Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='supergoga']Wapno to najlepiej takie podłużne z sepii - łupią aż miło.[/quote]
Wapno:crazyeye: o ludzie, jakie wapno?? Czy chodzi o takie wapno jak np dla kanarków:oops:

i jakie podłoże? to musi być jakieś specjalne? piasek, jakieś kamienie, patyczki nie wystarczą? bo ja już zaczełam rozglądać się za kamieniami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wapno muszą mieć ślimki do budowy muszli. Takie podłużne białe - z sepii. Ono jest nawet tańsze niz to dla gryzoni czy kanarków. Postaram się zrobic fotke i wstawię.
Podłoże: najlepiej ziemia torfowa, lub ewentualnie podłoże do terrariów -np. kokosowe czy inne. Ważne żeby zraszać takim spryskiwaczem do kwiatów. Moga byc gładkie kamienie - nie za duzo, ale one chętnie na nich sobie siedzą.

Link to comment
Share on other sites

Mam na jutro transport ślimków do Szczecina, Świnoujścia.
Tzn. w Szczecinie byłyby pewnie jutro wieczorem, może do odbioru w poniedziałek. W Świnoujściu - byłyby we wtorek.

Taka okazja może się nie zdarzyć. Czy ktoś chce ślimka.
Pastylka - napisz, czy aktualna Twoja oferta ślimkowata.

Link to comment
Share on other sites

Gosia, może nawiążesz współpracę z kolegą, który wozi mi konie? Bardzo w porządku chłopak, jeździ po całej Polsce i Europie (eksport ślimaków, czemu nie :razz: ), czasem zabiera psy w potrzebie, to chyba nie miałby nic przeciwko, by wziąć ślimaczka...

[URL="http://www.transportkoni.com.pl"]www.transportkoni.com.pl[/URL] Powiedz mu, że jesteś od Sandry ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś dwa ślumki wydane i we wtorek jadą do domciu :razz:

Będę tęsknić za moimi dziećmi ale trudno... dbać o nie wszyscy! :mad::mad:

I tak z jednego lub dwa sobie zostawię bo nie chcę (Wodo)Grzmota samego z biedronką zostawić xD

A no tak... bo mam biedronkę imieniem Gucio! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz nie moge sie doczekac:loveu: Szkoda ze odrazu nie skojarzylam bo kolezanka od ktorej pozyczam akwarium dla slimkow tez by chetnie wziela z 2, ale najwyzej poczeka, az sie moje wezma do pracy:cool3: Dzis caly dzien myslalam w czym je bede trzymac i zbuduje im terrarium takie jak to tylko wieksze i wyzsze i z poleczkami zeby mogly sobie lazic [url=http://allegro.pl/item460324570_terraria_osb_na_zamowienie_wym_25_25_25_promocja.html]TERRARIA OSB NA ZAMOWIENIE-WYM.25/25/25 PROMOCJA:) (460324570) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...