Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[h=1]Jak zrozumieć psa? Czyli wszystko co powinniście o nim wiedzieć[/h]
Macha ogonem, ale coś knuje. Robi maślane oczy, ale ma w tym jakiś interes. Cieszy się, ale właściwie z czego? Chociaż pies jest najlepszym przyjacielem człowieka od wieków, nie nauczył się mówić po ludzku i wcale się na to nie zanosi. Nie oznacza to jednak, że masz się domyślać, co chce powiedzieć. Z tej książki dowiesz się jak, posiadając psa, utrzymać w całości dywan, kapcie i dobrosąsiedzkie stosunki dlaczego najlepsze dziury kopie się zawsze na klombach co NAPRAWDĘ oznacza słowo posłuszny i do kogo się odnosi Jak zrozumieć psa to książka nie tylko przezabawna, ale i bardzo przydatna. Znany niemiecki trener psów, Martin Rutter, w kapitalny sposób opisuje to, co czeka każdego świeżo upieczonego właściciela psa i udziela wskazówek, które pozwolą to przetrwać

[B]sprzedam -cena 17,-zł +5,- przesyłka[/B]

Link to comment
Share on other sites

dot immortal:
[quote name='Paulina_mickey']Ja po wysłaniu zapytania w sprawie książki dostałam odpowiedź , że jest ona już zarezerwowana chyba że zapłacę za nią większą kwotę..[/QUOTE]

Podpisuję się pod tym, tak samo dostałam. Jak większość tutaj z nas, też "zarezerwowane i ewentualnie 50 zł". Przy czym książka dalej widnieje jako do kupienia. Dajmy sobie spokój wiadomo z kim się nie zadawać.
Ale może moderator z tym coś zrobi, bo to wygląda na oszukiwanie.

Edited by Itske
Link to comment
Share on other sites

Wasze wypowiedzi o uczciwości są naprawdę wzruszające :), ale... nikomu nie napisałam, ze książki są[B] [SIZE=5]zarezerwowane[/SIZE][/B], więc nie przeinaczajcie czyichś słów. Pisałam, że na książki mam [SIZE=5][B]chętnych[/B][/SIZE], i ewentualnie są dostępie po wyższej cenie. Są to osoby spoza dogo, które wiedziały o tym, że jeżeli nie znajdę osób, które dadzą za książki wyższą cenę, dostaną je po takiej, jaką oferują. Ze swojej strony przepraszam więc wyłącznie za opóźnienia w odpisywaniu na pw i zaraz zaktualizuję listę dostępnych książek. Rozumiem Wasze rozgoryczenie z powodu niemożności kupna książek z powodu ich ceny, ale nie ładnie tak kłamać :)

Link to comment
Share on other sites

Nic nie pisalam o rezerwaxji ksiazek.
Skoro robisz licytacje to moze jednak nie tu a na allegro bo ktos ci odpisal ze cce te ksiazki ale ty juz nie. Bo co liczysz na wiecej?
Jakos nie mam zalu ze nie kupie tych ksiazek bo mam je w pdf a cena jest zawyzona.


KUPIE KSIAZKI O BEHAWIORYSTYCE, ZACHOWANIA PSOW ITD:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='immortal']Wasze wypowiedzi o uczciwości są naprawdę wzruszające :), ale... nikomu nie napisałam, ze książki są[B] [SIZE=5]zarezerwowane[/SIZE][/B], więc nie przeinaczajcie czyichś słów. Pisałam, że na książki mam [SIZE=5][B]chętnych[/B][/SIZE], i ewentualnie są dostępie po wyższej cenie. Są to osoby spoza dogo, które wiedziały o tym, że jeżeli nie znajdę osób, które dadzą za książki wyższą cenę, dostaną je po takiej, jaką oferują. Ze swojej strony przepraszam więc wyłącznie za opóźnienia w odpisywaniu na pw i zaraz zaktualizuję listę dostępnych książek. Rozumiem Wasze rozgoryczenie z powodu niemożności kupna książek z powodu ich ceny, ale nie ładnie tak kłamać :)[/QUOTE]

to jest prowadzenie [B]utajnionej licytacji[/B],bazarków nie wolno prowadzić na swoje psy a robisz to

