Jump to content
Dogomania

bulle w warszawie 4.04.2004


horacy

Recommended Posts

Był jeszcze piesek , a chyba jednak sunia, który zrobił coś więcej na ringu. Ale pojawił się pan sprzątający i było ok.

Zmusiłam mojego małzonka do pomocy i udało mi się wysłać zdjęcia do horacego , który ma je wstawić na stronę Szelmy. Więc jak ktoś jeszcze ma ochotę to proszę bardzo , mogę na priv. Niestety nie wyszły mi z klasy pośredniej chłopaków , ale można zobaczyć resztę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i tak najbardziej dumna bylam ze swojego dziecka [2 i pol roku] ktore na wolnym ringu wystawialo Julke. Zdjecia na stronie www.bullterrier.com.pl - mi sie nigdy nie udalo uzyskac u mlodej tak pieknej pozycji wystawowej i takiego ruchu.

Zdjecia swietne!

Widze, ze niezla handlerka mieszka w Warszawie ;)

Ja jestem tak zauroczona Julka i Zosia, ze az brak slow :) Dobrana z nich para :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich, a szczególnie dla debiutantów. :laola:

Jak to się mówi „pierwsze koty za płoty” a tylko trening czyni mistrza.

Julka_Bullka muszę Ci pogratulować córki bo każdy chciałby mieć takiego handlera w domu. :klacz: Za kilka lat starzy wyjadacze odpadną jak wejdzie na ring wystawiać pieski mała Zosia.

A możecie napisać kto wygrał rasę bo się jakoś nikt nie chwali. Przy waszym ringu było tak tłoczno jak przy amstaffach. Mieliście jednak to szczęście, że byliście z dala od ON. Boże co za koszmar mało że nie ustający jazgot owczarków to jeszcze dzikie wrzaski ganiających na około ringu napędzaczy :stupid: . Głowa mi pękała :onfire: :crazyeye: , a na naszym ringu co jakiś czas sędzia z Chorwacji rzucał w stronę ON mordercze spojrzenia :2gunfire: .

No to ja się też pochwalę a co mi tam w szczeniakach psach 2 miejsce zajął piesek z mojej hodowli Fellow Tiger Sentinel, mniej urodziwe jego siostry też zaprezentowały się na ringu szczeniąt dostając oceny 1 i 2 WO ( no ale były tylko dwie). W klasie otwartej wygrała U2 Grace Sentinel CWC a w championach Jessy która uzyskała CWC CACIB, i Najlepszą Sukę w Rasie i jednocześnie ukończyła inter championat. :B-fly:

A co w stafiorkach było Kasia jak Ci poszło :hand:

Link to comment
Share on other sites

Julka_Bullka muszę Ci pogratulować córki bo każdy chciałby mieć takiego handlera w domu. :klacz: Za kilka lat starzy wyjadacze odpadną jak wejdzie na ring wystawiać pieski mała Zosia.

A możecie napisać kto wygrał rasę bo się jakoś nikt nie chwali.

Dziekuje w imieniu Zosi :)

Faktycznie wystawianie Julki na prawdziwym ringu bylo dla Zoski duzym przezyciem. No i musze przyznac ze poszlo jej nadspodziewanie dobrze :)

Rase wziela ALL ABOUT TINA TIMAR Grom z Frankówki - sedziowanie bylo dziwne bo res-CACIBow nie przyznano.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla psów w Sentinela :) byłem widziałem jak wygrywały.

No i miala juz U2 nie byc wystawiana, a tu taka niespodzianka, moim zdaniem suka fenomenalna!!

Gratulacje dla Jessy ale moja faworytka na to U2 :))

I ten piesek ze szczeniaków Fellow Tiger Sentinel bardzo dobry, jak bedzie dobrze prowadzony to tez nie jedno powinien zwojować na ringach.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne. No tak U2 Grace miała nie być już wystawiana, ale mój mąż postanowił przełamać lody, zadzwonił pogadał i suczka jest nawet przerejestrowana na nas. A w tajemnicy powiem ze nawet chcieli ja wysterylizować.

Cieszę się że podobał się Tigerek niestety suczki – siostrzyczki mało udane no - nie można mieć wszystkiego. Ale szykuje małą niespodziankę w psach. Nikt nie zna jedynego synka Jessy a myślę, że jak wygląda on tak jak się tego spodziewam to zamiesza on trochę na ringach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi oboje z mężem bo sentinelki dobrze wypadły na wystawie. Choć późniejszy incydent z udziałem właściciela Peter Pana który pod wpływem chyba kilku piw i przy poparciu tzw łysych głów miał jakieś dzikie pretensje do mojego męża do tego stopnia że rzucił się do bicia był dla nas nie zbyt miłym zakończeniem tej wystawy. Właściwie to nawet nie wiemy o co chodziło. No cóż na pewno ten incydent nie zostanie bez echa. Przykre bo po Katowicach zniszczono nam samochód a wczoraj o mało nie doszło do pobicia. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Astaniu - szczerze wspolczuje takiej chorej sytuacji :-? Mam nadzieje, ze polcija pomoze - bo mnie ostatnio niestety bardzo zawiedli :(

Mam tez nadzieje, ze jednak sukcesy sentinelskich psiakow przycmily te sytuacje i choc troche sie cieszysz z wystawy :)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze tak bo po to hoduję i wystawiam. Takiego zachowania to się nie spodziewałam właściwie to przez cały dzień próbowano nas sprowokować. Mój mąż jest bardzo spokojny i naprawdę ciężko go wyprowadzić z równowagi ale wczoraj to się już wkurzył i teraz to już nie odpuści. Nie mamy po 20 lat i nie zamierzamy się bić z tymi ludźmi (nie zniżymy się do ich poziomu) ale tak jak napisałam sprawa jest skierowana na policję. Jeśli ktoś lubi być ciągany to proszę bardzo ja nie dam i nie pozwolę się zastraszać. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...