Jump to content
Dogomania

Czy schronisko może zafundować sterylizację przygarniętemu psu?


Olga & Blues

Recommended Posts

Przybłąkała się do mnie suczka,mieszaniec husky z prawdopodobnie pieskiem w typie ON.Moja mama była akurat na spacerze z naszymi dwoma psiurami,kiedy ona,brudna,wychudzona i wylękniona,przybiegła i szła za nimi aż do samego domu,chyba czuła zapach smakołyków.Myślałam,ze zje coś i pojdzie,ale cały dzień i całą noc spała na wycieraczce.Jest u nas już kilka dni,nie spuszcza mnie i mojej mamy z oka.Chcemy ją zatrzymać,została już odrobaczona i odpchlona,będzie zaszczepiona,ale niestety trzeba ją wysterylizować(może być w ciąży, poza tym mieszkamy na wsi) i tu jest problem.Nie wiecie może,czy schronisko mogłoby wysterylizować suczkę chociaż za część ceny?Nie mogę dodzwonić sie do schroniska w Legnicy.....Aktualnie z kasą u nas średnio,mamy 2 psiury i kotke(też teraz do sterylizacji),a zabieg kosztuje dość dużo....

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=104[/URL]

zapytaj w tym dziale

mozliwości jest kilka, niektóre miasta sponsorują takie zabiegi albo dokładają się do nich, musiałabyś zapytać w urzędzie miasta/gminy.
możesz się dowiedzieć czy jakaś fundacja działa na Twoim terenie i czy pomogłaby finansowo w zabiegu.
co do schroniska to pytaj osobiście, ale mało które schronisko ma finansowe mozliwości na sterylizację psów w ogóle, a co dopiero nie będących pod ich opieką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...