Jump to content
Dogomania

Miś wesołek - obecnie Filip - w schronisku w Milanówku


wachura

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ja, niestety, tak jak napisałam wyżej - jestem daleko od Polski. W związku z tym nie mogę już śledzić sprawy Misia na bieżąco.
Od jakiegoś czasu nie wystawiam też aukcji :-( no bo nie wiem, jak miałabym imformować o Misiu skoro nie jestem na bieżąco.

Szczerze powiedziawszy, to liczyłam, że Kometa coś wie więcej na temat Misia. Ale pewnie sama ma tyle psiaków na głowie, że już nie daje rady.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='GreenEvil']ja mam, daj mi swoj mail pw.

pzdr
GreenEvil[/quote]


Dzięki, nie zaglądałam tu dawno...Dostałam już fotki od Wachury.
Artykuł o Misiu i Alfredzie miał się ukazać w ostatnim Superexpresie, ale nie było, przejrzałam w kiosku i nie mogłam znaleźć. Dowiem się, może będzie jutro. To zawsze jakaś szansa...

Kometa bardzo prosi o kontakt (nr Telefonu) do Wachury, przysłała mi sms z prośbą żebym jakoś zdobyła...
Wachurko, napisałam do Ciebie w tej sprawie maila...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='wachura']Ja czasem zaglądam, ale nic nie wiem :placz: Nikt z hoteliku nie pisze nic o Misiu. Czy on tam w ogóle jeszcze jest?[/quote]

To potworne, że nie ma o nim żadnych informacji :placz: Wysyłałam kiedyś pieniążki na hotelik dla niego... Teraz nie ma nawet nic na jego temat na stronie AFN :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaRa']A AFN nic nie wie co sie dzieje z psiakiem? Moze oni choc maja jakis namiar na osobe, ktora sie nim zajela? Kurcze, zawsze mnie dobijaja takie watki bez zakonczenia... To nie fair :shake:[/quote]

Spróbuję do nich napisać, to może się czegoś dowiemy... :roll:

Zgadzam się - to potwornie dobijające gdy wątek nie ma swojego zakończenia, tylko urywa się... a o psiaku nikt nic nie wie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Uwaga! NOwe wiadomości o Misiu - obecnie Filipie.

Piesek przebywa w schronisku w MIlanówku, jest pod troskliwą opieką. Choruje na padaczkę (bierze Luminal), ale dopiero niedawno miał pierwszy atak. Jak się okazało - jest ślepy. Obie choroby są wynikiem przebytego urazu.

Filip ma bardzo dobrą opiekę - dzwoniła do mnie pani, która się nim zajmuje w schronisku. Gdyby ktoś był zainteresowany, to podaję Jej numer telefonu 504 282 214 (nick na allegro reetje - ale rzadko tu zagląda). Potencjalny dom dla Filipa będzie jednak bardzo dokładnie sprawdzony.

[B]UWAGA! Alarmowy Fundusz Nadziei, ani nikt inny nie zbiera już żadnych pieniędzy na Misia - FIlipa!!! Wszelkie ogłoszenia na ten temat są już nieaktualne.[/B]

[B]W szczególności nieaktualne jest ogłoszenie na stronie[/B]
[URL]http://www.pomocgoldenom**********/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wachuro [/B]:multi: Wspaniale, że odnalazłaś Misia i że biedulek jest pod dobrą opieką !!! Ale pisałaś także, że psinka okazała się być ślepiutka :-( Niemniej jednak, ważne że coś się ruszyło, bo byłam pewna, iż ten wątek już "żyć" nie będzie... Byłam także na stronie schroniska, którą podałaś, by po tak długim czasie zobaczyć Misia - Filipa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...