLOR=black][FONT=Verdana]No i czekam na Prodówce na kolej Fasti [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]A my zastanawiamy się nad kryciem Di. Nigdy nie planowałam hodować yorków...ale jak oglądam te foty yorkowych dzieciaczków to mi się coś robi... Szczególnie jak już takie gremliny ze stojącymi uszkami się robią [/FONT][/COLOR][/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dzięki Aniu :) musze ci powiedzieć że jej włos nie jest wcale taki trudny do utrzymania z czego się bardzo cieszę…. zobaczymy co z tego włosa pozostanie jak małe Amstaffki podrosną:evil_lol:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Małe Yoreczki są cudne:loveu:…. Tak z ciekawości wybrałaś wstępnie jakiegoś reproduktora? [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='AmiX']Ciąża u suk może trwać od 58 do 63 dni. Zwykle w normalnych warunkach poród następuje w 61-62 dniu, nie licząc pierwszego dnia krycia. więc jeszcz max 2 tyg :)[/quote]
Ooo.. faktycznie, ale ten czas leci ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ciąża u suk może trwać od 58 do 63 dni. Zwykle w normalnych warunkach poród następuje w 61-62 dniu, nie licząc pierwszego dnia krycia. więc jeszcz max 2 tyg :smile:[/QUOTE]

Moje wszystkie dziewczyny rodziły zawsze w 63 dniu :)

[QUOTE][COLOR=black][FONT=Verdana]Małe Yoreczki są cudne:loveu:…. Tak z ciekawości wybrałaś wstępnie jakiegoś reproduktora? [/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Wybrałam już dawno... ale niestety Di nam wycięła numer i ma właśnie cieczkę a teraz nie moge sobie pozwolić na wyjazd do Warszawy... Albo odpuścimy, albo poszukam jeszcze w Lublinie. Jedyny mały, ciemny(!) reproduktor z fajnym rodowodem o którym mogę tu myśleć to Leon Pumilo.
Nie wiem co robić :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Kaladan']



Wybrałam już dawno... ale niestety Di nam wycięła numer i ma właśnie cieczkę a teraz nie moge sobie pozwolić na wyjazd do Warszawy... Albo odpuścimy, albo poszukam jeszcze w Lublinie. Jedyny mały, ciemny(!) reproduktor z fajnym rodowodem o którym mogę tu myśleć to Leon Pumilo.
Nie wiem co robić :placz:[/quote]
Szukaj repka :-( ja chce małe Didinki :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Moje wszystkie dziewczyny rodziły zawsze w 63 dniu :)



Wybrałam już dawno... ale niestety Di nam wycięła numer i ma właśnie cieczkę a teraz nie moge sobie pozwolić na wyjazd do Warszawy... Albo odpuścimy, albo poszukam jeszcze w Lublinie. Jedyny mały, ciemny(!) reproduktor z fajnym rodowodem o którym mogę tu myśleć to Leon Pumilo.
Nie wiem co robić :placz:[/quote]

[FONT=Calibri][SIZE=3]No bardzo szkoda że nie możesz jechać do Warszawy …nawet na jeden dzień….[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Fasti tez mnie zaskoczyła z cieczką i nie mogłam jechać lub zostać na powtórne krycie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Wiec zrobiliśmy badania dla wyznaczenia najlepszego dnia na krycie ….drogę do Legnicy i powrót zrobiliśmy jednego dnia… i udało się :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Trzymam kciuki!! Może uda ci się to jakoś zorganizować.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...