Jump to content
Dogomania

Holandia


Saba

Recommended Posts

A my z jedzonkiem nie mamy problemu. Mąż od czasu do czasu jedzie do Polski na delegacje i mnie ze spobą zabiera. Więc często jestem w rodzinnym Poznaniu. Kupujemy wtedy ogórki kiszone, kiełbasę krakowską suchą, hałkę, pierogi, i itp i ładujemy do lodówki samochodowej. W Brukseli mrożę co się da i mam na później. Niedawno mieliśmy sąsiadów włochów na kolacji, podałam im żurek z białą kiełbasą, zrobiłam im pyzy (drożdżowe- takie jakie się jada w Poznaniu i chyba nie tylko) sos pieczeniowy, podałam ogórki kiszone, czerwoną kapustę. I fajnie było, a dla nich dość egzotycznie.

Jak widać wszystko zależy od tego kto co lubi i czego potrzebuje do szczęścia!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie!!!
pisze w tym watku poniewz potrezbuje pomocy i to bardzo pilnej. jestem uziemiona w tej chwili a musze odebrac psa w Holandii. Szukam osoby która w najblizszym czasie jechałaby do Polski i mogałby mi pomóc. Oczywiście oddaje za paliwo i odwdzięcze się za pomoc :))))))
Prosze o kontakt na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub pw
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nawiązaliśmy (my=opolskie schronisko dla zwierząt ;-) ) kontakt z holenderską organizacją Vagabond Pets, która nas co jakiś czas odwiedza, przywozi nam mnóstwo niezbędnych rzeczy i pomaga bardzo w adopcjach zwierząt. Ich możliwości też są oczywiście ograniczone, nie mogą do nas przyjeżdżac tak często jak by chcieli i nie dysponują tak dużym autem, aby przywieźć nam wszystko co uda im się uzbierać.

Dlatego szukam kogoś kto jeździ co jakiś czas z Holandii do Polski i mógłby pomóc w przywiezieniu darów do nas (konkretnie z Weert do Opola)
Czy jest ktoś taki? :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Poszukuję kogoś,kto mógłby przewieśc przy okazji suczkę rasy miniaturowej z Polski do Holandii- najlepiej jeszcze we wrzesniu, mała bedzie zaopatrzona w transporterek i potrzebne dokumenty, ,obojetnie do jakiego miasta, nowi państwo się dostosują i odbiorą z któregokolwiek;warunki do uzgodnienia oczywiście;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Poszukuję kogoś,kto mógłby przewieśc przy okazji suczkę rasy miniaturowej z Polski do Holandii- najlepiej jeszcze we wrzesniu, mała bedzie zaopatrzona w transporterek i potrzebne dokumenty, ,obojetnie do jakiego miasta, nowi państwo się dostosują i odbiorą z któregokolwiek;warunki do uzgodnienia oczywiście;)[/quote]
my jedziemy w piątek, zależy gdzie by to było w sensie dojazdu (skad z NL, no i tu do Krakowa ktoś by musiał odebrać)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...