Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malawaszko, Ty ich tak nie obserwuj tylko wywal póki czas.
A dla ciekawości, nasz wielki, stary samotnik tez pod moja nieobecność zniósł jaja. Ciekawe co by z nimi było (on sam siedzi), ale nie będę czekać żeby zobaczyć. Wywalam.

A moje dziecki juz tak wielkie :placz: że nie wiem, co z nimi robić.
9 afrykanów szuka domków!:-(

Link to comment
Share on other sites

HEJ DZIEWCZYNKI:lol: JAK TO JEST Z KARMIENIEM ŚLIMKÓW ZIMĄ? ONE ZASYPIAJĄ? KURCZĘ ,MYŚLAŁAM ,ŻE IM ZAMROŻĘ MLECZYK I INNE BADYLKI ALE WYSZŁA Z TEGO PACIAJA :eviltong: CHYBA POZOSTANIE MI KUPOWANIE WARZYW, TYLKO TROCHĘ SIĘ BOJĘ,ŻE SIĘ STRUJĄ... TERAZ JEDZĄ WSZYSTKO PEWNE BO Z WŁASNEGO OGRÓDKA, A TAKIE ZE SKLEPU TO LICHO WIE NA CZYM PĘDZONE...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziś jak wracałam z synkiem z przedszkola ,mały znalazł ślicznego wstężyka i koniecznie chciał go zabrać do domu i dołożyć do afrykanów...no i zabraliśmy go ,bo głupol pełzał po chodniku, więc długo by nie pożył...:shake: Tylko teraz nie wiem, czy dobrze zrobiłam wpuszczając ślimka do terra ...w końcu to "dziki dzik" ,nie wiem czy dobrze się będzie czuł w zamknięciu no i czy nie zarazi innych glutków jakimś choróbskiem... w końcu nie wiadomo, gdzie się "szlajał":evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Najpierwsze gluty z mojej hodowli to zebrane z asfaltu winniczki:p Potem iredaleiki porzucone przez narzeczoną znajomego, a potem fuliki od Supergogi. Nigdy nie miałam problemu z chorobami, pasożytami itp. Często wymieniam wierzchnią warstwę podłoża i dwa razy w tygodniu puszczam na trawnik na ogródku.Poza tym, że odeszły za TM* oba winniczki :-( (w wieku ok.5 lat), cała reszta ma sie nieźle:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A moje chłopaki urosły i 2 raz zostalam babcia :razz:

[URL="http://img245.imageshack.us/i/4fb23593e4.jpg/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4691/4fb23593e4.jpg[/IMG][/URL]

Sluchajcie kobity mam slimaki w akwarium ale jest ono przykryte szklem i sa dwie spore dziury i poprzedni miot slimkow rozlazil sie po calym domu i ostal sie jeden tylko teraz znowu sa maluchy a ja niewiem w co je moge wsadzic wczesniej wsadzilam maluchy w plastikowy pojemnik ale zrobila sie tam taka plucha ze pojemnik przedziurawilo i ciagle bylo tam na maxa wilgotno i gnilo wszystko i niewiem gdzie teraz te maluchy wrzucic :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...