Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[SIZE=1]To nie książka, ale może kogoś zainteresuje ;) [/SIZE]

[B]Sprzedam[/B] film na DVD [B]"Buddy pies na gole"[/B]. Rozpakowałam go i raz obejrzałam. Płyta i opakowanie w bardzo dobrym stanie.
[URL]http://1.fwcdn.pl/po/84/43/98443/7454159.3.jpg?l=1336480136000[/URL] (zdjęcie pożyczone z internetu)

Cena: 10zł+koszt przesyłki

Link to comment
Share on other sites

Trochę mi się to porozlewało po postach na wątku, więc poszereguję wszystko tutaj.
Mam do sprzedania następujące książki, ich stan oceniam na idealny, raz przeczytane - chcę się ich pozbyć ;)

- [B]Świnka Morska[/B] (wybór, utrzymanie, opieka, zachowanie itp.) wydawnictwa [B]Galaktyka [/B](tak wygląda okładka: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/254/swinkamorska.jpg/[/url])
- [B]Autobiografia na czterech łapach,[/B] czyli historia jednej rodziny oraz psów, kotów, jeży, słoni, krów, węży, koni i ich krewnych, Dorota Sumińska - wydawnictwo literackie (tak wygląda okładka: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/824/autobiografia.jpg/[/url])
- książki z serii "Mój Pies", a konkretniej: [B]Mój pies jest zdrowy, Mój pies jest piękny, [U]Mój Pies jest grzeczny [/U][/B]

oraz trochę o tematyce nie zwierzęcej, ale uważam że to ciekawe książki i warte przeczytania:
- [B]Intruz [/B]- Stephanie Meyer (ta od Zmierzchu) wydawnictwo Dolnośląskie
- i [B]Autobiografię Michaela Jackson'a[/B] wydawnictwa Buchmann

[U][B]podkreślenie [/B][/U]- sprzedana

Link to comment
Share on other sites

kila osób na tym wątku szukało Inteligencji Psów S. Corena-właśnie ktoś na allegro wystawił aukcję tej książki za 35zł!
Codziennie przeglądam allegro i nie pamiętam żeby ktoś w takiej cenie sprzedawał tę książkę. Ceny są przynajmniej kilkakrotnie wyższe...pewnie ktoś nie wie co ma:)
gdyby ktoś był zainteresowany można przeglądnąć allegro

Link to comment
Share on other sites

sprzedam książkę "jak zrozumieć psa,czyli wszystko co powinieneś o nim wiedzieć" dokładnie taką samą [URL]http://www.bookmaster.pl/jak,zrozumiec,psa,czyli,wszystko,co,powinniscie,o,nim,wiedziec/ksiazka/523058.xhtml[/URL]

zamówiłam ją i dzisiaj mi doszła,ale jednak myślałam,że będzie troszkę inna..;) zainteresowanych proszę o kontakt:)

Link to comment
Share on other sites

[h=2]Sprzedam tanio numery "mój pies", "przyjaciel pies", "pies", "kochany pies", więcej tu -> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229699-Sprzedam-tanio-numery-m%C3%B3j-pies-przyjaciel-pies-pies-kochany-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229699-Sprzedam-tanio-numery-m%C3%B3j-pies-przyjaciel-pies-pies-kochany-pies[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

Immortal, nie ładnie się zachowujesz :shake:

Czy książki nadal są do sprzedania czy nie? Zaproponowałam żebyś zaktualizowała listę bo tak to nie wiadomo co jest a czego nie ma i nie mów że książka jest do kupna gdy się przebije(?!) wyższą kwotą :crazyeye: No jak tak można? Bądźmy poważni!!! Albo ktoś już kupił daną książkę albo nie. Jak możesz komuś proponować że dana książka jest do sprzedania skoro już ją ktoś kupił? Qwa, no jak tak można?!

Jutro wyjeżdżam i nadal nie wiem nic. Na pw nie odpisujesz ani na powiadomienia.
Szkoda że nie ma tu komentarzy bo byś negatywa z miejsca dostała :angryy: Ludzi robisz w konia.
Zrozumiałabym gdyby Cię nie było, ale jesteś codziennie na dogo, więc dlaczego nic nie piszesz?

20.07 wysłałam Ci pw.
Cisza.
Następnego dnia poszło już powiadomienie.
Cisza.
22.07 znów poszło pw. Eureka!! Odpisałaś! Ale wszystko opadło gdy przeczytałam co tam napisałaś. Wykorzystując to że jesteś i odpisujesz szybko wysłałam zwrotne pw.
Cisza.
23.07 poszło następne powiadomienie.
Cisza do tej pory a mamy już 24.07 :crazyeye:

Chciałam to szybko załatwić i mieć z głowy ale widzę że się nie da!
Brzydko, brzydko :angryy:

Link to comment
Share on other sites

I to aktualizowanie codzienne jest trochę niesmaczne, bo się robi straszny bajzel. Chyba nikt tu nie ma problemów z czytaniem? Ja na jednej stronie widzę trzy ogłoszenia Immortal. Uważam, że to o dwa za dużo. Szanujmy się trochę nawzajem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Ja po wysłaniu zapytania w sprawie książki dostałam odpowiedź , że jest ona już zarezerwowana chyba że zapłacę za nią większą kwotę..[/QUOTE]
Dokładnie taki sam tekst dostałam. Pisałam jeszcze zapytanie o inną książkę ale już odpowiedzi nie dostałam :( :diabloti:

[quote name='wilczy zew'][COLOR=#ff0000][B]to jest nieuczciwość[/B][/COLOR][/QUOTE]
Otóż to, dlatego napisałam "Ale wszystko opadło gdy przeczytałam co tam napisałaś"



:angryy::angryy: Dziecko ma wakacje i się bawi. Nie wierzę że to dorosła osoba :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

U mnie dokładnie taka sama sytuacja. Na moje 3 wiadomości i 2 przypomnienia, 1 odpowiedź, że ksiązki juz zarezerwowane, ale możliwe do dostania po 50 zł. Ja odpowiadam, że się zgadzam, ale Immortal już tradycyjnie nie odpisuje...Dlaczego mam wrażenie, że wszyscy chcemy te same książki :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbira']U mnie dokładnie taka sama sytuacja. Na moje 3 wiadomości i 2 przypomnienia, 1 odpowiedź, że ksiązki juz zarezerwowane, ale możliwe do dostania po 50 zł. Ja odpowiadam, że się zgadzam, ale Immortal już tradycyjnie nie odpisuje...Dlaczego mam wrażenie, że wszyscy chcemy te same książki :razz:[/QUOTE]
I chyba nawet propozycja cenowa jest dla każdego ta sama :D

Link to comment
Share on other sites

Tez mam takie wrazenie. Chcialam dwie ksiazki i dostalam odp. ze ktos je chce kupic ale moze mi je sprzedac za 50 zl za jedna.
Z tego co wiem pienoadze pojda na leczenie chyba psa ale i tak tonie jest w porAdku
pisalam o pies ktory kochal zbyt mocno i tajemnice psiego umyslu.
Immortal moze wystaw ksiazki na allegro? Bedzie prosciej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...