Jump to content
Dogomania

Człowiek zły i trzy psy...


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy mnie oczy nie mylą?! Luzia???? :crazyeye:

Cóż to za słodkie maleństwo? :loveu:

[url]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz074.jpg[/url] tylko Luzi brakuje :diabloti: :loveu:

Ale ci sie zaszczurzyło :lol:

Link to comment
Share on other sites

I ostatnie 6 zdjątek :evil_lol:

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz063.jpg[/IMG]

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz064.jpg[/IMG]

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz066.jpg[/IMG]

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz070.jpg[/IMG]

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz071.jpg[/IMG]

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz072.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Napewno nie jestem tu mile widziana,ale nie mogłam sie powstrzymać..
Tak dawno ich nie widziałam i jaka zmiana :loveu:. A ile przybyło :)
Miźnij je odemnie.

[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Post jest postem bez podtekstów. Jeśli zostanie usunięty - zrozumiem[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: LUUUZIA!!!! i Pamir vel Qdłaczek :loveu::loveu::multi: i reszta zwierzyny :multi::multi::multi:


miło Was widzieć - nawet z doskoku ;):loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BUZIAKI!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]:loveu:


[SIZE=1]P.S. świetna kanapa.... taka .........................:hmmmm: owłosiona :grins: [/SIZE]

[CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:



[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']AAAAAAA Luzia:multi::loveu:
Cudowne stado:loveu:[/quote]


E tam jeszcze trochę mi mało :diabloti: Czuję niedosyt :evilbat:

[quote name='Bewarka']Oooo :multi:

Piękniusie psiaki jak zawsze, Funia i Pamirek...:loveu: Powodzenia w szukaniu domków dla szczurów ;)


PS:Nowy tymczasowicz? :)[/quote]

Dzięki na pewno się przyda zwarzając na to jak ludzie chętnie szczury chcą :shake: Wyjdzie na to że zostaną u mnie :lol:


A no tymczasowicz ale taki na króciutko był-już w nowym domku w Warszawie :multi: Na razie nie mogę nic brać ze względu na szczurasy muszę się chociaż ze 4 pozbyć to coś "przywlekę".

[quote name='agaciaaa']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy mnie oczy nie mylą?! Luzia???? :crazyeye:

Cóż to za słodkie maleństwo? :loveu:

[URL]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz074.jpg[/URL] tylko Luzi brakuje :diabloti: :loveu:

Ale ci sie zaszczurzyło :lol:[/quote]

Zacznij okularki nosić :razz:

A to był szczeniaczek po mamie jamnika, a nazwałam go bardzo kreatywnie :diabloti: .... Jamnik :evil_lol:

Jak ja bym tam była to już by się do niczego nie nadało :evil_lol:

[quote name='agaciaaa'][URL]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz062.jpg[/URL] jakie to maleńkie :loveu:

[SIZE=1]i jak posty cudnie skaczą :loveu:[/SIZE][/quote]

No maleńke ale wiesz jakie mięso młodych psów jest smaczne :evilbat:

[SIZE=1]Noooo porażka :cool1:

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa'][URL]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz077.jpg[/URL] ale wypasione mieszkanko :lol:[/quote]

E tam wypasione zwykła klateczka ino nowa :evil_lol: całe ciężko odłożone oszczędności wydałam na te padalce paskudne :shake::evil_lol:

[quote name='Marlena:)']Napewno nie jestem tu mile widziana,ale nie mogłam sie powstrzymać..
Tak dawno ich nie widziałam i jaka zmiana :loveu:. A ile przybyło :)
Miźnij je odemnie.

[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Post jest postem bez podtekstów. Jeśli zostanie usunięty - zrozumiem[/COLOR][/SIZE][/quote]

W mojej galerii wszyscy są mile widziani. Ta zmiana... schudły :eviltong::eviltong::eviltong: To niestety racja :lol:
Wymiziane ;)

Teks na biało pozwolę sobie zostawić bez komentarza....


[quote name='Szczurosława']Szczurzaste wrzuć na szczurze fora , najlepiej z ropiską który jaka płeć , żeby się namnożyły jeszcze bardziej...[/quote]

Wiem tylko muszę im pojedyncze fotki zrobić, jakiś problem? Czy źle zrozumiałam Twoją wypowiedz??:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: LUUUZIA!!!! i Pamir vel Qdłaczek :loveu::loveu::multi: i reszta zwierzyny :multi::multi::multi:


miło Was widzieć - nawet z doskoku ;):loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BUZIAKI!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]:loveu:


[SIZE=1]P.S. świetna kanapa.... taka .........................:hmmmm: owłosiona :grins: [/SIZE]
[/quote]

Ta Luzia i Pamir vel skończony kretyn i idiota łamane przez głupek i niedojda :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Co wyście mi dziewczyny dały potwora nie psa :shake: :evil_lol::evil_lol:

Może niedługo sobie kompa w domu naprawie (chociaż przy tej ilości zwierząt i wydatków z nimi jakoś wątpie) to będę częściej.


