Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

[quote name='zerduszko']A bo tak czasem sobie pootwieram 50 kart jak mam chwile, aż nagle ktoś zadzwoni w pracy i zamykam... przegapiam wiele :shake:

Czyli jednym słowem zmiana w mamuskowaniu? Powiedz mi... miałam już daaawno zapytać... czy suczkom zmienia się charakter po macierzyństwie?

A Twój banerek też nie działa :-D[/QUOTE]

Wiem jak to jest, ja też nie wszystko ogarniam, a pewnie nawet większość nie.
Hmmm ja swój baner widzę... coś chyba znów dogo wariuje.
A odpowiadając na pytanie. Wszystko chyba zależy od suki. Dirki się nie zmienił charakter ale zmieniła się fizycznie. Jednak dzieci trochę jej odebrały figurę ;) Może dlatego że jak na pierwsze szczeniaki to miała je późno, a może po prostu tak ma (jak to i u ludzi bywa). Z kolei Buni charakter się zmienił na gorsze, w sensie że zrobiła się że tak powiem mniej towarzyska do świata zewnętrznego. Jak będzie z Vesper zobaczymy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baranek piękny :) a że własnego wypieku to pewnie cieszy podwójnie !
koszyczki pełne pyszności -teraz już tylko konsumpcja nam została przy takiej pogodzie...

a na dobry humor wierszyk znaleziony na dogo :)

[COLOR=#800080][SIZE=3][B]Przez śnieżycę zasuwając się przebija siny zając...
za nim jajo dzielnie pędzi choć zimówki ktoś mu zwędził...
pewnie wina to baranka bo od rana jest na sankach!
Gdzieś widziano Mikołaja...
to są WIELKANOCNE JAJA...
Wesołego Alleluja :smile:[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pora odkurzyć i pochwalić się i tutaj u siebie, że kolejne pieski-aleski w drodze :loveu:
[URL=http://img191.imageshack.us/i/aleski007.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8207/aleski007.jpg[/IMG][/URL]

Brzuszek rośnie, Vesperka z szalonego psa staje się stateczniejsza, ostrożniejsza i dojrzewa do bycia mamusią.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy i my także jesteśmy w radosnym oczekiwaniu.
Widzisz Margi ja też jakoś nie mogłam ale jednak instynkt to potęga. Byliśmy teraz na długim weekendzie gdzie Vesper odmawiała zabawy z Furlą (!) co normalnie byłoby nie do pomyślenia. Furla ją zachęcała a ona delikatnie podbiegła ew. 1 kółeczko i koniec ale to nie to co normalnie by się działo. Nie chciała też wchodzić po stromych schodach, a nigdy to nie był problem. Nie jest przecież jeszcze gruba (choć oczywiście nieco się zaokrągliła) więc po prostu to natura jej podpowiada bo fizycznie spokojnie by dała radę.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękujemy za gratulacje!
Brzuszek rośnie, Vesperka ma się dobrze choć już jej sporo przybyło że aż strach ;) Z suczki-przecinaka zrobiła się baryłeczka, która zaczyna już kroczyć i posapywać, a nie zasuwać ile wlezie. No ale już w końcu bliżej niż dalej to nie dziwota. Do tego niestety upały nadeszły, a Vesper tak jak i ja nie jest upałolubna. Ale jakoś sobie poradzimy.
W sobotę mieliśmy wystawę w Krakowie. Wystąpiła ekipa Furla, Olo i Marzyciel. Każdy coś uwalczył. Furla CWC, a największy cyrk był bo bracia szli razem i tym razem wygrał Olo, Marzyciel obszedł się srebrem i res. CACIB! Olo zdobył wszystko - CWC, CACIB, BOB, a na koniec na wyborze grupy II został wybrany do finałowej 6. :multi:co się w ogóle nie zdarza bo kto tam zwraca uwagę na pieprzaki. To był zdecydowanie jego dzień!

Link to comment
Share on other sites

hahaha no jaki wstyd :D Pytać i tyle ;) Wstydu nie ma bo bracia ładni więc Marzy nie przegrał z brzydkim psem, a akurat teraz była kolej Ola. Chłopak jest u siebie to wymiata ;) Rok temu jeszcze w kl. młodzieży też zgarnął wszystko no ale był wtedy sam.
Furla też się ładnie pokazała i ma piękny opis, a sędzia bardzo skrupulatny i bardzo oszczędny w rozdawnictwie dobrych ocen więc tym bardziej cieszy.
Zdjęć swoich nie mam bo nawet nie brałam aparatu mając 3 psy do obróbki ale sporo osób fociło to pewnie coś będzie. Na fb jest u mnie pierwsza część z Marzycielem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...