Jump to content
Dogomania

Straz dla Zwierzat -Torun


katimal

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

[quote name='zielony']Witam serdecznie.
Jest w Toruniu OTOZ, ale działa jedna osoba. To jest zamało, a po za tym ludzie mało wiedzą o zwierzętach i czasami potrzebne są radykalne kroki. SZkoda, że my ludzie niepotrafimy się dogadać.[/quote]
[B][I] Jedna osoba? no ale skład można chyba powiększyć prawda? tylko potrzebne są chętne osoby i zapewne szkolenia...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Z tego, co wiem OTOZ nie robi ŻADNYCH szkoleń, to nie ta sama organizacja co RSCPA. :-( A z wiedzą jest różnie, a jeszcze inaczej to wygląda, gdy ma się wiedze, a nie kozysta sie z niej. Niewiem, czy w Straży dla Zwierzat robi się szkolenia. Poprosili o szkolenie Strażnicy Miejscy z Rypina i będe ich szkolił.:multi:

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOO no fajnie a jest szansa siakoś się dołączyć?? I wiadomo coś o terminach i płatnościach??

P.S Zielony jak tam szkolenie w Toruniu:razz: niestety zabrakło mnie z dożkami ale przesunięcie terminu o dwa tygodnie to niestety w moim przypadku tragedia:shake: ale może na następną się załapie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chcę się zapytać gdzie mogę zgłosić zaniedbywanie psa przez właściciela .A mianowicie jest on przy budzie na łańcuchu kiedyś chyba to był ładny pies teraz jest cały biedak z kołtuniony przejeżdżam nieraz koło tego domu i widzę to .Mieszkam w Toruniu a pies jest na wsi w Lążynku.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...