Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='junoo']Rosemary, ależ oczywiście. Sam wybór rasy to przebrnięcie przez tony książek, stron internetowych i porad od hodowców.
Potem okres szczenięcy, i znowu nos w książki... Ale właśnie chodzi o to, że dobrze wybrać się, w którymś momencie na szkolenie.
Pozwolić się ocenić komuś z zewnątrz. Wysłuchać rad.
I z takim bagażem dalej czytasz książki, ale może już z większym rozsądkiem i ślepo nie ufasz w każde napisane słowo.[/QUOTE]
dokladnie i bez zbędnego gadania :)
gdybym przed porodem przeczytała kilka książek o porodach to do tej pory ród ludzki byłby uboższy o 2 istoty ;) A tak poszłam na żywioł, zaufałam wiedzy wcześniej polecanych lekarzy i było super :) A to co potem czytałam o porodach to przyprawiło mnie o mdłości.

[quote name='masza44']Jakby ktoś miał książkę O. Leona Knabita " Czy zwierzęta mają duszę" to ja chętnie nabędę- jest nie do dostania, nawet w samym Tyńcu...[/QUOTE]
kiedyś miałam chyba tę książkę, była super! ale jej już nie mam (to przez nią na wiele lat przestałam jeść mięso...)
a popatrz tu
[url]http://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=czy+zwierzęta+mają+duszę+knabit&oq=czy+zwierzęta+mają+du&gs_l=hp.1.2.0l2j0i30l2.0.0.1.5116.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.VyDh6eingTM&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=a4fc456f283f7346&biw=1033&bih=449[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Jakby ktoś miał książkę O. Leona Knabita " Czy zwierzęta mają duszę" to ja chętnie nabędę- jest nie do dostania, nawet w samym Tyńcu...[/QUOTE]

Jak najbardziej jest do dostania- na Allegro za 18 zł z przesyłką [url]http://allegro.pl/czy-zwierzeta-maja-dusze-leon-knabit-osb-i2573282527.html[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

Chętnie kupię:
- Stanley Coren - Tajemnice Psiego Umysłu
- Stanley Coren - Jak rozmawiać z psem
- Mnisi z New Skate - Jak byc najlepszym przyjacielem psa
- Patricia McConell - Drugi Koniec Smyczy
- Patricia McConell - Z miłości do psa
- Jacek Gałuszka - Aria, do mnie!
- Jacek Gałuszka - Aria, równaj!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]Sprzedam:[/B][/COLOR][B] Książkę Ilona Kondrat ,,Psim okiem'' -102 str. raz przeczytana ,stan b.dobry -2zł.[/B]

[B]Gazety Nr.archiwalne stan bardzo dobry:
[COLOR=#ff0000]Przyjaciel Pies[/COLOR]; 01/ 2004r. : Rasy:Samojed, Dog Argentyński;[/B] porównanie ras: [B]Cavalier king charles spaniel i King charles spaniel[/B], temat miesiąca:[B]Dogoterapia[/B]; poza tym: zawód saper, n jak nękanie,psie trendy, Europejski ekspres kynologiczny:Portugalia.(Gazecie brak plakatu) - 2 zł
[B]Przyjaciel Pies: 02/ 2004r. Rasy: Gryfoniki,Terier szkocki,Porównanie ras: chow-chow i eurasier, temat miesiąca:Sporty zimowe[/B]; Poza tym:psy pracujące - na ratunek zakopanym,zwyrodnienie stawów,co to jest rodowód, o jak odpowiedzialność,szkolenie lekcja pierwsza.Europejski ekspres kynologiczny:Belgia.(Gazecie brak plakatu) - 2 zł.
[B]Przyjaciel Pies: 03/2004r. Rasy; Coton de Tulear,Golden Retriever, Porównanie ras: Buldog francuski i Boston terrier, temat miesiąca:Pies w wielkim mieście-jak przetrwać,[/B] Poza tym: hodowla w pokrewieństwie,p jak porozumiewanie się, bezpieczne odkrywanie świata,szkolenie lekcja druga i trzecia,
ekspres kynologiczny: Austria. (Gazecie brak plakatu)- 2 zł.
[B]Przyjaciel Pies- 03/ 2007r. Rasy:Labrador, Bouvier des Flandres, Kontrasty:Beagle i sznaucer miniatura, temat miesiąca:Z psem do pracy,[/B]Szkolenie :zabawy psiaka i przedszkolaka, Psie sporty:agility, Reportaż:w obronie wilków, Polemika:ile wilka w psie? Ostry dyżur:guz śledziony, Żywienie:niezbędna energia.(Gazecie brak plakatu)-2zł.
[B]Przyjaciel Pies: 06/ 2009r. Rasy: Owczarek szkocki Collie, Hiszpański pies wodny, Różnice:Welsh terrier i lakeland terrier, Charaktery:Buldog francuski rozbraja spojrzeniem, Temat mies:ciepły nos,czarne podniebienie, jedzenie kości i inne obiegowe mądrości;[/B] Modne tatuaże-o pupilach,które mocno zalazły za skórę. Poza tym: wolność pod obstrzałem,domowe przedszkole, testy;zabawki do aportowania, kurs na wege, rehabilitacja laseroterapia i ultradźwięki,żołądkowe problemy olbrzymów (Gazecie brak plakatu i jest w stanie dobrym- 1zł)
[U]Wysyłka [/U]listem poleconym:4 zł; zwykłym 2,5zł;przy więcej niż 2 egzemplarze proszę doliczyć złotówkę więcej do trzeciego i więcej egzemplarzy za wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie wystawię na fincie - platformie do wymian - archiwalne numery PP i MP, jak w linku poniżej:
[url]http://www.finta.pl/ref/misha/ksiazka.przyjaciel-pies-marzez-2007[/url]

