Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

Dziękuję za gratulacje! Choć nie wiem czy głupoty powinno się gratulować....

[quote name='marako']Vesper chyba zadowolona, że jej został chociaż jeden dzieciak (Grace na pewno była z zostawienia Hondy - matkowała jej i czyściła tyłeczek jeszcze do niedawna)
Mała podobna do mamusi! Fajna jest i w ogóle masz niezłe dziewczyny. Też gratuluję.[/QUOTE]

Chyba zadowolona, dupsko też jest myte ciągle ;) Poza tym bawią się i wariują na spacerach. W domu za to Kusz namawia Dirki na wariactwa. Ale tak patrzę na Vesper i chyba czasem chciałaby żeby było jak kiedyś ;) I chyba ja też się z nią zgadzam czasem...

[quote name='Tekla64']no to toeraz czekamy na fotecki tria dziewczyn[/QUOTE]

Jakoś nie mam nic nowego. Może się uda bo dni dłuższe już ale chyba najpierw muszę się zabrać za odgruzowanie stada bo jedna gorzej od drugiej wygląda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgodnie z powiedzonkiem jak nie urok to... sraczka. Dopadła Vesper i walczymy. Sprawa trochę poważniejsza bo poważnie dało popalić jelitom :shake: Dziś trzeci dzień do weta, wczoraj poszła kroplówka w szyję "na wielbłąda", kolejny dzień postu i to jest najgorsze no bo pozostałe zwierzaki jedzą a ona biedna nie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dobre myśli. Jest już duuużo lepiej :multi: Jutro rano próba miniaturowej porcji jedzenia i oby nic nie było. Ostatni posiłek był w poniedziałek więc trochę się przepościła. Ponieważ humor Vesperce dopisuje, a brak jedzenia mocno frustruje to zrelaksowała się tarzając w gooownie. Więc jeszcze przed wizytą u weta była kąpiel :mad:

Link to comment
Share on other sites

Normalnie jeszcze nie jest ale w każdym razie dużo lepiej. Malutkie porcje już mogą być jedzone, biedna Vesper rzuca się na miskę jak bezdomny głodny pies :roll: Ale jak zawsze humor jej dopisuje, ona jest zawsze w dobrym nastroju, chodzi z rozmachanym ogonem i uśmiechem na mordulcu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

haha fakt mogliby znaleźć na mnie haka ;)

Nie mam świeżych fotek ani filmów ale nie wstawiałam tutaj wariactw z babcią Dirki to pokazuję dla tych co nie mają fb i nie widzieli.

[video=youtube;If26071dz3M]http://www.youtube.com/watch?v=If26071dz3M[/video]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=If26071dz3M[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ano wesoło mamy, Kusz rozkręciła towarzystwo. Fajne z niej suczydło choć oczywiście i po wyglądzie i po tym co w głowie nie da się zaprzeczyć, że szczyl na całego. Ale jak na swój wiek jest bardzo opanowana i jestem właściwie w szoku że aż tak.

hahaha ogonami jak lwy tego jeszcze nie słyszałam o nich! Dobre :lol:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę tak ;)
Dzisiaj ćwiczyłyśmy trochę z racji wystawy za tydzień ale pogoda taka że musiałyśmy zwiewać przed ulewą. Zbieram się do tych ćwiczeń i jakoś nie mam napędu. Nie wiem w sumie po kiego diabła ją zgłosiłam :evil_lol: Ale będzie okazja spotkać znajomych oraz odwiedzić tatusia i braciszka więc to fajniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Troszkę tak ;)
Dzisiaj ćwiczyłyśmy trochę z racji wystawy za tydzień ale pogoda taka że musiałyśmy zwiewać przed ulewą. Zbieram się do tych ćwiczeń i jakoś nie mam napędu.[B] Nie wiem w sumie po kiego diabła ją zgłosiłam :evil_lol:[/B] Ale będzie okazja spotkać znajomych oraz odwiedzić tatusia i braciszka więc to fajniejsze.[/QUOTE]

ale wsenie, ze nie zamierzacie się wystawiac?:) a potem zrobić cudne 3 w jednym :) bo ona jest dwa plus jeden (cudny tatus w koncu) Dirkee i Vesper ;) a po niej to już w ogóle bedzie szał ;)

Link to comment
Share on other sites

Relacja z pewnością będzie ale fotek nie gwarantuję.
Nie wiem jeszcze czy będziemy się wystawiać... Zobaczymy. Ostatnimi czasy wolę inwestować w wiedzę niż urodę i od czwartku zaczynamy z Kusz i Vesper zajęcia w sportowej grupie obedience. Zobaczymy jak nam się spodoba, a przede wszystkim dziewczynom. Jak będzie ok to wolę w to ładować kasę. A w zależności od tego jak Kuszek się rozwinie to pewnie od czasu do czasu pokażę ją gdzieś. Choćby żeby hodowlankę zrobić ale szczeniaków to ja już raczej na najbliższe lata nie planuję. Chyba że wygram w totka, znajdę sponsora albo jakaś nieznana ciosia zapisze mi majątek w spadku. Prawdopodobieństwo jest zatem bardzo niewielkie ;) choć... nigdy nie mów nigdy... :diabloti:

A jeszcze chciałam zareklamować pewien sklepik z adresówkami - są boskie! Kupiłam dla moich biedronki :loveu:, przyszły błyskawicznie, są świetne. Więc jakby ktoś był na kupnie to polecam [URL]http://www.zawieszkidlapsow.pl/[/URL] A ja chyba na biedroneczkach nie poprzestanę....

Link to comment
Share on other sites

My też na najbliższe lata odpuścimy sobie szczenięta, bo niestety nawet jak te się sprzedadzą kiedyś (w co zaczynam wątpić), to i tak wyjdziemy na minus, nie licząc zrujnowanego mieszkania, no i paru miesięcy wyjętych z życiorysu. (przyjemności też jest wiele, ale niepewność, czy nie zostanie się ze zgrają psów niestety odbija się na zdrowiu)

Też uważam, ze zabawy w szkolenie są pożyteczniejsze, niż ładowanie pieniędzy w wystawy. Np. fakt, że się ma szczenięta po rodzicach, dziadkach itd. z wybitnymi osiągnięciami, nie ma się nijak do ich powodzenia przy ich sprzedaży, a przynajmniej w moim przypadku tak jest i będzie. Jak się ma piękną sukę, to i bez jeżdżenia po Interchampionaty i championaty różnych krajów szczenięta będą równie piękne, jeśli zechce się ją kiedyś pokryć.

Zawieszki super!

Liczę na fotki z treningów (i relacje, jak się podoba dziewczynom).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...