Link to comment
Share on other sites

[U]Chętnie KUPIĘ:

[/U]1. [B]Mój pies się nie boi.[/B] [I]Nicole Wilde[/I]
2. [B]Kliker - skuteczne szkolenie psa.[/B] [I]Karen Pryor[/I]

Oraz mam do sprzedania [U]książki o nie-psiej tematyce[/U] - szczegóły: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229899-nie-psie-książki[/URL]

Edited by lilacly
Link to comment
Share on other sites

[quote name='immortal']Wasze wypowiedzi o uczciwości są naprawdę wzruszające :), ale... nikomu nie napisałam, ze książki są[B] [SIZE=5]zarezerwowane[/SIZE][/B], więc nie przeinaczajcie czyichś słów. Pisałam, że na książki mam [SIZE=5][B]chętnych[/B][/SIZE], i ewentualnie są dostępie po wyższej cenie. Są to osoby spoza dogo, które wiedziały o tym, że jeżeli nie znajdę osób, które dadzą za książki wyższą cenę, dostaną je po takiej, jaką oferują. Ze swojej strony przepraszam więc wyłącznie za opóźnienia w odpisywaniu na pw i zaraz zaktualizuję listę dostępnych książek. Rozumiem Wasze rozgoryczenie z powodu niemożności kupna książek z powodu ich ceny, ale nie ładnie tak kłamać :)[/QUOTE]

nadal jest to nieuczciwość i jak napisał ktoś wyżej, niezgodna z regulaminem licytacja. teraz na dodatek jesteś złośliwa. mam nadzieję, że ktoś zgłosi to do moda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']to jest prowadzenie [B]utajnionej licytacji[/B],bazarków nie wolno prowadzić na swoje psy a robisz to[/QUOTE]
No cóż, byłam przekonana, że rzeczy sprzedane w tym temacie nie podlegają rozliczeniu się i przeznaczeniu sumy z ich sprzedaży na bezdomne psy chyba, że ślepawa jestem, i jesteśmy w dziale "bazarki" :)
Każdy sprzedający książkę w tym dziale może chcieć sprzedać ją tutaj za kwotę przewyższającą kwotę osób chętnych na nią spoza forum informując o tym potencjalnego zainteresowanego forumowicza bądź nie. Mylę się? Zresztą to nikogo nie powinno interesować, cena jest jaka jest, komuś pasuje bądź nie pasuje. Śmieszne.
Kończę ta co najmniej żałosną dyskusję, swoje oferty usunęłam.

Edited by immortal
Link to comment
Share on other sites

[quote name='immortal']Kończę ta co najmniej żałosną dyskusję, swoje oferty usunęłam.[/QUOTE]
dziękujemy bardzo, cwaniaków mam dosyć poza dogo

Lilacly napisz mi pw w sprawie OBI, może będę mogła pomóc, koszt 5 zł plus wysyłka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']szukam książki "Ogar polski" taka mała z serii o rasach (chyba w tytule bylo jeszcze gończy, ale nie pamiętam)[/QUOTE]
Chodzi Ci za pewne o serię "mój pies" Wydawnictwo Akcydensowe- książeczki z lat 80-tych. Niestety, akurat o Ogarach nie posiadam, ale jadę w przyszłym tygodniu rozejrzeć się po kilku znajomych antykwariatach (znajomi właściciele dzwonili że mają jakieś "nowe"- czyli nowo zakupione przez nich książki- jeżeli będzie "Ogar polski"-a nóż- kupię- na własne ryzyko). Dodam jeszcze że książeczka ta nazywa się "Ogary" i jej autorem jest Wacław K. Lesiński (oczywiście jeżeli chodzi Ci o te małe książeczki o których pisałam powyżej).