[SIZE=1]Wiem wiem specjalnie na zamówienie. Chcesz taką samą:cool3: Załatwię za pół ceny:evil_lol:

[/SIZE][quote name='_ChiQuiTa_']Śliczności :loveu: Luzik dawaj te foty ze spaceru z moja suczą:P masz je jeszcze? bo sie doczekać nie moge[/quote]

Ale one strasznie brzytkie są :eviltong: Musimy się na jakiś nowy spacerek wybrać i letnich fotków porobić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Ta Luzia i Pamir vel skończony kretyn i idiota łamane przez głupek i niedojda :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Co wyście mi dziewczyny dały potwora nie psa :shake: :evil_lol::evil_lol:


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbbbuuuuahhahhahah :evil_lol::evil_lol: reklamacji nie przyjmujemy [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k030.gif[/IMG]

aż taki z niego... SZATAN??? :crazyeye::crazyeye:
jaka pani taki pies :grins: [/B][/COLOR][/FONT]

Może niedługo sobie kompa w domu naprawie (chociaż przy tej ilości zwierząt i wydatków z nimi jakoś wątpie) to będę częściej.

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]naprawiaj bo tęsknimy ;)[/B][/COLOR][/FONT]


[SIZE=1]Wiem wiem specjalnie na zamówienie. Chcesz taką samą:cool3: Załatwię za pół ceny:evil_lol:
[/SIZE][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
nieee dzięki... mam podobnie ino że nie tylko na kanapie... sierść wszędzie i ziemia po legwanku-demolce tysz [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/n075.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']
W mojej galerii wszyscy są mile widziani. Ta zmiana... schudły :eviltong::eviltong::eviltong: To niestety racja :lol:
Wymiziane ;)

Teks na biało pozwolę sobie zostawić bez komentarza....
[/quote]

Ee wcale nie schudłyy.. tylko Funia osiwiała.Coraz bardziej widać po niej jej latka,ale pewnie tylko w wyglądzie;)

Co do tekstu na jasno,to było na wszelki wypadek zważając na to,co było. Byłam przygotowana na inną reakcję,miło mi,że jest inaczej...


[SIZE=1][SIZE=2]Ogoniaste prześwietne :)[/SIZE],ale u mnie nie miałyby szans - Crystal demoluje dom z powodu myszek, raz nawet jakimś cudem wyciągnął jedną z PRZYKRYTEGO! akwarium, na szczęście nic jej sie nie stało,bo w pore zareagowaliśmy. Dzień później próbowali z Czarną,ale drugi raz się nie udało-zabezpieczenia zostały podwojone:roll:.[/SIZE]
[SIZE=1]Poluje na wszystko: krety,jaszczurki,ptaki,myszy,szczury... Jedna z papug też już poznała się z nim bliżej,również bez obrażeń uhh. Nie zdziwię się,jak przyniesie do domu zająca:mad:..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Zacznij okularki nosić :razz:

A to był szczeniaczek po mamie jamnika, a nazwałam go bardzo kreatywnie :diabloti: .... Jamnik :evil_lol:

Jak ja bym tam była to już by się do niczego nie nadało :evil_lol:

No maleńke ale wiesz jakie mięso młodych psów jest smaczne :evilbat:

[/quote]

Nosze kontakty :diabloti:

Haha, ależ jesteś pomysłowa :evil_lol:

Nie przesadzaj :eviltong: byłaby sielanka :loveu: :lol:

No tego to sie po Tobie nie spodziewałam :shake: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']daawno nas nie bylo a nie mam czasu czytac
co to za maleństwo?:)[/quote]


Maleństwo było u mnie na DT, teraz już w nowym domu :razz:

[quote name='clockwork']
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbbbuuuuahhahhahah :evil_lol::evil_lol: reklamacji nie przyjmujemy [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k030.gif[/IMG]

aż taki z niego... SZATAN??? :crazyeye::crazyeye:
jaka pani taki pies :grins: [/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]naprawiaj bo tęsknimy ;-)[/B][/COLOR][/FONT]
[SIZE=1]
[/SIZE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nieee dzięki... mam podobnie ino że nie tylko na kanapie... sierść wszędzie i ziemia po legwanku-demolce tysz [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/n075.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote]

No nie przeginaj w życiu Go nie oddam w końcu swój pozna swego-a tak jest z nami :evil_lol:

I tak teraz częściej bywam bo kompa znajomych okupuje :diabloti:

Współczuje :siara::evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Ee wcale nie schudłyy.. tylko Funia osiwiała.Coraz bardziej widać po niej jej latka,ale pewnie tylko w wyglądzie;)

Co do tekstu na jasno,to było na wszelki wypadek zważając na to,co było. Byłam przygotowana na inną reakcję,miło mi,że jest inaczej...


