Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muszę się tu rozejrzeć po moim niewielkim M i jak znajdę miejsce na M dla ślimorów to się zapisuję na adopcję :) Mój szwagier niedługo będzie w Poznaniu to by zabrał przesyłkę :) A czy wizyta przedadopcyjna będzie ;) ? I podpisanie umowy adopcyjnej ;) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka'] Bardzo chętnie przygarnęła by 2 maluchy [/quote]

[quote name='Dorothy']a starczy dla mnie? Ile ich jest do ,(hehe:evil_lol:) , adopcji?[/quote]

[quote name='supergoga']Jest 8, Aga zostawia 2 ślimali - do adopcji 6 cudaków. [/quote]

Jak 6 ślimaków w potrzebie to chyba już na wszystkie są chętne :lol: Dorothy ile chcesz? Ja w sumie mogę się zadowolić jednym ale duuużym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ślimaki sa młode, ale już wyrośnięte.
To jak szykować. Ile komu. I dokąd organizować transpt. Bo trza pogłówkować nieco. Czy w razie czego ten transport do Krakowa byłby - to wtedy jedno by odpadło i zostałby Olsztyn, o ile nadal podtrzymujecie oferte pomocy mięczakom.
A warto, bo sa oryginalne i fajne strasznie.

Link to comment
Share on other sites

Ja podtrzymuję chęć adopcji ale jednak [B]decyduję się na jednego ślimora[/B] :) Co do transportu - w najbliższym czasie Tadek (mój szwagier) będzie jechał do Poznania to go zabierze :) chyba że sprawa pilna i ślimaczysko ma jechać na cito to będziemy coś organizować.

Link to comment
Share on other sites

spokojnie. Wszak ślimaki są u nas bezpieczne. Szukam im domu żeby miały lepiej, bo u nas ich za dużo jest.
Ania i Kropka - mamy transport do Olsztyna - chyba za jakieś 3 tygodnie. Dam znać.
Do Krakowa może jechać jeden duży.
A jak dalej - z innymi ślumakami i ich dostawą.

Link to comment
Share on other sites

To całe szczęście bo nie chciałabym unieszczęśliwić ślimoka i zrobić z niego singla na siłę :roll::cool3: Bo ja jak się znam to obawiam się że nie dopilnuję kradzieży jajek albo sumienie mi nie pozwoli albo ciekawość jak takie małe ślimaczki wyglądają i zaraz będe mieć stado ślimaczysków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...