Ja z kolei [COLOR=#800080][B]byłabym zainteresowana wszystkimi tytułami książeczek Wydawnictwa Akcydensowego, z wyjątkiem:[/B][/COLOR]
-"Cocker spaniel angielski"
-"Chow-chow"
-"Polski owczarek nizinny"
-"Bokser"

Mogę też spokojnie polecić miłośnikom poszczególnych ras zakup tych książeczek- jest w nich dokładna historia rozwoju rasy w Polsce, ogólny zarys rozwoju rasy na świecie, standard-z lat ówczesnych, oraz wiele rad dotyczących konkretnych ras- ponadczasowych i nie do przecenienia.

[U]Sprzedam natomiast:[/U]
[B]-A.Jankowski "Mój pies championem" seria "Hobby" [/B]A.W."Egros"- 10zł + koszty przesyłki;
[B]-K. Schlegl-Kofler "Psia mowa"[/B] (Sygnały, rozumienie, słowniczek) wyd. Wiedza i Życie- 10zł+ koszty przesyłki;-[COLOR=#000080]rezerwacja [B]Kinga_kinga7[/B] (z powodu wyjazdu)[/COLOR]
-[B]E.Grabowska "Mój pies jest piękny" [/B]z serii "Mój Pies"- 5zł + koszty przesyłki;
-[B]I.Wierzbicka "Encyklopedia Psy"[/B]- 27zł + koszty przesyłki;
[IMG]http://i47.tinypic.com/2r2uel4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2hek3li.jpg[/IMG]

Edited by Vesper
Link to comment
Share on other sites

Vesper - ja wiem tylko o książce "Ogar Polski" - ale juz ja mam, tzn za chwilę będe mieć dzieki uprzejmości hodowczyni mojego ogara :) :) :) o książce "Ogary" nic nie wiem - ale ja o wielu rzeczach nie wiem ;) Co w razie na pv mi skan okladki wyślij (ja po zdjęciach poznaje, nie po nazwiskach.... no tak już mam).

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam książki o psach:
- "Psy rasowe" Joan Palmer - duża książka o rasach psów, w twardej okładce.
- "Spaniel" Ursula Kruger
- "Mój pies championem" Adam Jankowski (seria Hobby)
- "Owczarek niemiecki" Susan Samms

Książki o koniach:
- "Jak dbać o konie i kuce?"
- "Sekrety końskiego umysłu" Robert M. Miller
- "Balsam dla duszy miłośnika koni"
- Konie i kuce" Christiane Gohl
- Album "Piękno konia" B. Langrish, N. J. Swinney
- Album "Portret konia" A. Morris, B. Langrish

Plus poradnik o kotach.

Wszystkie książki są w bardzo dobrym stanie, właściwie wyglądają jak nowe.
Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.

Link to comment
Share on other sites

Kupię
"Szczenie doskonałe" Gewn [FONT=arial]Bailey[/FONT]

[FONT=arial]Sprzedam[/FONT]
[FONT=arial]"Twój pies. Podstawy wychowania i szkolenia" Antoni Brzezicha
"Brytyjskie psy pasterskie" Anna i Mirosław Redliccy
"Pudle" Zygmunt Jakubowski
"Mój pierwszy pies" Andrzej Lisowski
"Leksykon wychowania szczeniąt. opieka i układanie" Celina del Amo
[/FONT]

Edited by puchu
Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[CENTER][SIZE=4]Sprzedam Mój Pies X3[/SIZE]

[/CENTER]
[CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman]1.czerwiec 2011[/FONT][/COLOR]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Trop 5 rasy dla singli[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Dobre i złe praktyki dogoterapii[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Dziecko i pies[/FONT]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jak traktować szczeniaka[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Co robić by pies polubił podróże[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Wielka księga psów - Buldog angielski[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Zanim kupisz posokowca bawarskiego[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Canaan dog[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jak karmić psa latem[/FONT]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Co to nużyca?[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Psy w Czechach[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Ten obcy,czyli zaufaj swojemu psu[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Nieodpowiedzialni hodowcy[/FONT][/SIZE]

