Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

przepraszam ale u mnie na zadupiu co chwila nie ma pradu i komp nie działa:shake:
ja jestem chętna na 2 sztuki jeśli można
poproszę koleżanke z Krakowa żeby jakoś odebrała i przetrzymała jeśli nie dam rady, bo w tej chwili mam chore dziecko i sama jestem ledwo żywa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']
Dorothy, czyli na bank odbierze je ktoś od Weszki, bo inaczej Weszka gotowa je ugotować :shake::razz: - i co wtedy. [/quote]

No chyba oszalałaś :mad::diabloti: Gnieździłabym się z nimi i tyle!

[quote name='Dorothy']przepraszam ale u mnie na zadupiu co chwila nie ma pradu i komp nie działa:shake:
ja jestem chętna na 2 sztuki jeśli można
poproszę koleżanke z Krakowa żeby jakoś odebrała i przetrzymała jeśli nie dam rady, bo w tej chwili mam chore dziecko i sama jestem ledwo żywa...[/quote]

OK to jak dojadą dam znać i będziemy się umawiać na odbiór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wiesz, może tak, ale Ci co kochają np. gryzonie też powinni oddawać je do zoo, bo węże chcą jeść.
A Chińczycy lubia psine, tym sposobem - można im kilka tłuściutkich szczeniaków podrzucić.[/quote]
Ale ja nie mówiłam o jedzeniu zwierząt przez ludzi tylko przez inne zwierzaki.
Co do gryzoni sama mam szczury, nie wiem jak to jest z wężami. Jeżeli węże [B]muszą [/B]jeść gryzonie to niestety ale wężom też trzeba pozwolić żyć i zgodnie z łańcuchem.. Zjadać myszy. A jeżeli można im czymś to zastąpić, to jestem jak najbardziej za zastąpieniem.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonili z podróży że za 20 minut są u mnie :) To zmykam szykować miejsce! Rano będzie relacja po pierwszej nocy!
Tadek mówi że świetnie mu się jechało bo zamiast napędu 4WD w samochodzie ma napęd 4WŚ - od ślimaków które się podobno pięknie poruszją i przyssiewają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dokładnie tak.
Oj Moniko, pogadamy. Przed Twoimi wizytami będziemy barykadować drzwi do pokoju slimaków.[/quote]

No tak. Wiedziałam.
Ale przecież napisałam,że afrykańskich nie jadłam i (czego nie napisałam) jeść nie zamierzam :cool3:.
To jak, Gosiu, wpuścisz mnie choć na chwilę do pokoju ślimaków? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr'] Jeżeli węże [B]muszą [/B]jeść gryzonie to niestety ale wężom też trzeba pozwolić żyć i zgodnie z łańcuchem.. Zjadać myszy.[/quote]

Węże dostają oseski - a jak są duże, to niestety już większe gryzonie :p

Link to comment
Share on other sites

Ślimaki całe i zdrowe dojechały :) Są imponujące!!
Na razie w lokum tymczasowym ;)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/38/797202ef1d2f4c44.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/38/9036be09017d447b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/38/d263272532fbbaeb.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/109/008abfc427ed0d47.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę, że ktoś jeszcze kocha slimaki afrykańskie. I że tak fajnie trafiły do Was. Wiem, że będą miały dobrze. Za rok - wizyta poadopcyjna. W drodze w góry - odwiedzimy ślimaki i sprawdzimy ich warunki. :lol:

Wszystkiego dobrego moje kochane mięczusie.
Teraz szykujemy Olsztniaków. Czy sprawa aktualna. Bo przypuszczam że mogłyby pojechać do Olsztyna 25.11.
Tylko - czy jeszcze sa tanm oczekiwane :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...