Magazyny można pobrać za liczbę punktów widocznych w ogłoszeniu, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. (chętnym mogę wytłumaczyć, jak działa finta.)
Przykładowo, z Przyjaciela psa posiadam:

[B]2000:
- październik

[B]2001:
- maj

[B]2002:
- styczeń
- wrzesień
- październik
- grudzień

[B]2003:
- marzec
- grudzień

[B]2004:
- styczeń
- maj

[B]2005:
- styczeń
- luty
- marzec

[B]2006:
- styczeń
- luty
- maj
- czerwiec
- lipiec
- sierpień
- wrzesień
- październik
- listopad
- grudzień

[B]2007:
CAŁY

[B]2008:
CAŁY bez grudnia

[B]2009:
- styczeń
- luty
- marzec
- kwiecień
- maj
- czerwiec
- lipiec
- grudzień

[B]2010:
- luty[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

mam ogroma prośbę do osób majacych książke [B]drugi koniec smyczy patrici McConnell, [/B]
[B]kupilam tą książke [/B]w empiku jednak jak sie okazalo[B] nie ma wydrukowanych pojedynczych stron.[/B]
chciałabym prosic o [B]zeskanowanie[/B] kilku stron. jeżeli ktoś mógł by mi pomóc bardzo proszę o kontakt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']mam ogroma prośbę do osób majacych książke [B]drugi koniec smyczy patrici McConnell, [/B]
[B]kupilam tą książke [/B]w empiku jednak jak sie okazalo[B] nie ma wydrukowanych pojedynczych stron.[/B]
chciałabym prosic o [B]zeskanowanie[/B] kilku stron. jeżeli ktoś mógł by mi pomóc bardzo proszę o kontakt[/QUOTE]
Ja mam tą książkę i mogłabym Ci zeskanować parę tych stron ;) Tylko nie wiem czy będzie dobrze widać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Kirinna, jeśli kupiłaś książkę w empiku i brakuje kilku stron, a masz paragon to zanieś książkę do reklamacji. Ja miałam podobną sytuację i zawsze przyjmują.[/QUOTE]

Niestety nie mam rachunku a wymienić nie mogą bo nakład się wyczerpał.

[quote name='maryg22']Ja mam tą książkę i mogłabym Ci zeskanować parę tych stron ;) Tylko nie wiem czy będzie dobrze widać :roll:[/QUOTE]

bardzo proszę

Link to comment
Share on other sites

Poszukuje Książek
* ''101 psich sztuczek''- Kyra Sundance
* ''Tresura psa''- Gwen Bailey
* ''Trening psów dla bystrzaków'' Jack Volhard Wendy Volhar
Jeżeli ktoś sprzedawałby którąś z tych książek prosze o kontakt.
[B]nieaktualne[/B] kupiłam wszystkie 3 na aukcji za 60 zł super okazja była

Edited by zahirka11
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...