Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ewa super wszystkie foty, chociaż niektóre - ale nie Twojego wyrobu lekko zaszumione :cool3:

Ale ta jest fajowa:loveu:
[url]http://img391.imageshack.us/img391/8773/dsc0081hz2.jpg[/url]
Idę spać, bo fatalnie się czuję, a rano lecę z Raperem do Karoliny:multi:
DOBRANOC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julix']Dobranoc w takim razie :loveu:[/quote]

[quote name='Julix']Jutro dalsze zdjecia, rozumiem? ;>[/quote]

coś tam się pewnie pojawi:cool3:

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]i zapomniałem napisać, że sędziowała Was moja ulubiona sędzina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]dobranoc ;)[/COLOR][/B][/quote]

charakterna kobieta:roll:ale na mnie zrobiła dobre wrażenie i to nie dlatego że wygrałam,ale dlatego że dała mi dużo ciekawych rad;)
Ale musze przyznać,że niektórym uszczypliwości nie darowała:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ewa super wszystkie foty, chociaż niektóre - ale nie Twojego wyrobu lekko zaszumione :cool3:

Ale ta jest fajowa:loveu:
[URL]http://img391.imageshack.us/img391/8773/dsc0081hz2.jpg[/URL]
Idę spać, bo fatalnie się czuję, a rano lecę z Raperem do Karoliny:multi:
DOBRANOC[/quote]

ciesze się,że pomimo tego cholerstwa co się d Ciebie przyczepiło miałaś siłę i chęć żeby mnie odwiedzić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']

charakterna kobieta:roll:ale na mnie zrobiła dobre wrażenie i to nie dlatego że wygrałam,ale dlatego że dała mi dużo ciekawych rad;)
Ale musze przyznać,że niektórym uszczypliwości nie darowała:evil_lol::diabloti:[/quote]
[COLOR=Navy][B]
szczególnie wczoraj na ringu cziułał, "niech pan nie ciągnie tego psa!" "czy uczyła pani psa chodzić na smyczy?" -"zze 3 razy chodził na smyczy":evil_lol::evil_lol:

ach i te koturny:loveu::loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']
[B][COLOR=navy]szczególnie wczoraj na ringu cziułał, "niech pan nie ciągnie tego psa!" "czy uczyła pani psa chodzić na smyczy?" -"zze 3 razy chodził na smyczy":evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]ach i te koturny:loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote]


błahahahahha...mnie też o to pytała,ale ja zamieniłam to w żart i później już była miła(przynajmniej troche bardziej niż wcześniej):evil_lol::diabloti:

No nie..ale teksty do wszystkich takie same...to nie błysneła:roll:


....koturny mega były:turn-l::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']błahahahahha...mnie też o to pytała,ale ja zamieniłam to w żart i później już była miła(przynajmniej troche bardziej niż wcześniej):evil_lol::diabloti:

No nie..ale teksty do wszystkich takie same...to nie błysneła:roll:


....koturny mega były:turn-l::evil_lol:[/quote]

[COLOR=Navy][B]no to wychodzi na to, że nie zabłysnęła:diabloti:

ale nie było lady in red:placz::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]no to wychodzi na to, że nie zabłysnęła:diabloti:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]ale nie było lady in red:placz::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote]


błahahhaha,słyszałam o tych jej sławetnych leeeeeeeeginsach
:crazyeye:ale naszczęście nie miałam "przyjemności"podziwiać tego ewenementu na skalę światową:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']błahahhaha,słyszałam o tych jej sławetnych leeeeeeeeginsach
:crazyeye:ale naszczęście nie miałam "przyjemności"podziwiać tego ewenementu na skalę światową:evil_lol:[/quote]

[COLOR=Navy][B]ja też nie miałem okazji jeszcze:evil_lol::evil_lol: widziałem tylko marynarkę in red:diabloti:

idę spać , dobrej nocy:p[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ewa super wszystkie foty, chociaż niektóre - ale nie Twojego wyrobu lekko zaszumione :cool3:

Ale ta jest fajowa:loveu:
[URL]http://img391.imageshack.us/img391/8773/dsc0081hz2.jpg[/URL]
[/quote]

te zaszumione to moje :cool3: bo musiałam dac wysokie iso w tej piwnicy i potem jeszcze rozjaśnić :shake: a ta zacytowana też moja :eviltong::evil_lol:

hahaha a czerwona marynara i legginsy to tylko jak Pani S występuje jako handler a nie jako sędzia :razz::razz::razz: jakby nie było to muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało jak oceniała Gassirę - a zwłaszcza Ewę :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]ja też nie miałem okazji jeszcze:evil_lol::evil_lol: widziałem tylko marynarkę in red:diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
Też widziałam tą marynarkę już kilkukrotnie. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


Widziałam foteczki śliczniastej Gassulki. :cool3: :loveu: :p :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tangerine74']ale poważna :cool3:

dzię bry, przy kawce :p[/quote]

oj tak...miło mnie witasz:p

[quote name='eria']ale ma mine !:evil_lol:
wklej tu tez te co u mnie wspolne:loveu: bo fajnie na nich Gass wyszla:loveu:[/quote]

dziś dbam lepiej o Twoją galerię niż o swoją;):evil_lol:

[quote name='malawaszka']:loveu: jak olbrzym wygląda :loveu:[/quote]

kiedyś będę miała olbrzymka...ale ja chcę tylko i wyłącznie ciętego:oops:;)w miniaturach i średnich stawiam na nature:cool3:ale olbrzym cięty wygląda przecudnie;)

Link to comment
Share on other sites

mnie też się podobają cięte, ale nie byłabym w stanie zaprowadzić psa na taki zabieg bo mam takie widzimisię :shake: chybaby mnie zjadły wyrzuty sumienia i potem dla zrównoważenia chyba musiałabym pójść na piercing [COLOR=LightBlue]łechtaczki[/COLOR] bez znieczulenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

QUOTE=malawaszka;9835719] potem dla zrównoważenia chyba musiałabym pójść na piercing [COLOR=LightBlue]łechtaczki[/COLOR] bez znieczulenia :evil_lol:[/QUOTE]

:-o :mdleje:

Swoją drogą nie wyobrażacie sobie nawet gdzie ludzie sobie robią kolczyki :-o

Brrrrry - fotki ze spacerku :loveu:
Gass olbrzymka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']mnie też się podobają cięte, ale nie byłabym w stanie zaprowadzić psa na taki zabieg bo mam takie widzimisię :shake: chybaby mnie zjadły wyrzuty sumienia i potem dla zrównoważenia chyba musiałabym pójść na piercing [COLOR=lightblue]łechtaczki[/COLOR] bez znieczulenia :evil_lol:[/quote]

błahahaah:evil_lol:dlatego w moim domku będą przez długie lata czarne średniaczki:cool3:a później może dorosnę do naturalnego olbrzymka;)

[quote name='Justa']:-o :mndleje:

Swoją drogą nie wyobrażacie sobie nawet gdzie ludzie sobie robią kolczyki :-o

Brrrrry - fotki ze spacerku :loveu:
Gass olbrzymka :loveu:[/quote]

ja to wole sobie nie wyobrażać....ale ta łechtaczka,aż mnie ciary przeszły:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...