Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='Aneta & Ajwi']Sprzedam książki "Życie na trzy psy" i "Co mówi mój pies, czyli jak zrozumieć język psa". Książki wyglądają jak nowe. Informacje na PW.[/quote]

Nikt nie chce?
"Życie na trzy psy" 15 + przesyłka
"Co mówi mój pies, czyli jak zrozumieć język psa" 20zł + przesyłka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']Słuchaj, ja też miałam problem z dostaniem drugiej części i dopiero w główne siedzibie Multico w Warszawie, bodajże na towarowej ją dostałam. Oni mieli tam dużo sztuk, a do empików nie wysyłali żadnej. Fakt, było to jakis czas temu, ale warto zadzwonić.[/quote]

ok -jutro poprobuje... ale nie wiem co to da :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta & Ajwi']Nikt nie chce?
"Życie na trzy psy" 15 + przesyłka
"Co mówi mój pies, czyli jak zrozumieć język psa" 20zł + przesyłka[/quote]

Nie wiem czy komuś by się opłacało ;)
Książka nowa kosztuje już teraz 15 czy 16, też plus wysyłka
A ma się całkiem nową ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[COLOR=navy]Poniewaz nie moge nigdzie kupic [B]'Encyklopedii psow rasowych' Rabera tom 2[/B] -to zwracam sie z uprzejma prosba do posiadaczy tej encyklopedii...[/COLOR]
[COLOR=#000080][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Potrzebuje ksera na temat 2 ras[/B]... moga byc skany -oczywiscie pokryje wszelkie koszty, czy ktos moze mi pomoc?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z_pastorowej_sfory'][COLOR=navy]Poniewaz nie moge nigdzie kupic [B]'Encyklopedii psow rasowych' Rabera tom 2[/B] -to zwracam sie z uprzejma prosba do posiadaczy tej encyklopedii...[/COLOR]

[COLOR=navy][B]Potrzebuje ksera na temat 2 ras[/B]... moga byc skany -oczywiscie pokryje wszelkie koszty, czy ktos moze mi pomoc?[/COLOR][/quote]
pisz na PW co Cię interesuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Masz PW. Mam tylko te ksiazki, ktore wymieniam, bo tylko takie kupilam do prywatnego uzytku.

Z beletrystyki mam [B]"Marley i ja"[/B] [COLOR=Red]cena 15zl[/COLOR].
[/quote]

[quote name='Inkaa']Sprzedam!
* [B]marley i ja [/B]
* pies, który kochał zbyt mocno
* zabawy z psem
* urlop z psem
* kliker - skuteczne szkolenie psów
* pozytywne szkolenie psów dla żółtobiobów
*[/quote]

Nie wiem wprawdzie, czy jeszcze są to aktualne oferty, ale zawsze warto spytać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=4][B][COLOR=SeaGreen][SIZE=2]Szukam do odkupienia tej książki może ktoś ma na zbyciu (posłużę się fotką zamieszczoną wcześniej w tym temacie)

[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=SeaGreen]"Rasy Psów" E.M. Kramer[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=4][B][COLOR=SeaGreen][SIZE=2]
[URL="http://img37.imageshack.us/img37/7851/rasypsow.jpg"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7851/rasypsow.jpg[/IMG][/URL]
[/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']poszukuje Encyklopedie Psow Rasowych cz II Hansa Rabera[/quote]


Częśc pierwsza była w zeszłym roku do kupienia na allegro, za jedyne 50 zl. Częśc II z tego co wiem, jest nieosiągalna, pozycja długo nie wznawiana, ale pod względem treści skarb.
Ja sfotografowałam strona po stronie od znajomego dział z opisami ras legawych.:knuje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='madziasto4']
1) Tajemne życie psów- Elizabeth Thomas[/QUOTE]

Coś mi się kojarzy, że mam tą książkę. :cool3: Jednak wszystkie psie książki wywiozłam na wieś, wiec nie mam jak sprawdzić. :shake: Nie wiem, kiedy tam pojadę, ale będę o tobie pamiętać. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='katik']Coś mi się kojarzy, że mam tą książkę. :cool3: Jednak wszystkie psie książki wywiozłam na wieś, wiec nie mam jak sprawdzić. :shake: Nie wiem, kiedy tam pojadę, ale będę o tobie pamiętać. ;)[/QUOTE]
Dzieki za dobre chęci, ale jakimś cudem parę dni temu znalazłam te ksiazke na allegro, w zakończonych już aukcjach. Okazało się, ze oferta jest jeszcze aktualna, i mam juz książke :)


Ale prosba o druga pozycje
CLICKER TRAINING FOR OBEDIENCE- Morgan Spector
jest nadal aktualna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...