Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

Dzisiaj dwie wiadomości :dobra i zła...

Dobra to taka,ze Kosia znalazła super dobry domek u starszej Pani,emerytki w domku z ogródeczkiem.Pani pozegnała swojego 16 letniego przyjaciela i zakochała sie w Kosi od razu.:multi::multi:

Niestety,Zuzia wróciłą do nas i szukamy jej domku.To przesłodka,kochana ,przymilna suńka.Niestety super domek okazał sie totalnym niewypałem,na drugi dzień odebrałyśmy z Ula suńke..Nie chce nawet pisac na ten temat,bo musiłaby to byc same niecenzuralne słowa.:shake::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BajkaB']Kosia znalazła super dobry domek u starszej Pani,emerytki w domku z ogródeczkiem.Pani pozegnała swojego 16 letniego przyjaciela i zakochała sie w Kosi od razu.:multi::multi:[/quote]
Brawo dla Bajki i gratulacje dla nowej pańci Kosi :multi: A Kosi życze dużo, dużo szczęścia w nowym domku :loveu:

[quote name='BajkaB']Niestety,Zuzia wróciłą do nas i szukamy jej domku.To przesłodka,kochana ,przymilna suńka.Niestety super domek okazał sie totalnym niewypałem,na drugi dzień odebrałyśmy z Ula suńke..Nie chce nawet pisac na ten temat,bo musiłaby to byc same niecenzuralne słowa.:shake::angryy::angryy:[/QUOTE]
Ciężka sprawa z tymi domkami albo ich nie ma, albo są do kitu. Ludzie to dziwne stworzenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

EDYTO moze trzeba zrobic suni jakies ogloszenia ...........


a na jutro trzymam mocno kciukasy i załuje ze nie moge sie urwac z pracy i do was dołaczyc ...........................jestem nie zmotoryzowana itd itd .............................a w sobote jade na 18 do chrzesniaka ......i kicha

Link to comment
Share on other sites

Napiszę wszystko jak na spowiedzi,ale już nie dzisiaj..Ostatnio mam mnóstwo zajec związanych z ratowaniem psich nieszczęśc i stad taka cisza.
Poza tym literat Bartek i Borys urwisek pojechały na wczasy do moich rodziców to kto ma pisac?Jakos tak smutno,tylko 3 psy w domu i to takie grzeczne,zę wogóle ich nie widac i nie słychac..:shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobry ?:angryy:Wy chyba nie wiecie co mówice..Wróciłem własnie z wygnania i stwierdziłęm kategorycznie,zę nawet jakbym miał moja Edytke ze stołka zrzucić,to napisac w końcu musze cała prawde.:angryy:Bo to co sie w moim domu wyprawia to przechodzi wszelkie granice przyzwoitości.I w dodatku całkiem mnie zapomnicie,bo Edytka tylko o jakichś obcych futrach gada,a o mnie i moich towarzyszach niedoli nic!
Nie,no nie powiem,ze u babci i dziadka było mi źle..Nawet sie zastanawiałem czy czasem dłużej nie zostać,bo to i spacerki częste i micha pełna,nawet rosołek dobry..No ale jak sobie pomyśłlałem,ze moja Edytka moze znowu do domu cos przywlec to mi ochota do jedzenia odchodziła.:mad:No i ten gnojek Borys już na drugi dzien zaczął beczeć,że mu w łózku miejsce moze ktoś zajac..Miałem dać mu w ryło,ale sobie pomyślałem,że w koncu on też na tym wygnaniu,to trzeba troche wyrozumiałosci wykazać.
Bo wiecie moją Edytke to ostatnio chyba opętało..Bez przerwy gdzieś jeździ wozi,zawozi ,przywozi jakies ogony.W aucie to tak jedzie obcymi łapami,ze normalnie juz sie rozeznać trudno czy małe,czy duze,czy pies,czy suka..Normalnie mówie Wam Brajl to powiedział,ze chyba do bagażnika już nie wsiądzie bo az go ciarki przechodza:angryy:
Ostatnio na ten przykład to wiozła kawał drogi takie bydle,ze nie dosc ,zę cały bagażnik zajeło,to jeszcze cały dzień zajeło..Bydle było niewychowane kompletnie i jakieś niecywilizowane,bo do samochodu nie chciało przez 3 godziny wleźc.:shake:Normalnie to dzikus chyba całkiem,bo widzieliście porządnego psa,co to samochodu nie lubi?:angryy:
Codziennie też Edytka jeżdzi do takiej fajnej laski Zuzi,co to ja z samochodu gdzieś wyrzucili.Laska jest całkiem do rzeczy i ruda,jak ja.Całkiem nie rozumiem czemu nikt jej nie chce przytulic..Wecie,ja tam musze starac sie o jakiś domek porządny bo mojej Edytce to różne głupie pomysły do łba przychodza,a u mnie juz miejsca nie ma:mad:Koniec kropka.
O innych ogonach to nie wspominam nawet bo ich nie widze,tylko Bajka mi opowiada,zę ciagle jakieś jeżdża do weta,albo do jakiegoś domku nowego..Bo wiecie Bajka to zawsze towarzyszy Edytce..Musiałem ją przysposobić na mojego agenta,bo przynajmniej na bieżaco mam sprawozdania i mogę w pore zareagowac na głupie pomysły Edytki.
Mam jeszcze dużó do powiedzenia,ale na razie to musze lecieć,bo chyba coś przy misce sie dzieje..No to na razie łapa,a potem znowu coś Wam napisze
Bartek

