Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='AnIeLa']Może być trudno. Pisałam do wydawnictwa Galaktyka. Dostałam odpowiedź że nakład wyczerpany i nie zamierzają wznawiać tej pozycji.:shake:[/QUOTE]

A czy przypadkiem nie planują wznowienia/ dodruku " Jak rozmawiać z psem" S. Corena?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli by kogoś satysfakcjonowało.. Mam możliwość skserowania całej książki Corena 'jak rozmawiać z psem' za grosze praktycznie albo i może za darmo sie uda bo po znajomości (znajoma kseruje w pracy, dobry druk bez plam, niewyraźnych liter, uciętych zdań).
Gdyby ktoś byłby taką wersją zainteresowany proszę o PW

EDIT:
Też mam jeżeli komuś zależy bardzo i jest zdesperowany, wersja kserowana: 'pies który kochał zbyt mocno' dodmana, 'tajemnce psiego umysłu' corena.

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy, jeśli chodzi o książkę "Obedience" Inki Sjosten to szukałam jej przez 6 miesiący. W księgarniach brak, w internetowych także brak. Nakład został wyczerpany. Trafiłam na stronę tej ksiągarni w której znalazłyście książkę (iliada.pl). Prace remontowe na serwerze tam trwają już bardzo długo, około 5 miesięcy (od kiedy tam trafiłam) więc nie sądzę żeby ta strona miała aktualne dane. Mi udało się znaleźć "obedience" w jednym i chyba jedynym już sklepie. Był to skep internetowy lecznicy sklep.mvet.pl. Z tego co widziałam to też juz jej tam nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Jeżeli by kogoś satysfakcjonowało.. Mam możliwość skserowania całej książki Corena 'jak rozmawiać z psem' za grosze praktycznie albo i może za darmo sie uda bo po znajomości (znajoma kseruje w pracy, dobry druk bez plam, niewyraźnych liter, uciętych zdań).
Gdyby ktoś byłby taką wersją zainteresowany proszę o PW

EDIT:
Też mam jeżeli komuś zależy bardzo i jest zdesperowany, wersja kserowana: 'pies który kochał zbyt mocno' dodmana, 'tajemnce psiego umysłu' corena.[/QUOTE]


Jak byś mogła "tajemnice psiego umysłu" to ja jestem chętna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Jasne :) Nie wiem tylko czy zdążę przed świętami ale po świetach proszę się dobijać do mnie i przypomniec się ewentualnie. ;)[/QUOTE]

Ok to daj znać jak byś przed świętami zdążyła, a jak nie to się napewno będę dobijać :)

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich którzy chcieli wersje kserowane:

są dwie opcje:

1) zwrot za papier+ wysyłkę, czyli tu wyjdzie za papier mniej niż 10zł na pewno (cała ryza kosztuje ok 12-15zł wiec starczy, dokładnie podam jak sprawdzę), wysyłka moze nawet przed sylwestrem ale: kartki luźne, niepospinane
2) zwrot za ksero czyli +/- 20zł za książkę + wysyłka z tym ze kartki są ładnie pospinane i z okładką (sztywna folia), ale tu wysyłka w nowym roku dopiero

[B]proszę o PW[/B] z informacją kto jest chetny i na która opcję które książki :)

PS. zeby nie było sobie opłat nei pobieram, mogę wysłac też rachunek jeżeli ktoś chce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...