Jump to content
Dogomania

Pomóż Mi! Potężny owczarek niemiecki TRACI WZROK i wciąż szuka domu.


KEEA

Recommended Posts

[quote name='KEEA']Podałam 2000 zł na samym początku wątku, bo taką kwotę podano mi w klinice dr Garncarza na wizycie z Argosem.

Natomiast, gdy okazało się, że operacja będzie kosztowała 500-600 zł, sama napisałaś jako pierwsza, że w rezultacie i tak tyle trzeba bedzie zebrać. Przecież powyżej jest cytat z twojej wypowiedzi. Nie wymysliłam sobie tego. Jeśli nie pamietasz, co napisałaś, to może sama przeczytaj raz jeszcze wątek.

A czy finanse są dla Ciebie za mało przejrzyste? Wszystko od początku jest jawne. Nie będę przecież wpisywała nazwisk darczyńców na forum, bo nie każdy sobie tego życzy. Jeżli masz jakiekolwiek obiekcje co do mojej uczciwości, to może napisz to wprost.[/QUOTE]

jeśli już tak chcesz wyciągać moją wypowiedź
to może odnajdziesz konkretny post
a potem swój o wiele wcześniejszy
to po raz kolejny powtarzam
to Ty pisałaś o kwocie 2000 jako pierwsza (już po tym jak okazało się, że operacja kosztuje mniej) powołując się również na dr. Garncarza, że on Ci podał taką kwotę (mniemam, że jako najwyższe koszty, na które powinaś być przygotowana)
TO TY SOBIE WĄTEK PRZECZYTAJ

co jest jawne?
odpowiedziałaś na to jakie będą to leki?

nic nie jest jawne bo o niczym nie wiadomo
bo nie została podjęta rozmowa w tym temacie
gdyż w twojej opini nie czas na planowanie
za to czas na bierność, która na pewno dla psiaka jest bardzo pomocna

nie mam obiekcji do twojej uczciwości
za to mam do zaangażowania
kiedy trzeba było rozkleklamować argosa zająć się i opiekować wątkiem jakże byłaś zapracowana
a jakże teraz (co niezwykle znamienne) pojawiasz się często, wobec podnieisonej dyskusji

dziewczyno
to nie jest kwestia wysokości kosztów
to jest kwestia rzetelności i odpowiedniego podejścia do sprawy
PO RAZ TRZECI I OSTATNI POWTARZAM

nie chcę dyskredytować Ciebie (ktoś przeczyta, źle sobie pomyśli, i zwątpi w konieczność niesienia pomocy pieskowi)
więc po raz ostatni zwracam uwagę
więcej tematu nie podejmę do momentu dopóki nie pojawi sie rzetelna rozmowa w trosce o psa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No miło mi to bardzo słyszeć... Łatwo się ludzi ocenia nie wiedząc nic o ich prywatnym życiu, prawda? Ty zapewne najlepiej wiesz, ile mam czasu i co zrobiłam dla tego psa.

Nie dowiesz się, jakie to będą leki dopóki pies nie zostanie zakwalifikowany na operację i dopóki jej nie przejdzie. Jak już [B]wiele razy pisałam, jest to indywidualna sprawa.[/B] Wszystko zależy od stanu psa. W zależności od tego będą wypisywane recepty. To samo dotyczy czasu leczenia po operacji. Ile jeszcze razy mam to napisać?

Ze względu na tak wiele nieścisłości doszłam do wniosku, że trzeba mieć przed operacją oczu kwotę pieniedzy, która zabezpieczy zdrowie psa.

Skoro cytat z twojej wypowiedzi Cię nie przekonuje, to nie wiem, co mam w tej kwestii wiecej napisać.

Jest mi przykro. Naprawdę nie spodziewałam się czegoś takiego po osobie, która deklaruje chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśniam- posty wysyłane z chello bardzo często do mnie nie dochodzą. KEEFA odpisała, mamy umówione sprawy-
trzeba zrobić badanie krwi przed kastracją, co do oczu będzie konsultacja z okulistka jeszcze raz, bo niestety, może się okazać, że operacja nic nie da.
Narazie mamy na tapecie kastrację, bo to może być dla Argosa groźne- znaczy- brak kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Gosia, wysłałam Ci w poniedziałek skan z wypisu z wizyty Argosa (Szarika - imię schroniskowe) w klinice dr Garncarza. Oczywiście puściłam to z maila z wp, z którego później do Ciebie pisałam.
Dowiadywanie się w schronisku o wszystko niestety trochę potrwa. Ale sądzę, że w przyszłym tygodniu wszystko już będzie ustalone. Jak tylko coś już będzie wiadome, to odezwę się na maila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...