Jump to content
Dogomania

bulle w warszawie 4.04.2004


horacy

Recommended Posts

kto był? kto widział sędziowanie na ringu bullterrierów? jaki poziom psów, jaka stawka? jakie wrażenia?

my niestety nie mogliśmy być- a bardzo nam zależało... :cry:

niech ktoś zda relacje jak było! a moze ktos ma fotki?

byłoby suuper!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eryka jak ja przyjechałam to własnie ogłosili wyniki maluszków i się bardzo ucieszyłam z Ahsana :lol: lecz niestety nie mogłam cię znaleść za bardzo w tym tłumie widziałam Cię tylko w trakcie wystawiania psiaka (byłas tak przejęta, że nie chiałam przeszkadzać a potem już niestety nie udało mi się przywitać)ps.ale przywitałam się z Ashanem

gratuluje :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie czemu się nie przywitała , ja miałam przyjemnosc poznać Erykę :lol: .

Szczeniaki 1 DON EMIL Zig Hauer 2 Ashanek Eryki 3 LAMINAR SCCA Dziedzictwo Tudora

Młodzież 1 SIMPATICO Jedi 2 Sirius RUDOLF 3 MAGNUS MERLIN Tridacna

Pośrednia 1 JÓZIO JASTRZEBSKI Timar 2 SMILEY TIMAR Grom z Frankówki 3 PATTON Opalplast

suki szczeniaki 1 DEJA VU Zig Hauer 2 BELINDA BARKAROLA Tridacna

młodzież 1 SICILIANA Jedi 2 MAGNA MORGANA Tridacna 3 SNOBISSIMO Jedi

pośrednia 1 SOMETHING ABOUT TINA TIMAR Grom z Frankówki 2 GEMBALLA Dziedzictwo Tudora 3 JOGOBELLA Niebezpieczne Związki

otwarta 1 IZYDORA Gal Bull 2 ATENA Klaudiusz

Z Dziedzictwa T pieski były bardzo potężne , a poza tym jak dla mnie to wszystkie śliczne. Niektóre mocno zestresowane inne z kolei kompletnie znudzone. Dalej nie będę się wypowiadać bo aż tak się nie znam. Aha - miniaturka była jedna JENNA SMALL Zona Bulls -śliczna. Zdjęcia mam , ale nie wiem czy będę umiała wstawić. Wtedy konieczna będzie pomoc kogoś mądrego :D .

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, cos julci debiut nie idzie :( buuu

Ale sie ciesze ogromnie, ze Jozio pobil uroda Smiley'a :D

A siostra miotowa (tak wychodzi z imienia ;) ) Smiley'a pobila z kolei Gemballe... hmm

A jakie byly opinie wokol ringu? Raczej zadowoleni z oceny, czy tak, jak w Katowcach, slychac bylo pomruki niezadowolenia?

Link to comment
Share on other sites

Wokół ringu raczej spokojnie. Pani Ola , która wystawiała co chwilę jakiegoś psiaka zebrała oklaski za Józia. Sędzina wydawała się sympatyczna. Jedno co, to samo miejsce, jak na międzynarodową wystawę trochę niewyględne. Ze zdjęciami będę walczyć jutro.

Miniaturka faktycznie dumnie się prezentowała , nie mniej dumny był jej właściciel, ale naprawdę miał powody.

Zapomniałam jeszcze o klasie otwartej , był jeden -LEON Taurus i on wygrał porównanie z Józiem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Julka w klasie mlodziezy IV/7 bdb - przed nia dwie suki z Jedi i jedna z Tridacny [wszystkie pregowane].

Opis ladny, sedzina uzywala calej skali ocen [wreszcie ktos sie odwazyl] i sedziowala dosc dobrze, chociaz w paru miejscach postawilabym inaczej psy na lokacie. Kazdy ma jednak swoja wizje - lepiej ze sedzia ja ma niz mialby sedziowac na zasadzie 'na kogo wypadnie...'

A i tak najbardziej dumna bylam ze swojego dziecka [2 i pol roku] ktore na wolnym ringu wystawialo Julke. Zdjecia na stronie www.bullterrier.com.pl - mi sie nigdy nie udalo uzyskac u mlodej tak pieknej pozycji wystawowej i takiego ruchu.

Wiec tak samo jak po Katowicach jestem zadowolona, mimo, ze oczywiscie wolalabym byc na wyzszej lokacie.

Link to comment
Share on other sites

Akwamaryna jest z trydacny od pani Haliny Pawłowskiej-Kucharczyk.

wydaje mi sie, ze sedzina preferowala kolorki i preguski :) ale oceniala chyba dobrze, tyle sie nasluchalam o sedziach ( a to moja pierwsza wystawa) ale nie wydaje mi sie, e cos bylo nie tak

no moze oprocz tego, ze na ringu piesek, ktory wygral biegajac wymiatowal i powstalo straszne zamieszanie i bylo razcej chaotycznie :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...