Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyniki Włodka są nieco lepsze, ale ogólnie stan nadal ciężki.
Krew nadal potrzebna!
Wczoraj wieczorem jak rozmawiałam z Edytą słyszałam jak Włodek cały czas wołał i wołał. Bardzo chciał pić, a niestety nie można mu było picia podawać :(.

Rozmawiałam dziś z panią z zarządu PCK, będzie zbiórka :)

Link to comment
Share on other sites

Stan Włodka dalej jest ciężki :shake: Niestety , akcję [B]KOJEC[/B] , którą planowałem na sobotę musimy po uzgodnieniu z Edytką odłożyć . Jest to zrozumiałe , ale wrócimy do tego tematu , jak tylko sie sytuacja trochę ustabilizuję ;)
Co do grafiku pomocy ze stadkiem , ja będę jutro rankiem i do południa .
Zapraszam do dalszej pomocy ...........

Link to comment
Share on other sites

Bardzo długo mnie nie było na Dogomanii, ale wiedziałam o całej, dramatycznej sytuacji...
Jest mi niezmiernie przykro i przesyłam wszystkie swoje ciepłe myśli, żeby wszystko się ułożyło...

Dzięki Maggiejan i Halbince dowiedziałam się, że potrzebna jest krew.

Poprosiłam zaprzyjaźniony mi Klub Honorowych Dawców Krwi "Pocztowe Krwinki" w Poznaniu o pomoc.
W dniu dzisiejszym otrzymałam informację, że 3 jednostki, czyli 3 osoby oddały krew dla Włodka.
Mam zaświadczenia, jutro prześlę je faksem, a następnie priorytetową pocztą.

Jeżeli będzie potrzebna jeszcze, to oczywiście Klub pomoże....

Jesteśmy z Wami..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Ale faksem nie da się przesłać zaświadczeń na adres domowy... Z tego wnoszę, że część z Was wysyła je do szpitala.[B][COLOR=red] Przypominam zatem, że zaświadczenia wysyłamy na adres Edyty![/COLOR][/B][/quote]

Maciaszku, dostałam od Halbiny namiary na szpital, również nr faksu.
Czy nie tam wysyłać?
Tylko do Edytki?
Jeżeli tak, to proszę o adres na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Maciaszku, dostałam od Halbiny namiary na szpital, również nr faksu.
Czy nie tam wysyłać?
Tylko do Edytki?
Jeżeli tak, to proszę o adres na pw.[/quote]To ja przypomnę całość:

[CENTER][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Potrzebna krew (każdej grupy) na tzw. wymianę [/COLOR][/B][COLOR=black](Wy dajecie np A Rh+, a Włodek dostaje tu A Rh-) [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]!!!![/B][B] Krew można oddawać w całej Polsce, z zaznaczeniem dla kogo![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B]Tu wszelkie info na temat oddawania krwi: [/B][/SIZE][URL]http://www.rckik-katowice.com.pl/[/URL]

[SIZE=3][B]Przy oddawaniu krwi trzeba zaznaczyć dla kogo. A oto dane:[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=red]WŁODZIMIERZ GWÓŹDŹ, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św.Barbary w Sosnowcu, oddział chirurgiczny[/COLOR][/B][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Zaświadczenia o oddaniu krwi na rzecz pana Włodka przesyłamy na:[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.rynekmedyczny.pl/pl/sosnowiec/medykow/ZOZ/1556535,1556536,/wojewodzki_szpital_specjalistyczny_nr_5_im_sw_barbary"][SIZE=4]Edyta Dziwak
ul Staropogońska 22/14[/SIZE]
[SIZE=4]41-205 Sosnowiec[/SIZE][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie
Na początek gorące podzięowania za ofiarnosc i pomoc.Krew był potrzeba bardzo,Włodek dostał jej sporo.W tej chwili na razie nie dostaje krwi,bo otrzymuje sporo kropłówek i leków.Zatem na dzien dzisiejszy krwotok jest opanowany i nie ma gwałtu co do krwi.Zamówienie na krew szpital przesłąłą i na pewno dotrze ona od osób,któe oddały ja dla Włodka.Jak duzó tej krwi jeszcze dostanie trudno powiedzieć.Na pewno jeszcze bedzie podawana.U Włodka niestety nie mozna nic zaplanować,bo ciagle coś nieprzewidzianego wyskakuje.W tej chwili stan jest cieżki.Fatalnie mózgowo.gorączka,a do tego zaczyna się coś dziać w płucach.Ma bardzo brzydki kaszel i miał trudnosci z oddychaniem.Dostał w kroplówce teofilinę i po niej trochę zasnał.Bez przerwy domaga się picia,ale niestety nie wolno mu podawać jeszcze.Poza tym to jego wołanie o picie nie ma podłoża organicznego tylko mózgowe.Jest dobrze nawodniony,więc nie tu leży przyczyna.Wprowadzono ponownie leki przeciwobrzękowe.Była dzisiaj Pani ordynator z neurologii na konsultacji.Był kardiolog,byłą rehabilitantka.Tyle,że przemiłą rehabilitantka nie mogłą właściwie nic zrobic,bo Włodek wogóle nie współpracował.Jego umysł skupił się na tym cholernym piciu i nie dociera do niego nic więcej.
Wczoraj miałam okazje obejrzec wszystkie zdjecia z TK od tych z dnia wylewu do najnowszych z 26 marca.Włosy staneły mi dęba jak zobaczyłam ten krwiak.Prawie obejmował cała prawą półkule mozgu.Obrzęk jest jeszcze spory,ale krwiak mniejszy.
Mówiac szczerze jestem wykończona ostatnimi wydarzeniami.Na domiar złego dzisiaj przyplątało mi sie zapalenie korzonków i prawie nie mogłam chodzić.Nałykałam się leków przeciwbólowych i trochę puściło.
Tomek przyjechał i pomógł wyprowadzić i nakarmić psy.
Nie wiem co bym zrobiła bez Waszej pomocyJ est bezcenna i to na wszystkich frontach.Przekonałam się teraz jak wygląda finansowa strona takiego pobytu w szpitalu.Włosy się jeżą.gdyby nie Wasze wsparcie,to nawet nie chce myśleć jakby to wyglądało..Ale to nie jest dyskusja na Forum..
Dzisiaj o 8-mej rano zaprzyjaźniony Proboszcz odprawił mszę w intencji Włodka..Zamówił ja mój syn z narzeczoną.Wszyscy modlimy sie o jego powrót do zdrowia..Kolejny raz wymknął się śmierci..Oby to był ostatni już groźny incydent.
Raz jeszcze gorąco dziękuje w imieniu Włodka,psiaków i swoim za Wasze nieustanne wsparcie.[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG]
Idę sie położyc,bo trudno mi wysiedzieć przez ten piekielny ból.
Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Teraz najważniejsze, aby nie było gorzej, a jak stan Włodka się ustabilizuje to będzie można myśleć o poprawie.
Edytko, biedactwo, wyśpij się koniecznie, staraj się chociaż przez parę chwil nie myśleć o problemach, żeby zregenerować sie też psychicznie.
:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Teraz najważniejsze, aby nie było gorzej, a jak stan Włodka się ustabilizuje to będzie można myśleć o poprawie.
Edytko, biedactwo, wyśpij się koniecznie, staraj się chociaż przez parę chwil nie myśleć o problemach, żeby zregenerować sie też psychicznie.
:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

Edyto! Musisz mieć naprawdę dużo sił! To jest najgorszy okres.
Musi być dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...