Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='psiulka']Mam do sprzedania kilka tytułów:

"Wspaniała Gracie" Dan Dye, Mark Beckloff
"Psi rok" Jon Katz
"Dlaczego mój pies...?" John Fisher
"Życie na trzy psy" Abigail Thomas
"Agresja u psów" Joel Dehasse

kontakt PW[/QUOTE]

Aktualne tylko 2 pierwsze książki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Sprzedam:[/B] (ceny bez przesyłki, która wynosi 9.50, bądź 11 zł w przypadku kiedy paczka waży więcej niż 1 kg.)

[COLOR=red][B]Promocja[/B][/COLOR]
Dorota Sumińska: Do serca przytul psa 15 zł [U]nowa cena 9 zł[/U]
Co warto wiedzieć o psie (twarda okładka)18.50 [U]nowa cena 17.50[/U] [COLOR=red]sprzedane[/COLOR]
Szczęśliwy pies [U]6 zł[/U]

Jan Fennel: Zapomniany język psów 18.50 [U]nowa cena 15 zł[/U] [COLOR=#ff0000]sprzedane[/COLOR]
Zapomniany język psów w praktyce 18.50 [U]nowa cena 15 zł[/U]

Dlaczego twój pies zachowuje się w ten sposób 15,50 (lekko zalana kawą) [U]14.50[/U] [COLOR=red]sprzedane[/COLOR]

Alexandra Horowitz: Oczami psa 18.00 [U]nowa cena 17 zł[/U]

Jon Katz: Wszystko co usłyszałem od moich psów 19.00 [U]nowa cena 18 zł[/U]

Edited by nuleczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']Sprzedam. TANIO gazetki Przyjaciel Pies. :) Są w bardzo dobrym stanie...
Mam trzy numery z 2008 bo wtedy zaczęłam zbierać:
Numer 10, październik 2008 rok - SHAR PEI, plakaty: Shar pei i pudel, Portret rasy: Pudel
Numer 11, listopad 2008 rok - [U][I][COLOR=red][B]rezerwacja [/B][/COLOR][/I][/U]
Numer 12, grudzień 2008 rok - SIBERIAN HUSKY, tu nie było plakatu bo był kalendarz na 2009 rok, portret rasy Bernardyn i Buldog angielski
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numer 1, styczeń 2009 rok - [B][I][U][COLOR=red]sprzedane[/COLOR][/U][/I][/B]
Numer 2, luty 2009 rok - [B][I][U][COLOR=red]sprzedane[/COLOR][/U][/I][/B]
Numer 3, marzec 2009 rok - [B][I][U][COLOR=red]sprzedane[/COLOR][/U][/I][/B]
Numer 4, kwiecień 2009 rok - AMSTAFF, plakat - Amstaff i Leonberger, portret ras: Leonberger / Pumi
Numer 5, maj 2009 rok - JAMNIK, plakaty: Welsh corgi i Jamnik, portret ras: Welsh Corgi / Alano espanol
Numer 6, czerwiec 2009 rok - OWCZAREK SZKOCKI COLLIE, plakaty: Owczarek szkocki collie i Buldog francuski, portrety rasy: Hiszpański pies wodny
Numer 7, lipiec 2009 rok - COCKER SPANIEL ANGIELSKI, plakaty: Cocker spaniel angielski i Sznaucer olbrzym, portret rasy: Sznaucer olbrzym.
Numer 8 --------brak----------brak--------------brak----------brak------------brak-----------brak----------brak---------------
Numer 9, wrzesień 2009 rok - TERIER SZKOCKI, plakaty: Terier szkocki i Seter irlandzki, rasa radka: Silken windhound
Numer 10--------brak-----------brak-------------brak----------brak-------------------------------------------------------
Numer 11, listopad 2009 rok - YORKSSHIRE TERRIER, plakaty: Owczarek australijski i Yorkshire terrier, portret rasy: Gończy polski
Numer 12 - brak--------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numer 7, lipiec 2010 - OWCZAREK PODHALAŃSKI, plakaty: Owczarek podhalański i Dogue de bordeanx, potrety ras: Douge de Bodeaux i Podengo portugalski
Numer 8, sierpień 2010 rok - [B][I][U][COLOR=red]sprzedane[/COLOR][/U][/I][/B]
Numer 9, wrzesień 2010 rok - LHASA APSO, plakaty: Beauceron, Lhasa apso, portrety rasy: Hokkaido
Numer 10 - brak
Numer 11, listopad 2010 rok - CHIHUAHUA, plakaty: Chihuahua i Posokowiec bawarski, portret: Posokowiec bawarski i Terier walijski
Numer 12, grudzień 2010 rok - KUNDELEK, nie ma plakatu bo był kalendarz na 2011 rok, portrety ras: King charles spaniel i Pies grenlandzki.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wrazie jakichkolwiek pytań proszę na PW. ;) Resztę dodam ( 2011 rok ) jak wrócę z gór. :)[/QUOTE]

