Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='kaho']No, ale z ta 'brzydka' to juz przegielas :evil_lol:;).[/QUOTE]

sama może zobaczysz 11 grudnia:razz:

[quote name='klaudusia0219']eee tam grube nici :P
ważne, że się uda :p
a ja to bym chczciała wiedzieć .... która zostaje :D[/QUOTE]

zaraz się dowiesz:lol:

[quote name='Tiesto_kennel']Do każdego po trochu...
Ewcia pieknie ci te czarne paskudy wyrosły. I na Twoich fotkach takie dorosłe :D

Widać że za dobrze z nimi miałaś, jak by Ci taka banda zdemolowała dom to w te pędy byś wszystkie wydała i wysprzedała :D :D A średniaczki miewają pomysły ;)[/QUOTE]

Dzięki:)
to jeszcze maluchy, widać to na zdjęciach z dworu, najstarzej wychodzą na tych domowych, ze stołu trymerskiego;)

Na szczęście dom jest zdemolowany przez ekipę remontową i miot zrobiliśmy w domku gościnnym, szkoda mi było drewnianej podłogi więc daliśmy w pokojach wykładzinę, która solidnie ucierpiała, dwie listwy również mają ślady zębów, bluza dziury no i pierwsza buda Gassiry nadaje się do wywalenia, ale nadgryziona nie jest:evil_lol: a tak miałam raj, one właściwie wszystkie są aportujące, tendencji niszczycielskich brak:loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='Doginka']Ewa, szybko przyleciałam poprzytulać Cię:buzi:Ja myślę, że dokonałaś słusznego wyboru:glaszcze:

Ja już wiem, która została, ale niech Wam Ewa sama o tym oznajmi;-)[/QUOTE]

Dzięki:loveu: ja myślę, że jaki by nie był byłby słuszny:loveu:

tadam tadam tadam

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9991.jpg[/IMG]

kto wie która to? Sylwia siedź cicho;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']daj inne zdjęcie bo trudno odgadnąć

ale [B]wydaje mi się[/B] że to Keaira? :cool3:[/QUOTE]

źle Ci się wydaje:diabloti:

[quote name='klaudusia0219']ja już wiem została Khagra :D:D[/QUOTE]

dokładnie:loveu:

[quote name='NightQueen']Jak to prawda to mam złamane serce :placz::diabloti:[/QUOTE]

ja z jednej strony też:roll:

[quote name='Od-Nowa']no, zaglądam tu co jakiś czas śledząc zmagania z podjęciem decyzji - widzę,że wreszcie zapadła :-))))
czekam zatem na oficjalne oświadczenie :-) na pewno wybór łatwy nie jest ale dobre to,że każdy będzie ... doskonały :-)))[/QUOTE]

jak miło, że nas odwiedziłaś:loveu: muszę kupić nowe obróżki, szczególnie dla małej, nie wiem tylko czy będziesz miała coś dla takiego malucha, jedna chciałabym na tym polarku:loveu::loveu::loveu:

a więc jeśli ktoś nie jest jeszcze pewny została z nami różyczka czyli Khagra
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0090-Kopia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...