Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mam kilka używanych książek na sprzedaż:

- "Marley i Ja" John Grogan

- "Z miłości do psa" Patrcia McConnell

- "Wszystko, co usłyszałem od moich psów" Jon Katz

- "Psi rok" Jon Katz

- "Wspaniała Grace" Dan Dye, Makr Beckloff

- "Po obu końcach smyczy" Zofia Mrzewińska

- "Szczęśliwy pies" Dorota Sumińska

- "Psi żywot" Peter Mayle

- "Przesadnik kynologiczny" Małgorzata Caprari

- "Szkoła dla psów" Schlegl - Kofler

 

+ "Mój pies jest piękny", "Mój pies jest grzeczny", "Mój pies jest zdrowy" do oddania za koszty przesyłki.

 

Kontakt tylko na PW, zapraszam.

Chętnie kupię książkę "Po obu końcach smyczy" jeśli jest jeszcze aktualne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sprzedam książki:

-"Rasy psów" Eva Maria Kramer, 1998r, 10zł

-"Przygotuj psa na wystawę"- Janice Gardner, 20zł

-"Como, wróć" Steven Winn, 12zł

-"Misja szczeniak" ppłk Jay Kopelman, 12zł

Do książkek należy doliczyć koszt wysyłki. Możliwa drobna negocjacja ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sprzedam książki:

 

"Wszystko o psach" - Heike Schmidt - Roger 25zł

"Poradnik domowy - Jak pomóc chorym zwierzętom?" - Dr. P Rousselet- Blanc 5zł

"Dobry pies" John Katz 20zł

"Psi rok" John Katz 20zł

"Pies" Anna Marek 25 zł

"101 psich sztuczek" Kyra Sundance i Chalcy 25zł

"Agility" Viviane Theby & Michaela Hares 20zł

"Kieszonkowy Przewodnik PSY" 10zł

"Co jeśli mój pies..." Jim Evans 20zł

"Szkolenie psa w cztery tygodnie" Ophelia Nick 15zł

"Psy rasowe" 10zł

"Rasy psów Kompendium" 25zł

"Labrador - psy rasowe" 5zł

"Szczenię - zachowanie i szkolenie" Sarah Heath 5zł

 

_____________________________________

I coś kociego:

 

"Kot instrukcja obsługi" 15zł

"Poradnik hodowcy kotów" Elżbieta Wirth- Dzięciołowska 25zł

"Kot - 100 sposobów na jego poznanie" Roger Tabor 20zł

"Koty - album fakt" 5zł

 

Czasopisma o psach (150 sztuk) - 80 zł

 

ZDJĘCIA : http://zapisz.net/gal.php?id=559f869bb6e3b

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W bazarkach dałam już ogłoszenie, ale wrzucam i tu:

Potrzebuję książek związanych z weterynarią-anatomia, choroby, chów etc. Nie podaję konkretów, potrzebuję wszystkiego co z tym związane, więc rozpatrzę każdą propozycję. Najchętniej widziane są książki wydane niedawno aby zawierały aktualne lub w miarę aktualne dane i informacje.
Książki oczywiście mogą być używane, sfatygowane- byleby dało się je użytkować. Ktoś coś ma na półce i chciałby odsprzedać?

Link to comment
Share on other sites

W bazarkach dałam już ogłoszenie, ale wrzucam i tu:

Potrzebuję książek związanych z weterynarią-anatomia, choroby, chów etc. Nie podaję konkretów, potrzebuję wszystkiego co z tym związane, więc rozpatrzę każdą propozycję. Najchętniej widziane są książki wydane niedawno aby zawierały aktualne lub w miarę aktualne dane i informacje.
Książki oczywiście mogą być używane, sfatygowane- byleby dało się je użytkować. Ktoś coś ma na półce i chciałby odsprzedać?Takich 

 

Ale takich bardziej na poziomie tech. wet. czy weterynarii? Z zootechniki też coś miałam, zobaczę w tygodniu co mi się tam ostało. Z tym, że nówki to nie są... ale w sumie anatomia bardzo się nie zmieniła :) Miałam też Biochemię Harpera, sprawdzę czy jej nie spaliłam w akcie nienawiści (http://kwejk.pl/obrazek/2198405/sposoby-na-bezsennosc-ktore-poznasz-na-medycynie.html) ;)

 

 

Swoją drogą szukam w jakiejkolwiek formie "Katalogu psich fryzur", obojętnie które wydanie i ogólnie wszystkiego (czego jeszcze nie mam) związanego z groomingiem.

Link to comment
Share on other sites

Ale takich bardziej na poziomie tech. wet. czy weterynarii? Z zootechniki też coś miałam, zobaczę w tygodniu co mi się tam ostało. Z tym, że nówki to nie są... ale w sumie anatomia bardzo się nie zmieniła :) Miałam też Biochemię Harpera, sprawdzę czy jej nie spaliłam w akcie nienawiści (http://kwejk.pl/obrazek/2198405/sposoby-na-bezsennosc-ktore-poznasz-na-medycynie.html) ;)
 
 
Swoją drogą szukam w jakiejkolwiek formie "Katalogu psich fryzur", obojętnie które wydanie i ogólnie wszystkiego (czego jeszcze nie mam) związanego z groomingiem.

Póki co na poziomie technika, jednakże takie na "wyższym poziomie" także mogą być.
Link to comment
Share on other sites

sprzedam Fizjologię zwierząt Krzymowskiego , Biotechnologię zwierzat PWN, Mikrobiologię zwierząt (wydanie bodajże z 80 r.)z wirusologią.a oprócz tego:

-układ nerwowy obwodowy zw.domowych chomiak,flieger,lewandowski-to skrypt.cienki

-anatomia topograficzna zw.domowych milarta.troche grubsza ksiązka

-diagnostyka i zwalczanie inwazjipasożytniczych zwierząt-gundłach,sadzikowski-skrypt raczej cienki

-hodowla i użytkowanie bydła-skryt cineki-litwińczuk

-leki autonomicznego ukl.nerwowego -farmakologia i farmakodynamika skrypt cienki

,roliński

-ortopedia dużych zwierząt-skserowana

-dermatologia pomorskiego skserowana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W bazarkach dałam już ogłoszenie, ale wrzucam i tu:

Potrzebuję książek związanych z weterynarią-anatomia, choroby, chów etc. Nie podaję konkretów, potrzebuję wszystkiego co z tym związane, więc rozpatrzę każdą propozycję. Najchętniej widziane są książki wydane niedawno aby zawierały aktualne lub w miarę aktualne dane i informacje.
Książki oczywiście mogą być używane, sfatygowane- byleby dało się je użytkować. Ktoś coś ma na półce i chciałby odsprzedać?

Okazało się, że większość moich książek poszła na "wieczne nieoddanie". Zostały mi stare skrypty, jakieś mikrobiologie, choroby zakaźne, coś o lekach, ale nie będę wciskać, bo są z lat 80, czasem 90... Przepraszam za zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...