[quote name='Polari']Sprzedam książkę: ,, Portrety Psów '' 126 stron, NOWA.
Portrety ras + opis do każdej i po polsku i po angielsku. :)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/ksikaportretypsw001.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/236/ksikaportretypsw001.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/ksikaportretypsw004.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1962/ksikaportretypsw004.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/ksikaportretypsw005.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8530/ksikaportretypsw005.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/ksikaportretypsw006.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9008/ksikaportretypsw006.jpg[/IMG][/URL]

Pytania o książkę proszę kierować na pw. ;)[/QUOTE]

Nadal AKTUALNE!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Mam do sprzedania książki może nie związane z psami (bardziej młodzieżowe) ale zawsze to cos ;)

-"Uciekinierka'' Elżbieta Borek cena 8zł + 5zł wysyłka
- "Cienie" Amy Meredith (cena w empiku 30 zł) moja cena 15zl. + 5zł(wysyłka)
- "Kaktus w sercu" Barbara Jasnyk (cena w sklepie 30zł) moja cena 15 zł. + 5 zł (wysyłka)
- "Wyznania nastoletniej gwiazdy" Dyan Sheldon cena 10zł. + wysyłka 5 zł.
- "Wyznania hollywoodzkiej gwiazdy" Dyan Sheldon cena 7 zł. + 5 zł wysyłka
- Cała seria "Flirt" Nicole Clarke:
* "W rytmie miasta" 8zł + 5zł wysyłka
* "Obiektyw nie kłamie" 8zł + 5zł wysyłka
* "Ostatni krzyk mody" 8 zł + 5zł wysyłka
* " Teraz się popisze " 8zł + 5 zł wysyłka
W razie kupienia całej serii "Flirt" Rabat ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja poszukuję już od jakiegoś czasu książki autorstwa Inki Sjosten "Obedience", niestety nigdzie jej nie ma. Patrzyłam już chyba w każdej możliwej księgarni internetowej, ale nakład został wyczerpany. W związku z tym zwracam się z prośbą do Was. Jeśli ktoś na forum ma do sprzedania tą lekturę, byłabym bardzo wdzięczna, bardzo zalezy mi na przeczytaniu tej książki. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję następujących numerów miesięcznika "Przyjaciel Pies" (bez plakatów i innych dodatków jak najbardziej mogą być):

[B]8/2002
[/B][B]2/2009[/B]

Proszę o info nt. kosztów na PW.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleola']W tej chwili szukam Mrzewińskiej książek dwóch:
'Jak rozmawiać z psem'
'Po obu końcach smyczy'
Będzie fajnie, jak ktoś będzie mógł odsprzedać, a jeszcze fajniej, gdy od razu obie. ;)[/QUOTE]

Popatrz na allegro są tanie własnie te tytuły ;) Po obu końcach smyczy znalazłam za 4,50 + 5 zł wysyłka ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że "Po obu końcach smyczy" jest na allegro i niedrogo (choć z wysyłką cena wychodzi normalna), ale już "Jak rozmawiać z psem" nie ma (tzn. jest, ale w pakiecie z dwoma innymi książkami za 25 zł). Dlatego ogłaszam tutaj, bo może jakiś dogomaniak będzie miał akurat te dwie pozycje w związku z czym koszt wysyłki się zredukuje, albo będzie miał chociażby "Jak rozmawiać z psem", której to książki na allegro od dłuższego czasu nie ma. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleola']Wiem, że "Po obu końcach smyczy" jest na allegro i niedrogo (choć z wysyłką cena wychodzi normalna), ale już "Jak rozmawiać z psem" nie ma (tzn. jest, ale w pakiecie z dwoma innymi książkami za 25 zł). Dlatego ogłaszam tutaj, bo może jakiś dogomaniak będzie miał akurat te dwie pozycje w związku z czym koszt wysyłki się zredukuje, albo będzie miał chociażby "Jak rozmawiać z psem", której to książki na allegro od dłuższego czasu nie ma. ;)[/QUOTE]