[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jak hartował się bohater[/FONT][/SIZE]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman]2.nr 8 2010[/FONT][/COLOR]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Samba z Maserakiem[/FONT]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Hodowla Elżbiety II[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Psy w Australii[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Pasienie piłek,czyli Treibball[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Sztukmistrzowie z Niemiec[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Pierwsza burza[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Wszystko o psim słuchu[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Pies na plaży[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-behawiorysta o sterylizacji[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Masowe uśmiercanie psów przed Euro[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Oddałem swojego psa[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-grzybobranie z psem[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jak szkolić dwa psy[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-WKP:Whippet [/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Zanim kupisz dalmatyńczyka[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Spinone italiano[/FONT]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jakie ryby dla psów[/FONT]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Nieporządane skutki szczepienia

[/FONT][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman]3.maj 2011[/FONT][/COLOR]
[/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Boksery Aleksandry Szwed[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Psy w Niemczech[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Pierwszy spacer dziecka z psem[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Pasy dla seniorów[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-nagrody i kary[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Dominacja u psów[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jak ograniczyc skłonność do zjadania odchowów[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Skąd się biorą alergie?[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Jak nauczyc aportu formalnego[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-WKP;Leobenger[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Zanim kupisz dogue's de Bordeaux[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Terier walijski[/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Dlaczego psy zjadają odchody[/FONT][/SIZE]

[SIZE=5][FONT=Times New Roman]-Adopcja tymczasowa[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]
[/FONT][/SIZE]
[IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/03/36/82/2503368293[/IMG]
[SIZE=2]
[/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Times New Roman]
[/FONT][/SIZE][/CENTER]
Cena 3 zł sztuka + 2 zł zwykły (na własną odpowiedzialność jeśli nie dojdzie) lub 4 zł polecony
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam [B]Obedience Trening posłuszeństwa[/B][I] Inki Sjosten

Jedna z dogomaniaczek wykazała sie refleksem :-), tak, że ksiażka zarezerowana dla niej, chyba, ze zrezygnuje, to wrzucę znowu[/I]

Edited by Itske
rezerwacja ksiażki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Kupię
"Szczenie doskonałe" Gewn [FONT=arial]Bailey[/FONT]

[FONT=arial]Sprzedam[/FONT]
[FONT=arial]"Twój pies. Podstawy wychowania i szkolenia" Antoni Brzezicha
"Brytyjskie psy pasterskie" Anna i Mirosław Redliccy
"Pudle" Zygmunt Jakubowski
"Mój pierwszy pies" Andrzej Lisowski
"Leksykon wychowania szczeniąt. opieka i układanie" Celina del Amo
[/FONT][/QUOTE]

moge sprzedać szczenie doskonałe ;) Ma ponad 10 lat, ale w środku jest ładna, tylko ma brudną okladkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Vesper - ja wiem tylko o książce "Ogar Polski" - ale juz ja mam, tzn za chwilę będe mieć dzieki uprzejmości hodowczyni mojego ogara :) :) :) o książce "Ogary" nic nie wiem - ale ja o wielu rzeczach nie wiem ;) Co w razie na pv mi skan okladki wyślij (ja po zdjęciach poznaje, nie po nazwiskach.... no tak już mam).[/QUOTE]
Niestety okładki Ci nie prześlę, bo nie mam tej książeczki... Mam inne z tej serii- wydawanej w latach 80-tych, takie małe książeczki, połowa wielkości zeszytu... Na okładce rysunek sylwetki danej rasy- taki charakterystyczny, kolorowy- jakby kredkami robiony kontur... I w kółku "Wydawnictwo Akcydensowe". Jak zdobędę tę książkę (bo zbieram całą serię) wtedy prześlę zdjęcie okładki, a może się dogadamy ;)... U nas co jakiś czas w antykwariatach są te książeczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...