Jump to content
Dogomania

Dwa posokowce znalezione na tarchominie w Wraszawie - wróciły do właściciela ...


Aleksandra81

Recommended Posts

Dziś, czyli 23.10 po południu przyszły na moje osiedla dwa wygłodniale psokowce bawarskie. Mniejsza sunia, w dobrym stanie, z cieczką i sporo większy pies, trochę za chudy i lekko poraniony. Wzięłam do siebie pieska, a moi rodzice sunie. Chcemy je zatrzymać, ale musimy sie najpierw upewnić czy nikomu sie nie zgubiły albo nie uciekły. Nie miały obroży.

Link to comment
Share on other sites

Warto przejsc sie do weterynarza i sprawdzic,czy pieski maja chipa.Oczywiscie obdzwonic schroniska i dac ogloszenia do lokalnych gazet.Pamietajcie,ze wlasciciel nawet po długim czasie moze dochodzic praw do swoich psow (bodajze do 3 lat).
Aha-suczka prawdopodobnie jest w ciazy,trzeba jak najszybciej cos z tym zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#cc3300][B][FONT=Arial Black][SIZE=7]OGŁOSZENIA
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=4]O ZAGINIONYCH, ZNALEZIONYCH ORAZ PILNIE SZUKAJĄCYCH DOMU ZWIERZĘTACH[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[INDENT][CENTER][I][B][FONT=Arial]W celu umieszczenia ogłoszenia o zaginięciu lub znalezieniu psa prosimy o przesłanie informacji pod adresy:
[SIZE=4][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE]Polecamy też serwis [URL="http://www.zaginionepsy.waw.pl/"][COLOR=#0000ff]www.zaginionepsy.waw.pl[/COLOR][/URL] oraz zgłoszenie do DZIAŁU OGŁOSZEŃ BEZPŁATNYCH Gazety Wyborczej (dotyczy zwierząt z okolic Warszawy) pod numerami: [/FONT][/B][/I][COLOR=#000080][FONT=Arial Black]22 841 05 75 lub 22 840 45 88[/FONT][B][I][FONT=Arial].[/FONT][/I][/B][/COLOR]

Spróbuj tu dać ogłoszenie.[/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

widziałam ogłoszenie o zaginionym posokowcu na stronie palucha/

"
[FONT=tahoma][SIZE=2][COLOR=#22364f][B]Adam Zarębski[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=tahoma][COLOR=#22364f]w nocy z 19 na 20 o godzinie ok. 22 w zerzniu (wawer) zaginął posokowiec bawarski. Pies o brązowej krótkiej sierści. pod lewą tylną łapą miał tatuaż A-328. Wabi się kokos i jest bardzo bojażliwy. znalazce proszę o kontak. Będzie nagroda [/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=tahoma][COLOR=#22364f][SIZE=1]data publikacji: 21-10-2007[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=2][FONT=tahoma][COLOR=#22364f]kontakt: 601310948 "[/COLOR][/FONT][/SIZE]



[URL]http://www.paluch.org.pl/ogloszenia.php?zgubilem=1[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Udało sie odnaleźć właścicieli "moich" posokowców! dzięki anouk92, która przesłała mi ogłoszenie ze schroniska z wołomina. psiaki dziś wróciły do domu, do Kobyłki.
Już się zdążyłam przywiązać i psiak do mnie tez ( sunia była u rodziców), kazał się głaskać po brzuszku, nie powarkiwał już, kładł mi głowę na kolanach. jeszcze parę dni i było by mi baaaardzo trudno sie z nim rozstać...i tak było...więc strasznie, strasznie, strasznie bym chciała, żeby już nic złego im sie nigdy nie przytrafiło! Bądźcie szczęśliwe moje kochane posokowce!!

Link to comment
Share on other sites

a jak się zmienia tytuł? a może powinnam skasować post, bo jest juz nieaktualny? szczerze mówiąc dopiero co się tu zarejestrowałam i nie wiem jak to wszystko działa.
chętnie bym sie tez dowiedziała o co dokładnie chodzi z podbijaniem wątków i jak to się robi.
nie jestem bardzo obeznana z byciem uczestnikiem forum ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...