Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='gops']dziewczyny szukam jakiegos sklepu internetowego ktory bd mial duzy wybior ksiazek o psach , nigdzie nie moge znalezc
nie mam na mysli nic konkretnego procz "zaklinacz psow" i "ja albo moj pies" chcialabym te ksiazki przeczytac i porownac sobie , oprcz tego chcialabym zamowic kilka innych dlatego zalezy mi na duzym wyborze
znacie taki sklep ?[/QUOTE]

Polecam [url]http://selkar.pl/[/url]
Zamawiałam parę razy i zawsze mieli to co chciałam. Te dwie książki też są, ceny bardzo korzystne, tylko nie wiem jak u nich z kosztami przesyłki, bo ja zawsze odbierałam osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Mogę odsprzedać :

- Krokodyl z Krainy Karoliny - J. Chmielewska - ( brak tylniej okładki - tak już kupione)
- Biały Bim Czarne Ucho - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Gawrii%C5%82_Trojepolski"][COLOR=#0645ad][COLOR=black]G.[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] Trojepolski[/COLOR][/URL][COLOR=black][U].
[/U][/COLOR]- Psy - W. Boorer
- Beagle - A.M. Pol
- Tajemne życie psów - E. Marshall Thomas
- W biegu. Niezwykłe przygody wyjątkowego psa - M. Morpurgo
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia'][INDENT]Mogę odsprzedać :

- Krokodyl z Krainy Karoliny - J. Chmielewska - ( brak tylniej okładki - tak już kupione)
[B]- Biały Bim Czarne Ucho - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Gawrii%C5%82_Trojepolski"][COLOR=#0645ad][COLOR=black]G.[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] Trojepolski[/COLOR][/URL][COLOR=black][U].[/B]
[/U][/COLOR]- Psy - W. Boorer
- Beagle - A.M. Pol
- Tajemne życie psów - E. Marshall Thomas
- W biegu. Niezwykłe przygody wyjątkowego psa - M. Morpurgo
[/INDENT][/QUOTE]

Po ile by była ta pozycja :)?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś z was byłby zainteresowany ebookami wydrukowanymi w świetnym stanie chętnie liste wyśle - książki są w skoroszytach oczywiscie w koszulkach - chętnie sprzedam (z TZtem ostatnio jednak doszukaliśmy się pudełka z nimi). Ksiażek jest multum rozpoczynając od Sygnałów Uspokajających po Mój pierwszy pies oraz Tajemnice Wystaw psów. Dokładną listę wysłałabym na email - cena będzie sie wachac od 10-20zł w zależności od grubosci książki (są po 200 stronicowe nawet)

Również chciałabym wystawić na allegro trochę ksiązek o psiej tematyce zaprzęgów może byłby ktoś chętny.

I tak nie z psich książek mam świetną książke o Psychologi dla żółtodziobow - książka nowa ani raz nieczytana, od 3 lat leży nieudany prezent może ktoś z was interesuje sie lub chcialby się zainteresowac - książka ma świetne notowania moich znajomych jednak ja no hmm kompletnie nie w mój typ książeczka. Cene podam na PW

Również mam na wystawieniu cały komplet w świetnym stanie PAMIĘTNIK KSIEŻNICZKI - może ktoś potrzebuje dla córeczki, znajomej lub po prostu dla siebie - książki wystawione na allegro bylby ktoś chętny podam nick.

Robie ogromne ksiażkowe porządki - zaczynają się niemieścic w domu a ceny atrakcyjne ze względu na to że potrzebuje w tym burzliwym świątecznym i po świątecznym okresie troszke pieniążka ;)

Również byłabym chętna na zasadzie wypożyczenia i odesłania ksiażke Bulterier Samson i Ja (po bibliotekach nie widzę, na allegro równiez nikt niema) po przeczytaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mare']O! Dziękuję! Że google nie wypluło mi tej strony...[/QUOTE]

Proszę bardzo.
Kyno Księgarnia pewnie jeszcze zbyt krótko działa dla Googla, bo chyba od listopada. Ale jak widać warto zaglądać do niej, bo mają ciekawą ofertę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...