Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='luka1']a tym czasem moje koniki podrosły troszeczkę i wczoraj Olcia zrobiła im nowe mieszkanko. Dostały ogromną szklaną kulę. Teraz nie ma rogów i ślimaki ganiają się wkoło zdziwione, że ściana się nie kończy.[/QUOTE]
a czym "zamknęłaś kulę" że ślimki nie wieją?

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi cioteczki ,czy to możliwe ,że mój jedyny iredalek "rodzi"puste niezapłodnione jaja? :crazyeye:przynajmniej tak to wygląda...przeźroczysta "jajo" bez skorupki, koloru słomkowego...może ślimek jakimś cudem się skrzyżował z fulikami i cosik takiego dziwnego wydala...przecie on żyworodny jest... acha ...jak duży potrafi urosnąć a.reticulata? bo mój ma pół roku...a już mierzy 14 cm długości stopki i prawie 14cm długości muszelki i wciąż rośnie...:crazyeye::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Mamy miot!!!:multi:
W ostatnich dniach w naszej hodowli SNAIL SPEED ;) pojawiły się wreszcie długo oczekiwane Achatina iredalei!
Póki co mamy 8 młodziaków (ale być może to nie koniec). Zbieram zamówienia na maluchy:cool3:[/QUOTE]
a ja znowu mam pytanko czy nie dałoby się jakoś wysłać priorytetem kilku maluszków puki jest parszywa pogoda i nie ma upałów ( u mnie jest 12 stopni dzisiaj...brrr) mam też znajomą z terrarium.pl i ona też byłaby bardzo chętna na zakup kilku sztuk- osoba jest pewna, hoduje ślimki już od kilku lat:)

Link to comment
Share on other sites

wczoraj do mnie dotarły 3 ślimaczki - niby achatina achatina...no nie wiem ale one to raczej bardziej na jakąś krzyżówkę z fulikami wyglądają...:roll: no nieważne,grunt ,że są urocze i poznały się na dobrym papu - od razu zaczęły wciągać makaron:lol::lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jaga.']chcę i chcę :) o jak fajowo! luka1 gdzie mogę go odebrać?
łokiee ja bym męża wysłała do sochaczewa, od nas to rzut berecikiem na rowerku by podjechał ;) chyba że luka1 da mi 2 ślimki :)[/QUOTE]

to ja ci zdradzę naszą małą tajemnice ( moją i luki) Luka1 to moja mama mieszkamy pod jednym dachem, i mamy wspólne ślimole:D tak więc nie ma znaczenia czy odemnie cz od luki

Link to comment
Share on other sites

na portalu terrarium.pl koleś ma na sprzedaż ślimki a .reticulata ( gostek pewny, mój Pasio jest od niego:) szkoda ,że umiem wkleić fotek bo ślimek ma pół roku a już jest olbrzymkiem:)
Tu jest link: [url]http://www.terrarium.com.pl/forum/slimaki-achatina-reticulata-t-551603[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...