[SIZE=1][SIZE=2]Ogoniaste prześwietne :)[/SIZE],ale u mnie nie miałyby szans - Crystal demoluje dom z powodu myszek, raz nawet jakimś cudem wyciągnął jedną z PRZYKRYTEGO! akwarium, na szczęście nic jej sie nie stało,bo w pore zareagowaliśmy. Dzień później próbowali z Czarną,ale drugi raz się nie udało-zabezpieczenia zostały podwojone:roll:.[/SIZE]
[SIZE=1]Poluje na wszystko: krety,jaszczurki,ptaki,myszy,szczury... Jedna z papug też już poznała się z nim bliżej,również bez obrażeń uhh. Nie zdziwię się,jak przyniesie do domu zająca:mad:..[/SIZE][/quote]

Jak byś je z bliska zobaczyła to byś zmieniła zdanie :eviltong: A co do Funi to rzeczywiście się postarzała, poza tym zaczęły jej się guzki w sutkach powiększać dlatego tarantule dostaje :shake: Miejmy nadzieję że zatrzyma to rozwój tego dziadostwa ...

było minęło, życie idzie dalej.

To masz wesoło a Twoje ogoniaste jeszcze bardziej :evil_lol:

[quote name='ATLANTYDA']:multi::multi:Cześć Luzia miło zobaczyć Twoje futrzaki :cool3::cool3:.
A ten mały kłapciato uchy jak Funia, a kolorek jak Pamir .Jak bym nie wiedziała że Pamir bezjajeczny to podejrzewała bym że to jego sprawka :diabloti:.
:hand::buzi:[/quote]

Hejo :)
Hehe przyłapałaś mnie :diabloti::diabloti::diabloti: rozmnażam swoje kundle i sprzedaje jako jamniki :evil_lol:

[quote name='agaciaaa']Nosze kontakty :diabloti:

Haha, ależ jesteś pomysłowa :evil_lol:

No tego to sie po Tobie nie spodziewałam :shake: :diabloti:[/quote]

Wow też chciałam ino mnie nie stać :evil_lol::evil_lol: A jakie? Może kolorowe (zawsze chciałam mieć różowe:loveu:):diabloti::diabloti:

Wiem :megagrin:

No w sumie ludzkie mózki pyszniejsze są :eating:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Funia silna,niejedno już przeszła,napewno da radę!

Ja też teraz staruszka mam,sercowca...trzeba walczyć o każdą chwilę:shake:, wiem co czujesz...[/quote]


Teoretycznie tarantula powinna pomóc :p Trzeba być dobrej myśli.


Wiem widziałam :eviltong: Siedział na środku podwórka i szczekał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:widziały gały co brały :eviltong::eviltong::eviltong:


kurde ten skurczek puchaty:evil_lol: mi tak zapadł w serducho :loveu::loveu::loveu:


Luzik .....fajna ta Twoja ferajna ;):multi:




Co do kanapy ...mam podobną :roll::grins: tylko krótszy włos :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia'](...)



Wiem tylko muszę im pojedyncze fotki zrobić, jakiś problem? Czy źle zrozumiałam Twoją wypowiedz??:cool1:[/quote]


A co chcesz innego w mojej wypowiedzi zrozumieć?:hmmmm:
Mam na myśli zdjęcia z informacją odnośnie płci,coś o charakterku, itp.
Nie wiem czy masz jedną płeć czy dwie, a jeśli dwie to porozdzielanie ich jest czymś normalnym...

Na forach nie widziałam jeszcze info o nich , więc napisałam co napisałam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Teoretycznie tarantula powinna pomóc :p Trzeba być dobrej myśli.
Wiem widziałam :eviltong: Siedział na środku podwórka i szczekał :evil_lol:[/quote]

Była i nie weszła:mad:,nawet z psami sie przywitać.Ogrodzenie jeszcze nie jest pod napięciem,a Wampir gryzie tylko w nocy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:widziały gały co brały :eviltong:


kurde ten skurczek puchaty:evil_lol: mi tak zapadł w serducho :loveu::loveu:


Luzik .....fajna ta Twoja ferajna ;):multi:




Co do kanapy ...mam podobną :roll::grins: tylko krótszy włos :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

się wie :evil_lol:

a co ze zdjęciami :diabloti::diabloti: ja dalej pamiętam że obiecałyście wysłać :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Pozbędę się choć połowy (o szczury mnie chodzi:diabloti:)

A moja 2 kolorowa :loveu: trochę czarnych trochę blond :evil_lol:

[quote name='Szczurosława']A co chcesz innego w mojej wypowiedzi zrozumieć?:hmmmm:
Mam na myśli zdjęcia z informacją odnośnie płci,coś o charakterku, itp.
Nie wiem czy masz jedną płeć czy dwie, a jeśli dwie to porozdzielanie ich jest czymś normalnym...

Na forach nie widziałam jeszcze info o nich , więc napisałam co napisałam:lol:[/quote]

Nie wiem na szczurzych forach wiele osób jest przeciwko ratowaniu szczurów ze sklepów zoologicznych...
Są 2 samce i 6 samiczek- już rozdzielone mam tylko nadzieję że nie są w ciąży...:shake:

Muszę zrobić pojedyncze fotki żeby każdego było dokładnie widać :razz:

[quote name='Marlena:)']Była i nie weszła:mad:,nawet z psami sie przywitać.Ogrodzenie jeszcze nie jest pod napięciem,a Wampir gryzie tylko w nocy:diabloti:[/quote]

Teren prywatny... Nie wiedziałam czy jestem mile widziana :eviltong::eviltong::eviltong:
A skąd wiesz czy to noc nie była :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...