Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='aninamac']Nie będę oryginalna - poszukuje już od kilku miesięcy :
[B]"Drugi koniec smyczy"[/B] Patricia Mcconnell

Jakby ktoś chciał sprzedać albo miałby cynk gdzie kupić to ja chętna :)

Poza tym przy okazji:
[B]"Dominacja u psów"[/B] Barry Eaton

Pozdrowienia :)[/QUOTE]

Sprawdź w Empiku, a jak nie będzie, to zapytaj czy jakiś inny Empik w pobliżu nie ma. Jak tak znalazłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elusial']Kupię, pożyczę, zapłacę za czasowe udostępnienie treści książki "Mój pies się nie boi" Nicole Wilde.
Bardzo mi zależy a nakład książki został wyczerpany i wydawnictwo nie planuje kolejnego wydania.[/QUOTE]

i ja także :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']A ja z kolei ciągle [B]POSZUKUJĘ[/B] do kupienia (bądź choćby pożyczenia...)

"Wybrane zagadnienia z genetyki zachowania się psów" Fiszdon, Kaleta.[/QUOTE]
Podrzucam, nadal desperacko szukam! Choćby do wypożyczenia!! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]KUPIĘ LUB POŻYCZĘ DO SKSEROWANIA:

- ,,Zachowania agresywne u psów'' James O'Heare
- ,,Metody szkolenia i sposoby użytkowania psów'' Kuźniewicz Grzegorz, Kuźniewicz Janusz
- ,,Pies - zachowanie, żywienie i zdrowie'' Case Linda P.

Bardzo, bardzo, bardzo mi na tym zależy!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mało prawdopodobne, ale jakby jaki[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mś cude[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]m ktoś [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]miał w do[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mku i już nie potrzebował[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
Control unleashed
Kupię chętnie [/FONT][/COLOR]:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyMadness'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mało prawdopodobne, ale jakby jaki[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mś cude[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]m ktoś [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]miał w do[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mku i już nie potrzebował[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
Control unleashed
Kupię chętnie [/FONT][/COLOR]:p[/QUOTE]


Ja również chętnie odkupię lub wypożyczę :D

Link to comment
Share on other sites

Zostały mi ostatnie książki do sprzedaży - "Pies, który kochał zbyt mocno" - [URL]http://allegro.pl/pies-ktory-kochal-zbyt-mocno-unikat-i3118655865.html[/URL] oraz "Tajemnice psiego umysłu" - [url]http://allegro.pl/tajemnice-psiego-umyslu-stanley-coren-unikat-i3121248984.html[/url]

Edited by miecz999
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...