Aha nie wiedziałam o tej drugiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ja będę mieć na sprzedaż:


[LIST]
[*] "Aria, do mnie" (zarezerwowana ;))
[*]"Strachopies, czyli poradnik postępowania z bojaźliwym psem"(14zł z wysyłką)
[*]"Agility. Sport i zabawa" - stan idealny (30zł z wysyłką)
[*]"Psi rok" (25zł z wysyłką)
[/LIST]

Zdjęcia wkrótce (edytuję ten post), wszelkie info na PW bądź maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

P.S. Odetkałam pw :evil_lol:[/QUOTE]
Evel, czy "Strachopies" jest jeszcze wolny?

Link to comment
Share on other sites

Sprzedam książki:
-Leksykon Przyrody "PSY"
-M. Szmurło, I.Szmurło-"Chart Polski"
-E.i J. Borzymowscy-"Rottweiler"
-K.Ściesiński-"Spaniele"
-H.Rogner-"Szczenięta" z dodatkiem dla dzieci;

[COLOR="blue"]Sprzedam również preparat D.A.P. (Dog Appeasing Pherome)- elektryczny dyfuzor i wkład z psimi feromonami [/COLOR]wpływającymi na uspokojenie psów nerwowych, szczeniąt, kupione na zamówienie w gabinecie wet.; Cena:60zł (ja zapłaciłam 100);Termin ważności:11/2013;wkład wystarczający na 4 tygodnie (48ml);
oraz[COLOR="green"] wagę Puriny[/COLOR] (15zł) do 2kg, ważącą z dokładnością do 25g.

O kontakt proszę na pw;

Link to comment
Share on other sites

Do sprzedania mam kilka książek :

1. "Mój pies jest grzeczny" wyd. Mój Pies
Cena: 5zł
Jak nowa.


2. "Jamniki" Marianne Wein-Gysae
Cena: 7zł
Prawie jak nowa.

3. "Rasy kotów" Herrscher/Theilig
Cena: 18zł
Prawie jak nowa. Posiada kilka otarć, jednak nie są one mocno widoczne.

Do ceny każdej ksiązki proszę dodać 5zł na przesyłkę [IMG]http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[COLOR=royalblue][B][SIZE=4][U]Sprzedam

[/U][/SIZE][/B][I][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red][B]Przyjaciel pies[/B][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/I][COLOR=black][B]6/2008[/B] basset hound ,nova scotia duck tolling retriever,szpic japoński czy samojed
[B]1/2009[/B] labrador retriever ,dog niemiecki, lancashire heeler
[B]2/2009[/B] west highland white terrier , dalmatyńczyk ,azawakh [B]rezerwacja[/B]
[B]4/2009[/B] amstaff ,leabenger,pumi
[B]5/2009[/B] jamnik ,welsh corgi, alano espanol
[B]6/2009 [/B]owczarek szkocki collie, buldog francuski,hiszpański pies wodny
[B]7/2009[/B] cocker spaniel angielski,sznaucer olbrzym
[B]1/2010[/B] golden retriever ,greyhound,bedlindton terrier
[B]2/2010[/B] samojed ,doberman
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=royalblue][COLOR=black]3/2010[/COLOR][/COLOR][/B] cavalier king charles spaniel, wyżeł weimarski
[B][COLOR=royalblue][COLOR=black]4/2010[/COLOR][/COLOR][/B] chiński grzywacz ,staffik, pointer
[COLOR=royalblue][COLOR=black][B]9/2010[/B] lhasa apso, hokkaido , z nakleikami na zeszyty

