Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='junoo']SPRZEDAM:
"Rzeźnik drzew" A. Pilipiuk

Opis z tyłu okładki:
"Ścina z nóg. Samo mięcho, dwanaście fachowo sprawionych opowiadań w trzeciej autorskiej antologii Wielkiego Grafomana. Przetrącony kręgosłup ziemskiej cywilizacji. Terroryści. Rewolucjoniści. Łowcy zombiaków. Pokrzyżowane szyki. Mroczne śledztwa. Ci wspaniali Kozacy. Widokówka z Petersburga. Szczypta PRL-u. Trochę po chińskiemu... Trzeszczące granice światów. I spotkanie ze starym znajomym, doktorem Skórzewskim.

Jak to u Pilipiuka: zaskakujące koncepty, solidna porcja grozy i humoru. Słowem, wióry lecą."
[/QUOTE]
jeśli nadal aktualne, to chętnie kupię. :)

Link to comment
Share on other sites

SPRZEDAM !

* Jon Katz "Psi rok" - 23 zł
* Seria 'Julka, pies i reszta świata' Ewy Bylicy - 54zł
* Seria z Mojego Psa "Mój pies jest.." (zdrowy, piękny i grzeczny) - 15zł
* Leonard i Mariusz Wach "Jak wychować psa" Hobby - 8zł
*Heidi Rogner "Do nogi! Siad! Leżeć!" - 8zł
*Charlotte Schwartz "Jak nauczyć psa porządku?" - 18zł
*Celina del Amo "Leksykon wychowania szczeniąt" - 14zł
* FK "Psy" - album - 15zł
*Petra Durst-Benning, Carola Kusch "Zabawy z psem" - 30zł
*Mark R. Levin "Uratować Sprite'a" - 20zł
*Seria Hobby "Husky i inne. sport psich zaprzęgów" - 9zł
*Nancy Baer i Steve Duno "Jak wybrać psa" - 8zł
*Caroline Davis "Wszystko o kotach" - 5zł
*John Grogan "Marley i ja" - 28zł
*Katharina von der Leyen "Tresura psa" - 8zł
* Herrscher/Theilig "Rasy kotów" - 40zł
*Jon Katz "Dobry pies" - 25zł
*Heike Labherz "Poradnik młodego jeźdźca" - 35zł
*Anita Ganeri "Wszystko o psach" - 8zł

Mogę wysłać, bądź dowieźć na jakąś wystawę. Ceny do negocjacji :)

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam:
Rasy psów - Eva-Maria Kramer - stan dobry/bardzo dobry - 10 zł
Przygotuj psa na wystawę - Janice Garnder - stan idealny - 10 zł
Yorkshire terier i autralijski silky terier - galaktyka - stan idealny - 8 zł
Pekińczyk - Agata Uhma - stan idealny - 8 zł
Psy (duże podobnieństwo do wcześniejszych ras psów) - przekład Joanna Krzaczyńska - stan idealny - 10 zł

Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki. Książki mogę wystawić na allegro, gdyby ktoś chciał. Więcej info - pw. Posiadam również dużo książek i encyklopedii o zwierzętach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']szukam ksiązki "Dusza zwierząt" autor [FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#3e3e3e]Jean Prieur[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

może lepiej nie szukaj jej.... ja wiele lat temu po przeczytaniu tej książki przestałam jeść mięso (również na wiele lat). wchodzi w pamięć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']za pozno, poszukałam jej w pewnym sklepie w necie i juz do mnie leci...[/QUOTE]
to super :) to jedna z niewielu książek jaka mi sie tak wryła w pamięć, a czytałam ją daaaawno temu, bardzo dawno. nie wiem jakbym teraz do niej podeszłą - mam ją w domu, muszę kiedyś znów przeczytać.
jak skończysz to napisz czy nadal jest taka jak jak dawniej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']w jakim sklepie kupiłaś ? możesz podać link ? bo nie mogę znaleźć[/QUOTE]

tu kupiłam
[url]http://www.almanach24.pl/pl/p/Dusza-zwierzat-Jean-Prieur/2948[/url]

ale widać, ze już mają braki, wiec miałam szczęscie. Napisz do nich, moze jakoś sprowadzą