Link to comment
Share on other sites

Tak moi Kochani..Wróciłem i będe teraz częściej tu gościł i ujawniał światu cała prawde o tym co sie dzieje w czterech ścianach..Niech sie świat dowie jak ja tu jestem prześladowany,nękany i do czego to już dochodzi za zamkniętymi drzwiami..Choć po prawdzie to przed drzwiami też..:angryy:

Na ten przykład wczoraj..
Zapowiedziała swój przyjazd Ciocia Amakor i juz łapy zacierałem bo Ciocia z zarełkiem miała przyjechac i już sie szykowałem i ciesZyłem,a tu..:mad:
Edytka sie tylko zakręciła szybko,zwinęła Bajke i pojechała,niby na zabiegi co to teraz jej zapisali...I po prawdzie to tylko dzięi nam te zabiegi ma tak szybko,bo Pani Ania od rehabilitacji straszna psiara jest..Jak jej Edytka o nas powiedziała,to kazała od razu przychodzic,bo normalnie to dopiero w przyszłym roku terminy:shake:I wiecie,zeby to chociaz jakąs wdziecznośc nam okazała,jakies ciepełko,jakiegoś smakola dała...Nie,skąd,jeszcze po dupie dostałem w nagrode..Borys też..Ale o tym to później..:oops:
No wiec poleciała na te zabiegi,sto razy sie wracała,bo to albo ręcznika zapomniała,albo gazy,albo czegós tam jeszcze..
Nie było jej jakiś czas,no ale słyszymy w końcu podjeżdza..Weszła na góre,otworzyła drzwi ,my do powitania i normalnie nas zamurowało:crazyeye:Wiecie co przywlokła?Rude,wielkie babsko!:mad:Aż sie zaksztusiłem z wrażenia..A jakie bezczelne to było!Brajl pierwszy wyszedł,chciał sie zapoznac,przywitać,zaprosić jak przystało porządnemu psu,atu babsko dawaj!Taki łomot mu spuściło,ze aż biedak sie popłakał:-oMówie Wam,zatkało nas tak,zęsmy od razu sie cofnełi.No i Edytka musiała te zcała Zuzie-bandytke na strych zamknąc.I zamiast nam współczuć to jeszcze sie śmiała,podlec jeden..:angryy:Mówie wam takich chwil grozy to dawno nie przeżyłem..Juz sobie wyobrażałem,ze to babsko rude sie rozpanoszy i codziennie nam bedzie na dzień dobry spuszczac łomot:mad:No ale sie okazało,że rudzielec jedzie do Cioci Amakor na tymczas,bo do tej pory to było w hoteliku..No chwała Bogu,bo az mi apetyt odebrało.
A niewychowane to takie,ze najpierw nasrało Edytce w bagażniku,a potem zaraz na stryszku walnęło kupsko..:shake:
Ja nie wiem,ze tez Edytka to musi zawsze wyszperac takie chamidła nieokrzesane..No tak po prawdzie mówiąc,to dośc laska niezła z niej,ale maniery...:shake:
No to na dzisiejszy poranek tyle,teraz ide na spacer,choc leje i niemiło,ale trudno,ja tam nie bede lał i srał na strychu,bo jestem porządnym psim facetem..
Łapa i merdy dla Wszystkich
Bartek

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...