[B][I][COLOR=red][SIZE=3]Mój Pies[/SIZE]
[/COLOR][/I][/B][COLOR=black][B]maj 2008 nr (200)[/B] beagle, wydanie jubileuszowe, Tomasz Lis[/COLOR][B][I][COLOR=red]
[/COLOR][/I]lipiec 2008 nr 7(202)[/B] Jamnik szorstkowłosy, rottweiler, zanim kupisz bordera, Pudel Joanny Żółtkowskiej
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=royalblue][COLOR=black]wrzesień 2008 nr 9 (204)[/COLOR][/COLOR][/B] cocker spaniel amerykański , wszystkie wady ON, maltańczyk
[B]listopad 2008 nr 11 (206)[/B] jack russell terrier, zanim kupisz setera irlandzkiego, kumpel dla yorka, Piotr Kraśko
[B]styczeń 2009 nr 1 (208 )[/B] westik, zanim kupisz ON, ratunku dostałem psa, Iwona Węgrowska
[B]maj 2009 nr 5 (212)[/B] nowofunland, Ewa Błaszczyk, Zanim kupisz berneńczyka,
[B]czerwiec 2009 nr 6 (213)[/B] flat coated retriever, Maja Popielarska, wakacje z psem
[B]październik 2009 nr 10(217) [/B]Mastif neapolitański, zanim kupisz doga, Michał Olszański, 10 sposobów na agresję
[B]styczeń 2010 nr 1 (220)[/B] staffordshire bull terrier,kelpie, zanim kupisz husky, Marek Siudym
[B]marzec 2010 nr 3 (222)[/B] alaskan malamute, zanim kupisz jamnika, Żmuda Trzebiatowska, sekrety udanej adopcji, wszystko o socjalizacji
[B][COLOR=royalblue][COLOR=black]kwiecień 2010 nr 4 (223)[/COLOR][/COLOR][/B] shih tzu, zanim kupisz jack&parson russell terriera, springer spaniel walijski
[COLOR=royalblue][COLOR=black][B]nr 8 2010(227)[/B] whippet, spinone&italiano, zanim kupisz dalmatyńczyka, Rafał Maserak

[COLOR=purple][B] [I][COLOR=black]Cena 3 zł +przesyłka
kontakt na pw
Zapraszam :)
[/COLOR][/I][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=royalblue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam do sprzedania książki z różnych dziedzin.
Cena za 1 szt. 3,00 + koszt przesyłki (chyba, że jest inna cena przy danej pozycji)

Książki pochodzą z segregacji darów dla biblioteki uczelnianej, w której pracuję. W 95% nie zawierają one pieczęci bibliotecznych. Czasem zdarza się, że posiadają dedykację lub exlibris dawnego właściciela.
Jest ich sporo, często przybywają nam nowe pozycje, pomyślałam więc, że zrobię spis wszystkich tytułów i wrzucę tutaj. Może ktoś chciałby zaopatrzyć się w tanią literaturę?

Spis książek podzieliłam na działy (aby łatwiej było przeglądać):
- Astronomia
- Biografie
- Botanika
- Chemia
- Dla dzieci
- Fizyka
- Geografia i podróże
- Harlequiny
- Historia
- Historia literatury
- Inne
- Komunistyczne [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
- Kuchnia
- Literatura piękna
- Matematyka
- Muzyka
- O dzieciach
- Podręczniki
- Robótki ręczne
- Teologia
- CD i DVD

W obrębie każdego działu książki są spisane alfabetycznie wg autora.
Lista zawiera ok. 30 stron druku formatu A4. Zainteresowanym wyślę ją na maila - proszę podać na PW.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży idą do kasy biblioteki jako zasilenie jej budżetu i służyć będą na zakup książek, których łakną nasi studenci albo na nowości ukazujące się na rynku wydawniczym.

Zapraszam do lektury [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam- poszukuje książki która niestety juz jest wycofana (nie wiedzieć dlaczego) autorki gwen bailey [B]szczenie doskonale[/B] lub [B]szkola szczeniat[/B] tej samej autroki...
Pewnie nie ja pierwsza o to pytam, ale bardzo mi zalezy... Jesli ktos ma chociaz wersje na pdf prosze o kontakt. Warto takie już niedostępne pozycje utrwalac( zeskanować) po to by nie przepadły ważne informacje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...