Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

Mam potwierdzenie od 3 osób - 4 + 2 + 2 = plus te dla Ciebie. Czyli całe stadko mięczusiów.
Powoli szykuje odpowiednie popjemniki transportowe. Mam nadzieje, że odbierzecie od DIF w jakimś miejscu, żeby dziewczyna nie musiała się denerwować. Odbierze od Czii i reszta będzie czekać na opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='supergoga']Mam potwierdzenie od 3 osób - 4 + 2 + 2 = plus te dla Ciebie. Czyli całe stadko mięczusiów.
Powoli szykuje odpowiednie popjemniki transportowe. Mam nadzieje, że odbierzecie od DIF w jakimś miejscu, żeby dziewczyna nie musiała się denerwować. Odbierze od Czii i reszta będzie czekać na opiekunów.[/quote]

To suuuper!!!!:loveu:
Dziewczyny! Tylko błagam.... :modla:
Odbiór na Ochocie, Woli, Gocławiu, Gocławku,!! Ewentualnie Praga acz niechętnie!:diabloti: Okęcie, Wilanów, Raszyn... odpada!!!!
I po godzinie 16, bo wcześniej pracuję! I bardzo Was proszę zorganizujmy się jakoś do wtorku... Muszę wiedzieć jak zorganizować sobie środę a w pracy nie za bardzo mam dostęp do interka!!!

Link to comment
Share on other sites

Glutki będą w pojemnikach - przygotowane dla każdej osoby, opisane. W tych pojemnikach mogą spokojnie sobie czekac na właścicieli.

jestem Wredna - a może znasz kogoś kto jeździ do warszawy - to mógłby odebrać ze stolicy glucika. Może ktoś by Ci przechował w pojemniku, w którym dam - bez przekładania.

Do wtorku wieczorem mamy czas na ustalenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Spokojnie. Właśnie chyba już są w Bydgoszczy. Dzisiaj pojechały z ttosa.
Ominęła Cie radość takiego towarzystwa.
Chyba że jeszcze jakiś chętny się znajdzie.:evil_lol:[/quote]łeeeee...a ja już się z nimi przez monitor oswajałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']To suuuper!!!!:loveu:
Dziewczyny! Tylko błagam.... :modla:
Odbiór na Ochocie, Woli, Gocławiu, Gocławku,!! Ewentualnie Praga acz niechętnie!:diabloti: Okęcie, Wilanów, Raszyn... odpada!!!!
I po godzinie 16, bo wcześniej pracuję! I bardzo Was proszę zorganizujmy się jakoś do wtorku... Muszę wiedzieć jak zorganizować sobie środę a w pracy nie za bardzo mam dostęp do interka!!![/quote]

A Mokotów?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Są i zapisałam. Skąd odbierzesz. Bo one jutro jadą. Od DIF czy od Czii. Poczytaj koncepcje odbiorowe.

Do odbioru bardzo Was proszę o zabranie jakiegość słoiczka z dziurkowanym wieczkiem lub plastikowego pojemnika na ałatki na przypład, też z dziurkami na górze. Czia jedzie PKP więc nie będę rozkładała ślimków na małe pojemniczki, tylko dam dwa zbiorcze. Będą w reklamówce, więc nie sprawią kłopotu.

Dzisiaj ostatni dzień na ustalenia.

DIF - napisz - skąd i czy odbierzesz - bo u Ciebie spora gromada będzie jechała.

Mam portwierdzenie, że Bona odbierze od Czii z Mszczonowskiej.
Dograjmy to - żeby Czia nie musiała na gwałt gotować zupy.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze czekam tylko na potwierdzenie od Ara.
Resztę w zasadzie mam potwierdzoną.

Bardzo prosze po odbiór glutków z pojemniczkami. Bo Czia jedzie PKP z suczką i bagażem. Chyba nie dam rady popakowac dla każdego osobny przydział.

LOgistycznie proszę - zadziałajcie na miejscu, żeby Czia nie ugotowała przed wyjazdem ze stolicy z nich zupy i żeby DIF - nie musiała zrobić tego samego.

Podsumowanie:
Odbiór:
1. Od Czii - ul. Mszczonowska 6 - ETOH jutro wieczorem na przykład. Telefon chyba wszyscy mają, jak nie - podam po południu.
2. Od DIF - gdzieś na wątku jest podana lokalizacja - a numer kontaktowy chyba też jest. Jesli ktoś nie ma, podam na PM.

DIF odbierze od Czii z Mszczonowskiej.

Link to comment
Share on other sites

A więc tak, jeśli chodzi o mnie:

1. odbieram ślimki z ulicy Mszczonowskiej (to rzut beretem od mojej pracy) ok.16
2. Potem wracam do domu i jadę ulicami w zależności od potrzeb:
AL. Prymasa Tysiąclecia,
Rondo Zesłańców Syberyjskich,
Bitwy Warszawskiej,
Wolska,
Kasprzaka,
Młynarska,
Rondo Daszyńskiego,
Rondo Zawiszy,
Towarowa,
Hotel Sobieskiego,
Raszyńska,
Al. St. Zjednoczonych,
Saska,
Ostrobramska,
Marsa,
Płowiecka

to tyle co mogę zrobić :placz: :shake:!!
[SIZE=4][B]
Komu pasi ...niech dzwoni: mój numer kom. 0-600-968-755 i mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE].

Zaznaczam, że nie oddzwaniam. Sorki, ale mam zero na karcie:placz: :oops:!!

Link to comment
Share on other sites

suoernoga , u mnie odbior w Wwie - Sródmiescie ,chetnie oklica Riviery
ale moze podaj mi nr tel na PW to sie dogadamy, nie mam czasu czytac całego watku , czy slimaczki beda tak zapakowane ze kilka dni moga byc w takich warunkach , czy natychmiast terarium potrzebne ?
i co jedzą , ktos mi tu mowi ze sałatę,:lol:
acha i w sumie odebrane będą 4 bo zabieram tez slimaki[B] Agi i Eto .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...