Panbazyl napiszę wrażenia jak przeczytam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']no i dobrze -przecież mieso dla ludzi nie jest zdrowe ;)[/QUOTE]



co prawda to nie wątek o ludzkim żywieniu, ale człowiek ma tak jak i świnia przewód pokarmowy przystosowany do trawienia pokarmu roślinnego i mięsnego. Sama nie jadłam mięsa długo, długo - właśnie przez tę książkę i jeszcze kilka innych spraw. A teraz uważam, że grzechem jest marnowanie tego co mamy. (a tak zupełnie na marginesie - krowie farmy produkujące mleko, które wielu wege jada pod różnymi postaciami mleko znaczy się nie krowy - te farmy przy okazji tak zatruwają środowisko, że niejedno wielkie miasto mniej truje i niszczy wodę i powietrze jak te krowy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']co prawda to nie wątek o ludzkim żywieniu, ale człowiek ma tak jak i świnia przewód pokarmowy przystosowany do trawienia pokarmu roślinnego i mięsnego. Sama nie jadłam mięsa długo, długo - właśnie przez tę książkę i jeszcze kilka innych spraw. A teraz uważam, że grzechem jest marnowanie tego co mamy. (a tak zupełnie na marginesie - krowie farmy produkujące mleko, które wielu wege jada pod różnymi postaciami mleko znaczy się nie krowy - te farmy przy okazji tak zatruwają środowisko, że niejedno wielkie miasto mniej truje i niszczy wodę i powietrze jak te krowy).[/QUOTE]

dokłądnie! przy okazji spożywanie mleka i jego przetworów to zabijanie cielaków-stąd mamy cielęcinę.

A co do mięsa spożywanego przez ludzi, zwlaszcza czerwonego-jest dowiedzione że powoduje ono raka-miedzy innymi oczywiscie nie ze jedynie tylko mięso.
A generalnie chodzi o to, że obecne farmy zwierząt karmią zwierzęta rzeźne w wiadomy sposób cyzli paszami przemysłowymi, co daje nieprawidłowy stosunek kwasów Omega3 do Omega6 w mięsie i mleku- co właśnie prowadzi do zaburzeń w organiźmie je spożywającym.
Gdyby jeść mieso i mleko(i przetwory) pochodzące od zwierząt żywionych wyłącznie naturalnie-trawa itp, to wtedy zupełnie inaczej działają spożywane produkty na dany organizm.

To o to chodzi głównie, nie o to że człowiek trawi czy nie trawi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asicqa']Witam. Poszukuję książki pt. "OKIEM PSA" J.Fisher. Czy ktoś może chce sprzedać.? Obecnie ta książka nigdzie nie jest dostępna.!! :( a zależy mi bardzo na niej..

z góry dzięki za odpowiedź.[/QUOTE]


poszukaj na allegro, tam jak ma się szczęście łatwo jest ją dostać

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam psie książki:

1.Jon Katz " Psi Rok"- nowa, nietrafiony prezent, kolejny raz drugi egzemplarz. Cena 20 zł + 9 zł koszt przesyłki.
2. Kyra Sundace " 101 psich sztuczek." Nowa, nietrafiony prezent, kolejny raz drugi egzemplarz 30 zł + koszt przesyłki.
3.K. Wimmer- Kieckbush " wolny czas z psem"- stan idealny 5 zł+ koszt przesyłki.
4. " Psy rasowe. Rasy hodowane w Polsce" - stan idealny- Cena 10 zł + koszt przesyłki.
5. "Psy rasowe." wyd Prama- stan idealny. Cena 10 zł + koszt przesyłki.


Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']poszukaj na allegro, tam jak ma się szczęście łatwo jest ją dostać[/QUOTE]

na allegro jest - owszem. Ale cena przerasta samą siebie. Tutaj widziałam, że tą książkę ktoś chce sprzedać za 10zł, a na allegro z dostawą to ponad 60 zł. jest różnica.. dlatego też zgłosiłam się tutaj. w ostatecznym przypadku zamówie przez allegro..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asicqa']na allegro jest - owszem. Ale cena przerasta samą siebie. Tutaj widziałam, że tą książkę ktoś chce sprzedać za 10zł, a na allegro z dostawą to ponad 60 zł. jest różnica.. dlatego też zgłosiłam się tutaj. w ostatecznym przypadku zamówie przez allegro..[/QUOTE]

no chyba że tak:)
widziałam ją też w jakimś sklepie, jak go znajde to dam znać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...